WEB SİTE DENETİMİ, TEKNİK OPTİMİZASYONLAR

SEO Danışmanı

Arama profilinize özel rakip ve anahtar kelime stratejileri. Uluslar arası SEO kampanyalarınızda tama zamanlı destek

Ziyaretçileriniz için en verimli arama motoru deneyimi ve teknoloji

Profesyonel bir SEO Danışmanı yerel, ulusal ve yurtdışı çevrimiçi satış hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

İşinizi daha geniş, uluslararası bir kitleye tanıtın. Çok dilli ve çok ülkeli bir web varlığı oluşturun. Hedef pazarınızı derinlemesine anlamak ve hedeflemenizi doğru bir şekilde kurmak için uluslararası SEO danışmanı.

SEO Danışmanlığı

SEO & SEM Danışmanlığı

Çevrimiçi başarılar için, temel SEO uygulamalarından daha fazlasını, anlamlı bağlantılar ve hedef düzeydeki görüşlere adapte olmanızı kolaylaştıracak, pazarlarınızda potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve sürekli müşteri edinmek üzere bir sistem oluşturmanız için, ister ulusal, ister İngilizce, uluslararası SEO projelerinizde, bir dizi başarılı referansla SEO danışmanı.

Teknik optimizasyon, içerik geliştirme ve tanıtım çalışmalarınız için danışmalık alın

Dijital pazarlama süreçlerinde, SEO danışmanı eksikliği, hiç istenmeyen türde bir kullanıcı deneyimine neden olabilir. Kampanyalarınızda bir SEO danışmanı ile çalışmak, SEO konusunda sağlam bir kavrayışa sahip olmanıza yardımcı olabilir. Her ülke pazarında, belirli bir kitle davranışını hedef alan yerelleştirilmiş içerik.  Farklı olabilecek, dönemselliği tanımlamak için kullanılan belirli terimler, Ürünleri veya hizmetleri tanımlamak için kullanılan farklı yerel kelimeler. Ortak dile rağmen, ülkeden ülkeye değişen tercihlere göre oluşmuş kavramlar.

SEO DANIŞMANLIĞI BURSA

SEO Danışmanlığı ile ne elde edersiniz?

Birçok SEO projesinde şirketlere yardımcı olduk. Ancak, yalnızca bir veya iki türde optimizayona ihtiyacınız varsa, SEO danışmanlığı sizin için en iyi çözümdür.

Referanslarımız

SEO sektöründe 1 yılımızı doldurmadan Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarına, Almanya, Dubai ve Iran’da faaliyet gösteren şirketlere SEO danışmanlığı verdik, vermeye devam ediyoruz. SEO uzmanlığımız, referanslarımızla başarılıbir sicile sahip bulunuyor.

seo da hersey olmasi gerektigi gibi 1920 1080px - SEO Danışmanlığı

Süper Market SEO

Almanya’da faaliyet gösteren köklü Super Market zincirleri için kapıya getir sistemlerini yapılandırıyor ve SEO danışmalığı veriyoruz.

web tasarim bursa V 1080x1920 - SEO Danışmanlığı

Eğitim Sektörü SEO

Eğitim sektörünün Bursa’da önde gelen kurumuna SEO danışmanlığı verdik, arama sonuçlarının lidieri haline getirdik.

E-Pazaryeri SEO

Kendi sınıfının lideri online alışveriş, e-pazaryeri şirketine SEO danışmanlığı, teknik optimizasyonlarda destek verdik, vermeye devam ediyoruz.

SEO Danışmanlık

Web site denetimi, teknik optimizasyonlar, arama profilinize uygun anahtar kelime ve rakip analizleri

bursa seo uzmani - SEO Danışmanlığı
SEO DANIŞMANLIĞI

SEO performansını artırmaya yönelik süreçlerin tüm iş sirkülasyonlarında analiz, planlama, yönetim ve uygulama

seo danismanlik - SEO Danışmanlığı

İngilizce SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığımızda başlangıç hedefi, uluslararası SEO için anahtar kelime seçimi ve kampanya bütçesi arasında doğru dengeyi sağlamaktır. Yüksek hacimli, yüksek dönüşümlü anahtar kelimelerin rekabetinin yüksekliği muazzam bir harcama ve birkaç yıl sürecek çaba demektir.

Bütçe dostu bir strateji için, rekabetin yüksek olmadığı, ancak dönüşüm potansiyelinin yüksek olduğu orta hacimli ve uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedeflemek küçük, orta ve hatta büyük firmalar için daha uygundur. SEO çalışmalarında 100’den fazla site için hacim, kullanıcı amacı, rekabet gücü ve alaka düzeyine yakından bakarak anahtar kelime araştırması yaptığımız için, en iyi anahtar kelime hedeflerini belirlemek üzere sağlam bir metodoloji geliştirdik. Hızlı dönüşüm potansiyeli olan anahtar kelimeleri bulurak avantajlı bir başlangıç yapmayı hedefleriz.

