Birçok SEO projesinde şirketlere yardımcı olduk. Ancak, yalnızca bir veya iki türde optimizayona ihtiyacınız varsa, SEO danışmanlığı sizin için en iyi çözümdür. Neler yapabiliriz:

 • Şu anda 2. sayfa veya 3. sayfadaki sıralamanızı 1. sayfaya taşıyın.
 • Yükek rekabetli anahtar kelimelerde pazar payı edinin.
 • Masaüstü sıralamalarını ve mobil sıralamaları iyileştirin.
 • Marka dışı anahtar kelimelerin sıralamasını artırın.
 • Hızlandırılmış Mobil Sayfalara (AMP) geçin.
 • HTTP’den güvenli bir web sitesine (HTTPS) geçin.
 • Genel veya çok dilli bir site mimarisine geçin.
 • Elinizdeki tüm alan adlarını birleştirin ve backlinlerinizi artırın.
 • Alt markaları ana web sitesinden ayırın ve yeni üst seviye alanlar oluşturun.
 • Dış blogları ana siteyle ilişkilendirin.
 • Sıralamaları artırmak için sayfa yükleme süresini hızlandırın.
 • Hemen çıkma oranını azaltın ve daha iyi dönüşüm sağlayın.
 • Sıralama cezasını veya filtrelemeleri kaldırın.
 • SEM (Sosyal Medya Reklamları) masraflarını azaltmak için yeni uygulamalar keşfedin.
 • Web sitenize şema işaretlemesi, JSON-LD ve mikro veriler ekleyin.
 • Yakın konumlardan sorgulanarak gelen trafiği artırın.
 • Mobil ve Google My Business yerel trafik fırsatlarını en üst düzeye çıkarın.

Gerçekleştirebileceğimiz SEO danışmanlığı projelerinin her biri, işletme hedeflerinizi gerçekleştirmek için dahili arama pazarlamacılığı ve BT personeli ile tam bir işbirliği içerisinde yürütülür. Bir SEO danışmanı’ndan daha fazlasıyız, projelerinizde mentor ve çözüm ortağınızız. SEO danışmanı hizmetleri için ücretler ve maliyetler, projenin büyüklüğüne ve kapsamına bağlı olarak değişir.

Profesyonel bir SEO Danışmanı ile çalışarak, ister yerel, ister ulusal, ister yabancı ülkelere çevrimiçi satış hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

İşinizi daha geniş, uluslararası bir kitleye tanıtın. Çok dilli ve çok ülkeli bir web varlığı oluşturun. Hedef pazarınızı derinlemesine anlamak ve hedeflemenizi doğru bir şekilde kurmak için uluslararası SEO danışmanı.

Çevrimiçi başarılar için, temel SEO uygulamalarından daha fazlasını, anlamlı bağlantılar ve hedef düzeydeki görüşlere adapte olmanızı kolaylaştıracak, pazarlarınızda potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve sürekli müşteri edinmek üzere bir sistem oluşturmanız için, ister ulusal, ister İngilizce, uluslararası SEO projelerinizde, bir dizi başarılı referansla SEO danışmanı.

Teknik optimizasyon, içerik geliştirme ve tanıtım çalışmalarınız için danışmalık alın

Dijital pazarlama süreçlerinde, SEO danışmanı eksikliği, hiç istenmeyen türde bir kullanıcı deneyimine neden olabilir. Kampanyalarınızda bir SEO danışmanı ile çalışmak, SEO konusunda sağlam bir kavrayışa sahip olmanıza yardımcı olabilir.

 • Her ülke pazarında, belirli bir kitle davranışını hedef alan yerelleştirilmiş içerik. 
 • Farklı olabilecek, dönemselliği tanımlamak için kullanılan belirli terimler
 • Ürünleri veya hizmetleri tanımlamak için kullanılan farklı yerel kelimeler
 • Ortak dile rağmen, ülkeden ülkeye değişen tercihlere göre oluşmuş kavramlar.

 

İngilizce SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığımızda başlangıç hedefi, uluslararası SEO için anahtar kelime seçimi ve kampanya bütçesi arasında doğru dengeyi sağlamaktır. Yüksek hacimli, yüksek dönüşümlü anahtar kelimelerin rekabetinin yüksekliği muazzam bir harcama ve birkaç yıl sürecek çaba demektir.

Bütçe dostu bir strateji için, rekabetin yüksek olmadığı, ancak dönüşüm potansiyelinin yüksek olduğu orta hacimli ve uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedeflemek küçük, orta ve hatta büyük firmalar için daha uygundur. SEO çalışmalarında 100’den fazla site için hacim, kullanıcı amacı, rekabet gücü ve alaka düzeyine yakından bakarak anahtar kelime araştırması yaptığımız için, en iyi anahtar kelime hedeflerini belirlemek üzere sağlam bir metodoloji geliştirdik. Hızlı dönüşüm potansiyeli olan anahtar kelimeleri bulurak avantajlı bir başlangıç yapmayı hedefleriz.

Uluslararası SEO kampanyaları çok karmaşık olma eğilimindedir ve kampanya verileri gelmeye başladığında, zaman içinde strateji ve taktiklerde sürekli değişiklikler yapılmaktadır. Bu nedenle ve bizim zaten doğal iş tarzımız olduğu için müşterilerimizle her zaman şeffaflığı, açık iletişimi ve bilgi paylaşımını vurguluyoruz. Bilgili bir müşterinin harika bir müşteri olduğuna inancımız olduğundan, kampanyanızın güçlü yönleri, zorlukları ve sonuçları hakkında size bilgi vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bunu başarabilmemizin yolu, ayrıntılı ancak anlaşılması kolay aylık raporlamadır. 

Sektörel SEO Hizmeti

Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için bize ulaşın.

SEO Danışmanı desteği alarak web sitenizin kalitesini artırabilirsiniz. Bursa konumlu şirketlerin SEO’yu işlerinin bir parçası haline getirebilmeleri için SEO eğitimi verebiliriz. Bursa SEO Danışmanı arayışınızda şirketiniz için en iyisi olduduğumuzu gösteren bir sicile sahip bulunuyoruz. Tanışmak, uzmanlığımız ve referanslarımız hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.


Uluslararası çevrimiçi başarı, bir markanın küresel olarak tanınması, müşteri kitlesi oluşturması için en önde gelen yöntemlerden biri olmaya devam ediyor. Küresel eğilimler, uluslararası SEO stratejisini şekillendiriyor, ancak bu, her bölgeyi farklı kılan kullanım eğilimlerinin takip edilmesiyle mümkün. Eğer işletmeler, hedef bölgenin gerektirdiği teknik, dilsel ve kültürel nüanslara, yaklaşımlara uyarlarsa, SEO ölçeklenebilir ve oldukça kârlı bir pazarlama kanalı haline gelebilir. Sürekli büyüyen, küresel internet popülasyonu düşünülürse, uluslararası seo hali hazırda, oldukça büyük bir fırsattır.

SEO Danışmanlığımız, öncelikle Bursa ve İstanbul’da, bir dizi sektörde kanıtlanmış bir sicile sahiptir. 

SEO Hizmeti

SEO Danışmanı Nedir ve Neden İhtiyacım Var?

SEO danışmanı aynı zamanda SEO uzmanıdır. Ancak, web sitelerinde herhangi bir manuel müdehalede bulunmadan verilen stratejik hizmetler seo danışmanlığı olarak adlandırılır. SEO ve Dijital pazarlamada tecrübeye ihtiyaç duyan bireyler veya şirketlere eğitim ve desteğin bir birleşimi olan seo danışmanlığı verilir. Bu destek, onlarca web sitesinden gelen arama motoru ve kullanıcı davranışlarına ait verilerden elde edilen, yıllara dayanan tecrübenin anlaşılabilir ve anonim bir formatta aktarılması temeline dayanır.

Bursa Seo, Danışmanlık, Eğitim, Kurumsal İçerik Tasarım.