Seo Uzmanı Yılmaz Saraç Forumlar WordPress Rank Math SEO Eklentisi SEO Analizi Yapabilir mi?

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son 1 Yılmaz Saraç tarafından 1 hafta 1 gün önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #12443 Yanıt
  3
  Yılmaz Saraç
  Yönetici

  Evet, Rank Math ile hızlı ve verimli bir biçimde SEO analizi yapabilir, sorunların nasıl çözüleceği ile ilgili tavsiyeler alabilirsiniz. Rank Math SEO eklentisinin kurulumu, ayarları ve diğer seo eklentilerinden farkının detaylı ele alındığı makaleyi okuyabilisiniz.

  Rank Math, WordPress SEO eklentileri arasındaki oyunun kurallarını değiştirmiştir. Rank Math varken Yoast’a 89 Euro veren çıkarsa çok şaşırırım doğrusu. Eklenti hakkında birçok karalama kampanyası bulunsa da bizzat kullanan bir SEO uzmanı olarak çok memnun olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Sorun yaşayan varsa da destek olabilmekten mutlu olurum.

  Rank Math’ın Başlıca Özellikleri

  Otomatik Konfigürasyon – Tek yapmanız gereken birkaç seçenek belirlemek, Rank Math mükemmel şekilde kendini ayarlayacaktır.

  Süper Hızlı SEO Eklentisi – Çok sayıda özelliğine rağmen Rank Math sunucunuz üzerinde çok az bir yük oluşturur.

  Yeni SEO Analizörü – Rank Math’ın yerleşik SEO analizi  gayet sağlıklı çalışır ve  SEO’nuzu geliştirebilmeniz için öneriler verir.

  Yoast’tan İçe Aktar – Tek bir tıklamayla Rank Math tüm ayarlarınızı Yoast SEO’dan kendisine aktarabilir. Transfer anında gerçekleşir ve arama motorlarında herhangi bir sıralama kaybetmezsiniz.

Yanıtla: Rank Math SEO Eklentisi SEO Analizi Yapabilir mi?
Bilgileriniz: