Bursa Drone Çekimleri - Havadan Görüntüleme - Tanıtım Filmi

Geniş alanların görüntülenmesinde kadraj-açı problemini ortadan kaldıran Drone Çekimleri ile tanıtım filmlerimizde artık daha fazla seçeneğe sahibiz.

Drone ile uçmak ve profesyonel fotoğraf çekmek veya film kaydetmek birbirinden çok farklı şeyler. Drone uçurmak birkaç günde öğrenilebilirken fotoğrafçılıkta, kameramanlıkta daha da önemlisi görsel iletişimde ustalaşmanın uzun yıllar tecrübe gerektirdiğini kabul edersiniz. Bu nedenle, ticari faaliyetlerin tanıtımında tercih edeceğiniz drone pilotu aynı zamanda bir bir profesyonel fotoğrafçı veya kameraman olmak zorundadır.

Neden Bir Web Siteniz Var?
Satın aldığınız web tasarım hizmeti ihtiyaçlarınızı tüm yönleriyle kapsıyor mu? Şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici bir web sitesine ve Dijital Pazarlama kampanyalarınızı yürütebileceğiniz bir altyapıya sahip misiniz? Web sitesi tasarımınız, masaüstü ve mobil cihazlar için uyumlu mu?, özel w…

Havadan görüntüleme için yüksek teknoloji kamera ve uçuş kabiliyetlerine sahip olan Drone'lar günümüzde profesyonel fotoğrafçıların ve film ekiplerinin çantalarında önemli bir ekipman olarak yerini almıştır.

SEO İpuçları, Açıklamalar, 2022 Yenilikler
SEO Nedir?SEO Hizmeti, arama sonuçlarında doğal bir şekilde yükselmek için gereken önemli bir dijital pazarlama faaliyetidir. Teknik SEO Nedir?Teknik SEO , arama motorlarının web sitenizin sayfalarını keşfetmesine, taramasına ve dizine eklemesine yardımcı olmak için içeriğinizi, tasarımınızı ve kod…

Drone Çekim Konseptimiz

Bursa'da gerçekleştirdiğimiz tanıtım filmi ve fotoğrafçılık hizmetlerimizde Drone çekimlerinden sıkça faydalanıyoruz. Özellikle inşaat sektörü havadan çekilmiş yüksek kaliteli görsel ve videolara daha sık ihtiyaç duyuyor.

4K-6K Film Kalitesi

Projeleriniz üstün kaliteyi hak ediyor. Gerçek 4K görüntüler için DJI Inspire 2 ile Zenmuse X7 lensleri kullanıyoruz. Yerde ise Blackmagic kameraları ile görüntü kaydediyoruz.

Video Düzenleme - Kurgu

Projeleriniz ve kampanyalarınız için Instagram Hiyakeleri'nden büyük ekrana kadar her format için düzenlenmiş film kalitesinde bilgilendirici ve eğlenceli videolar, tanıtım filmleri oluşturabiliriz.

DaVinci Resolve Edit YB Yapı

Motion Graphics

Sosyal Medya'da kullanıma hazır tasarımlara metin bindirmeleri, işletmenizin görsel kimliğine göre stilize edilmiş animasyonlar, markanızın hikayesini anlatan başlıklar, geçişler ve hareketli grafikler.

Film Yapımı

Çeşitli ortamlarda oluşturulmuş görselleriniz, hava görsellerinizle aynı düzeyde yaratıcılık, strateji ve uzmanlığa ihtiyaç duyar. Fikirlerinizi mükemmel bir şekilde yakalayacak donanıma ve deneyime sahibiz.

Drone ile Tam Gün Çekim

Drone'larımızı tüm gün çalışır durumda tutmak için taşınabilir pil şarj üniteleri kullanırız. Pil değiştirme işlemleri bir dakikadan kısa sürer, bu nedenle çekiminizin hiçbir anını kaçırmazsınız.

Baştan Sona Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama kampanyaları üzerinde çalıştık, tecrübeliyiz. Havadan görselleri sosyal medya reklamlarınıza, satış hunilerinize, içerik ve SEO pazarlama stratejilerinize ustalıkla entegre edebiliriz.

Fulmaks Web Site + SEO + Fotoğraf + Film - Yılmaz Saraç
Türkiye’nin önde gelen akülü sandalye üreticisi Fulmaks web sitesini tasarladık ve SEO için optimize ettik.

Periyodik Drone Çekimleri

Daha uzun vadeli projeleriniz için çok günlü ve çok lokasyonlu paketler sunuyoruz. Farklı tarih ve konumlarda drone film yapımı veya fotoğraf ekibine mi ihtiyacınız var? İletişime geçin, birlikte size nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkaralım.

Drone ile Bina ve Çatılarda Hasar Tespit Çalışmaları

Hasar tespit çalışmalarında iskele ve benzeri ölçme yöntemleri drone'a göre daha yavaş ve maliyetlidir. Ayrıca yüksek çözünürlüklü drone fotoğrafları çatınızın her alanını ayrıntılı bir şekilde ve kısa sürede kontrol edebilirsiniz.

İletişim
Dijital performansınız için görsel çözümler. Web Tasarım, SEO - Arama Motoru Optimizasyonu.
Yılmaz Saraç
Dijital Pazarlamayı tümden ele alan, hedef kitlenizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Web Tasarım, SEO ve Sosyal Medya içerik çözümleri. Bursa SEO, Bursa Web Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi
Nilüfer, Bursa
1995-2021 Yılmaz Saraç®