Uluslararası SEO

Uluslararası SEO kampanyaları çok karmaşık olma eğilimindedir ve kampanya verileri gelmeye başladığında, zaman içinde strateji ve taktiklerde sürekli değişiklikler yapılmaktadır. Bu nedenle ve bizim zaten doğal iş tarzımız olduğu için müşterilerimizle her zaman şeffaflığı, açık iletişimi ve bilgi paylaşımını vurguluyoruz. Bilgili bir müşterinin harika bir müşteri olduğuna inancımız olduğundan, kampanyanızın güçlü yönleri, zorlukları ve sonuçları hakkında size bilgi vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bunu başarabilmemizin yolu, ayrıntılı ancak anlaşılması kolay aylık raporlamadır. 

bursa seo hizmetleri - SEO Danışmanlığı

%100 performans garantisi

Uluslararası çevrimiçi başarı, bir markanın küresel olarak tanınması, müşteri kitlesi oluşturması için en önde gelen yöntemlerden biri olmaya devam ediyor. Küresel eğilimler, uluslararası SEO stratejisini şekillendiriyor, ancak bu, her bölgeyi farklı kılan kullanım eğilimlerinin takip edilmesiyle mümkün. Eğer işletmeler, hedef bölgenin gerektirdiği teknik, dilsel ve kültürel nüanslara, yaklaşımlara uyarlarsa, SEO ölçeklenebilir ve oldukça kârlı bir pazarlama kanalı haline gelebilir. Sürekli büyüyen, küresel internet popülasyonu düşünülürse, uluslararası seo hali hazırda, oldukça büyük bir fırsattır.

SEO Danışmanlığımız, öncelikle Bursa ve İstanbul’da, bir dizi sektörde kanıtlanmış bir sicile sahiptir. 

SEO Danışmanı Nedir ve Neden İhtiyacım Var?

SEO danışmanı aynı zamanda SEO uzmanıdır. Ancak, web sitelerinde herhangi bir manuel müdehalede bulunmadan verilen stratejik hizmetler seo danışmanlığı olarak adlandırılır. SEO ve Dijital pazarlamada tecrübeye ihtiyaç duyan bireyler veya şirketlere eğitim ve desteğin bir birleşimi olan seo danışmanlığı verilir. Bu destek, onlarca web sitesinden gelen arama motoru ve kullanıcı davranışlarına ait verilerden elde edilen, yıllara dayanan tecrübenin anlaşılabilir ve anonim bir formatta aktarılması temeline dayanır.

Bursa Seo, Danışmanlık, Eğitim, Kurumsal İçerik Tasarım.

SEO Danışmanı iş profili

SEO Danışmanları, müşterilerinin genel SEO stratejisini planlama, uygulama ve yönetmekten sorumludur. Genellikle web pazarlama, web analizi, içerik stratejisi planlaması, bağlantı oluşturma ve anahtar kelime stratejisi gibi çok çeşitli görevleri kapsar.

İhtiyaçlarınıza en uygun SEO Danışmanını çekmek için, net bir SEO Danışmanı iş tanımı yazmak çok önemlidir.  

Sektörel SEO Hizmeti

SEO Danışmanı iş tanımı

Pazarlama ekibinize dahil etmek için deneyimli ve bilgili bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Yöneticisi / Danışmanı arıyorsunuz. SEO Danışmanı SEO stratejinizi planlama, uygulama ve yönetmekten sorumlu olacaktır.

Çevrimiçi varlığınızın iş başarısı için son derece önemli olduğundan, danışmanınız işinizin büyümesini ve başarısını sağlamada büyük rol oynayacaktır.

SEO Danışmanı görev ve sorumlulukları

SEO stratejinizi planlama, geliştirme ve uygulama
Organik arama optimizasyonu ve dönüşüm maksimizasyonu için çalışmalar.
Düzenli Anahtar kelime araştırmaları
Pazarlama ekibi ile sağlam ilişkiler kurma
SEO KPI’larını belirleme
Yönlendirmeleri, tıklama oranını, hemen çıkma oranını ve diğer KPI’ları izleme
Raporları düzenli olarak hazırlama ve sunma
Çevrimiçi hedef kitleleri tanımlama
Sorunları ve eksiklikleri tespit etme ve çözümleri zamanında uygulama 
Proses ve üretkenlik optimizasyonu için iyileştirmeler önerme
SEO’da kanıtlanmış başarı
5 yıllık web analitiği, pazarlama ve iş geliştirme deneyimi
A / B testi ve diğer test metrikleri ile deneyim
HTML, CSS, JavaScript bilgisi
Verileri analiz edebilme ve kanıta dayalı öneriler sunabilme
Eleştirel düşünür ve problem çözme becerileri
Takım oyuncusu
Zaman yönetimi becerileri
İletişim becerileri

SEO Uzmanlığı

Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için bize ulaşın.

SEO Danışmanı desteği alarak web sitenizin kalitesini artırabilirsiniz. Bursa konumlu şirketlerin SEO’yu işlerinin bir parçası haline getirebilmeleri için SEO eğitimi verebiliriz. Bursa SEO Danışmanı arayışınızda şirketiniz için en iyisi olduduğumuzu gösteren bir sicile sahip bulunuyoruz. Tanışmak, uzmanlığımız ve referanslarımız hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.