Bursa SEO Uzmanı, Kurumsal İçerik Tasarımı

SEO’dan beklentilere gerçekçi bir yaklaşım için SEO’nun nasıl çalıştığının iyi anlaşılması gerekir.

SEO hizmeti hem çalışma hem de geri dönüşü bakımından uzun bir süreçtir. Bir SEO Uzmanı aynı anda çok sayıda şirkete hizmet veremez. Bu sebepten çok sayıda müşteri değil SEO’ya gerçekten ihtiyacı olan yani SEO çalışması yaptırarak gerçek bir dönüşüm elde edebilecek firmalarla çalışmayı tercih ediyorum. 

Bursa SEO Uzmani Sayfası

Uzaktan SEO

SEO hiç bitmeyen bir süreçtir. Bir SEO Uzmanı ile çalıştığınızda onu artık firmanızın bir çalışanı olarak görebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bulunan, yüz yüze görüştüğünüz ve toplantılarınıza katılabilen bir SEO Uzmanı ile çalışmanız çok önemlidir.

SEO projesi başlatmak isteyen birçok işletme yanlış beklentilere sahiptir. Bu beklentiler yakın bir ilişki içerisinde açıklığa kavuşturulmadan birlikte çalışmaya başlamak doğru değildir.

SEO’nun kalbi içeriktir

SEO hizmeti çoğunlukla dikey bir teknoloji uzmanlığı gerektirmez. Altyapılar tüm dünyada birkaç farklı seçenekle sınırlıdır ve standarttır. SEO’nun kalbi içeriktir. Gelecekte her firmada bir SEO Uzmanının istihdam edildiğini görebiliriz. Bunu şu anda yapan birçok firma zaten var.

İşimizin zor tarafı müşteri bulmak değil, doğru müşteriyi, yani SEO’yu anlayan ve SEO başarısını reel bir gelire çevirebilecek kapasitede müşterilerle çalışmaktır.

Arama sonuçlarında ilk sıraya yükseldiğimizde Google hesabımıza para yatırıyormuş gibi duygulara kapılan insanlar tanıyorum. 🙂

Bursa SEO Projeleri

Hedefim daha etkin, proaktif, her zaman yeni kalabilen bir SEO Hizmeti sunmak. Bu sebepten Bursa ve yakın çevresinde, uzmanlaştığım belirli bölge ve sektörlerde çalışmaya öncelik veriyorum. Hizmet ettiğim sektörün nabzını hissetmek ve o sektörde, tüm dünyada olup biten herşeyi olabildiğince bilmek isterim.

 

bursa seo uzmanı ve içerik danışmanı

SEO Hizmeti Hakkında Sık Sorulanlar

Seo uzmanlığımızın, verdiğimiz hizmetler hakkında sık karşılaştığımız sorular. Arama motorlarının karmaşık ve değişen yapısı optimizasyonlar konusunda bir çok yanlış anlaşılmaya neden olmaktadır.

SEO Hizmeti Web Sitesinde hangi çalışmaları kapsıyor?

  1. İçerik sorunları ve arayüz düzenleme gereksinimleri.
  2. Rakip analizi seo testi.
  3. Anahtar kelime keşfi.
  4. İç ve dış bağlantı analizi, değerli bağlantı (backlink) stratejileri.
  5. Bölgesel SEO testi.
  6. Sitenizi almış olabileceği muhtemel cezaların keşfi ve kaldırılması işlemleri.
  7. Teknik Sorunlar ve iyileştirme. Sunucu ve istemci tarafındaki yazılım ve güvenlik hataların giderilmesi, en iyi verim için optimizasyon.
  8. Fraklı Yönetim sistemleri. Python Django ve NodeJS tabanlı sistemlere geçiş için tam destek.

SEO Hizmeti alırsam web sitem kesin yükselir mi?

Bir SEO projesine başlamadan evvel güncel durumunuz kontrol edilir. Teklifiniz rekabet durumunuza göre hazırlanır. Bazı sektörlerde rekabet yüksektir; daha fazla zaman ve maddi kaynak gerektirebilir. Bu nedenle her projeyi kabul edemeyiz ancak; kabul edersek yükselmeniz garantilenir.

SEO Çalışmanız web siteme zarar verir mi?

Kesinlikle hayır. Google yönergelerini ihlal eden hiçbir uygulamayı çalıştırmayız. Tamamen doğal yöntemlerle yükselirsiniz. Daha kaliteli görseller, daha iyi videolar, daha faydalı metinler başarımızın temel unsurlarıdır. 

Neden sizinle çalışmalıyım

Çünkü SEO Uzmanlığı ve danışmanlığı taktiksel becerilerin yanısıra, makul seviyede bir görsel iletişim becerisi, fotoğrafçılık ve yazılım bilgisi gerektirir. Benimle çalışırken JavaScript, Php, Css ve Html 5 desteği ile birlikte WordPress’in ve diğer JavaScript ya da Php tabanlı web teknolojileri ile yapılmış web siteleriniz için de destek alabilirsiniz. SEO Danışmanınız olarak web Sitenizin tüm ihtiyaçları için dilediğiniz seviyede tek çözüm noktası olacağım.

Bölgesel SEO Hizmetinin farkı nedir?

Lokal SEO ve Genel SEO temelde aynıdır. Ancak, arama terimleri ve içerik bölgesel sinyaller içerir. Yerel SEO’da anahtar Google Benim İşletmem aracının iyi optimize edilmesidir. Ayrıca her işletmenin belirli pazar ve bölgelerde uzmanlığı vardır. Ben Bursa’da yaşıyorum ve Bursa’yı iyi tanıyorum. Müşterilerimin %90’ı Bursa firmalarından oluşuyor. Bkz. Yerel SEO Neden Önemlidir.

Bursa SEO Uzmanı 1

Online Pazarlamanın Faydaları Nelerdir?

Bir işletmenin veya ürünün pazarlanması için çevrimiçi kanalların kullanılmasının önemli bir faydası, herhangi bir kanalın etkisini ölçmenin yanı sıra, farklı kanallardan gelen ziyaretçilerin bir web sitesi veya açılış sayfası deneyimi ile nasıl etkileşimde bulunduğudur. Ziyaretçilerin müşterilere dönüşmesi için, hangi kanalların değerli müşteriler edinmede en etkili olduğunu belirlemek için daha fazla analiz yapılmalıdır.

Bursa SEO Uzmanı Arama Ağı Optimizasyonları SEM