SEO Hizmetimiz, web sitenizin görünürlüğünü önemli ölçüde artırarak mesajınızın daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlar ve müşteri sayınızı artırmaya yardımcı olur.

SEO, şirketinizin organik trafiğini nitelikli hale getirmek ve artırmak için yapılan bir dizi geliştirme, stratejilerdir. Arama motoru optimizasyonundan elde edilen organik trafik, uzun vadede ücretli arama trafiğinden çok daha yüksek bir yatırım getirisine sahip olabilir.

Web siteniz, en önemli anahtar kelimeleriniz arandığında 1. sayfada değilse, çevrimiçi potansiyelinizin büyük bir bölümünü kaçırıyorsunuz demektir.

Neden SEO

SEO çözümleri içerik odaklıdır. Ana hizmet dalımız video içeriği üretimi ve profesyonel fotoğrafçılık SEO çabalarınızın başarısı için çok önemlidir. Yılmaz Saraç başka hiçbir uzmana ihtiyacınız olmadan tüm SEO sürecini planlar, uygular ve yönetir.

Teklif Alın

Bize ulaşın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkaralım.

Sizi Arayalım
  SEO çalışmalarımız neler?

  Herhangi bir web sitesi için en iyi SEO stratejisi, o web sitesinin ve endüstrisinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış stratejidir. Etkili bir SEO stratejisinin en önemli unsurları şunları içerir:

  • Kaliteli içerik. Bu, kullanıcılar için yararlı, bilgilendirici ve ilgi çekici içerik oluşturmak anlamına gelir. Her içerik parçası organik arama için optimize edilmeli ve diğer web sitelerinden bağlanmalıdır.
  • Bağlantı kurma. Diğer saygın web sitelerinden kendi sitenize bağlantılar oluşturmak, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırmanıza ve sitenize daha fazla hedef kitle getirmenize yardımcı olacaktır.
  • Hedeflenen anahtar kelimeler. Web siteniz için en alakalı anahtar kelimeleri araştırın ve belirleyin ve bunların içeriğiniz ve meta etiketleriniz boyunca kullanıldığından emin olun. Bu, web sitenizin doğru arama sorgularında görünmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.
  • Kaliteli teknik SEO. Bu, web sitenizin site hızı ve mobil cihazlar için optimize edilmesini, net bir yapıya sahip olmasını ve herhangi bir tarama hatası içermemesini içerir.
  • Sosyal medyanın etkili kullanımı.
  Sık Sorulanlar