bursa seo

Bursa SEO: Kurumsal Eğitimler ve Danışmanlık

Yaşadığımız şehir Bursa, SEO çalışmalarında işletmelere bire bir eğitim ve danışmanlık verdiğimiz konumların başında gelir. Misyonumuz, şehrimizin binlerce yıla dayanan ticaretini yöneten iş insanlarını, esnaflarını, içinde bulunduğumuz dijital çağda tüccarlık için çok önemli olan ve dijital pazarlamanın birçok bileşenini etkileyen arama motoru optimizasyonu alanında eğitmek ve danışmanlık vermektir.

SEO kısaltması, en yalın anlamıyla, insan anlayışı ve makine anlayışı arasındaki farkı tamamlayan ve ayrıca arama motorlarının daha verimli çalışması için gerekli optimizasyonları ifade eder.

Bursa’da Kurumsal SEO Eğitimi

SEO becerileri, yalnızca SEO uzmanlığını meslek olarak icra eden bizlerin değil, günümüzde tüccarlık yapan ve ticareti yöneten herkesin iyi bilmesi gereken çok önemli bir avantajdır. Bu anlayışla, her yöneticinin SEO’yu ve dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinin nasıl çalıştığını anlaması, gelecek iş planlarında bu bilgilerden en iyi şekilde faydalanması için kurumsal SEO Eğitimi ve işletme endüstrisine özel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Anahtar: Kelime Değil, İnsandır!

SEO çalışmaları malesef manüplasyona açıktır ve eğer tecrübeniz yoksa gerçekte neyin işe yaradığını anlamayabilirsiniz. Backlinler, anahtar kelimeler, SEO araçları havalarda uçuşur. 3 kuşaktır ticaretle uğraşan ve muhteşem bir ticari zekaya sahip şirket sahiplerinin anlamasız yöntemlerle heyecanlandıklarına malesef çok sık şahit oluyorum. İnsana dokunmayan birşeyin başarılı olabileceğine nasıl inanabildiklerine hayret ediyorum. 

Biz, SEO anlayışımızı ifade ederken, geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama arasında hiçbir fark olmadığının üzerinde ısrarla dururuz. Örneğin, işyerinizde satış veya tanıtım yaparken vitrininizi kullanırsınız, internette ise web sitenizi. Elbette her yöntemin kendi özgü kuralları vardır. İşyerinizin bulunduğu caddenin başında dikilen ve insanlara hangi dükkanda neyin satıldığını tarif eden bir adam olsaydı, ona Google Amca diyebilrdiniz. 

Bursa’da, 2019 yılında, 15 şirketin yöneticilerine SEO Eğitmi verdik ve vermeye devam ediyoruz. SEO tecrübelerimizi şeffaf bir şekilde aktardığımız ve bu bilgi transferi sayesinde zaman kazanan, daha fazla müşteri elde etmeyi başaran müşterilerimiz, eğitim ve danışmanlık süreçleri sonunda neler elde ettiler?

 1. Optimizasyon önerilerini değerlendirmeyi, anlamsız teklif ve yöntemlere karşı korunma, neyin işe yaradağını ve nelerin anlamsız olduğunu kavramayı, 
 2. Uzun vadeli gerçek bir faydanın sağlanması için insan faktörünün nasıl tatmin edilebileceğini, 
 3. Bir web sitesinin arama motoru beklentileri açısından teknik yapılandırmasını, 
 4. Sağlıklı ölçümleme seo araçlarının etkin kullanımını, 
 5. Sektöre özel verilerin nasıl keşfedileceğini, 
 6. Rakip aktivitelerin nasıl takip edileceğini, 
 7. Doğru bağlantı yapılandırmayı, 
 8. Doğru anahtar kelimelerin keşfini ve etkin kullanımını, 
 9. Sosyal medyanın doğru kullanımını,
 10. Arama motoru reklamlarının etkili kullanımını, 
 11. Kullanıcı odaklı ve etkili içerik oluşturmayı, 
 12. İçerik pazarlama kanallarının etkin kullanımı.

Bursa SEO Eğitimi ve danışmanlık, işiniz ve hedeflerinizle yakından ilgilendiğimiz bir hizmettir. En iyi durum senaryosu için tüm uzmanlığımızı sunarız, böylece hedeflerinize minimum yatırım ve mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğitimler, diğer hizmetlerimizin yanında satılan özelleştirilmiş bir hizmettir, bu nedenle işletmeye göre farklılık gösterir.

Bursa’da SEO eğitimi ve danışmanlık ile ilgileniyorsanız, arayın görüşelim.
0224 305 02 42 – WA- 0532 246 96 45

Ücretsiz danışmanlık, fiyatlandırma talebi

Dilerseniz 0224 305 02 42 numaralı telefondan hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara Whatsapp Hattı

Ya da, talep formunu doldurarak hizmet almak istediğiniz web sitesini bildirin. Size hemen dönüş sağlayalım.