Video prodüksiyon çözümleri

Video prodüksiyon hizmetleri belirli iş gereksinimlerine uyacak şekilde belirli sürelerde çeşitli tanıtım filmleri ve videolar sağlar.

Video prodüksiyon çözümleri

İşinize öze, pratik ve etkili video prodüksiyonu

Ajanslar, markalar, yayıncılar ve işletmeler için yüksek kaliteli video içeriği ve etkileyici filmler üreten Bursa'da serbest çalışan bir videografım. Prodüksiyon öncesi ve planlama, çekim ve düzenleme ile prodüksiyonunun tüm aşamalarında hizmet verebilirim.

Yüksek kaliteli video prodüksiyon işletmeleri karlarını artırmalarına, markalarına güven getirmelerine, hedef kitlenin ziyaret ettiği sayfalarda izleyici katılımını ve satış dönüşümlerini artırmalarına ve ayrıca markanızın arama motoru sıralamasına yardımcı olabilir (SEO).

Video prodüksiyon hizmetleri, belirli iş gereksinimlerine uyacak şekilde belirli sürelerde çeşitli filmler ve videolar sağlar.

Amacınıza özel çekim ve kurgu

Canlı aksiyon filme alınır ve kısa videolara dönüştürülür, işe alımlar, personel eğitimi, şirket içi ve dışı iletişim konusunda yardımcı olabilir. Vaka çalışmaları, içeriğinizi daha özgün hale getirir ve ekibinizi harekete geçirebilir.

Eğitim videosu prodüksiyonu

Eğitim videoları, eğitim hedeflerini daha ilgi çekici bir şekilde iletmenize yardımcı olabilir. Yeni ürünler veya hizmetler tanıtıyor, yeni bir sistem sergiliyor, ekibinize geliştirmelerinde yardımcı oluyor veya müşteri hizmetleri becerilerini geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Eğitim videoları, istek üzerine herhangi bir zamanda herhangi bir yerde görüntülenebilme avantajına sahiptir.

Tanıtım videosu prodüksiyonu

Çevrimiçi kanallarınızda ve sosyal medyada paylaşmak için bir veya bir dizi pazarlama fragmanı ve tanıtım videosu ile şirketlerinizin profilini ve etkileşimini yükseltin.

Etkinlik video prodüksiyonu

Eğitim, iletişim ve tanıtıma yardımcı olmak için işinizi içeren olayları belgelemek. Sosyal medya aracılığıyla daha geniş bir kitleyle paylaşmak için daha kısa düzenlenmiş olay filmleri ve özet videoları üretmek.

Gerek reklam fotoğrafçılığında geçen 20 yıl gerekse video prodüksiyonuna yöneldiğim son 10 yılda işletmelerin video prodüksiyon süreçleri için neyin gerekli olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için gerekli önemli bir deneyime sahip olduğumu söyleyebilirim.

Serbest çalışan bir video yapımcısı olarak, Eticaret Siteleri, B2B veya B2C sektörlerinde çalışan müşterilerime yardımcı olmak için her tür filmi ve videoyu verimli bir şekilde yönetiyor, çekiyor ve kurguluyorum.

Video prodüksiyonunu düşünen herhangi bir işletme sahibi için, herhangi bir yükümlülük altına girmeden ilk tavsiyede bulunabilir ve teklif verebilirim. Sorularınız için doğrudan telefonla veya e-posta yoluyla iletişime geçin.

Kendini işine adamış, tutkulu ve deneyimli bir video yapımcısı olarak, işletmelere eksiksiz bir video prodüksiyon hizmeti sunmak için müşterilerimle doğrudan çalışıyorum. Görevim, müşterilerime süreç boyunca rehberlik etmek, yaratıcılık gerektiren isteklerini verimli bir şekilde gerçekleştirmek ve kararlaştırılan zamanda projeleri en yüksek kalitede teslim etmektir.

YS Görsel Çözümler Abonelik

Bültene abone olarak yenilklerden anında haberdar olabilirsiniz.
jamie@example.com
Abone Ol