Hakkında

Hakkında

Merhaba, Ben Yılmaz Saraç. Meslek hayatıma 20 yıl önce fotoğrafçılık ile başladım. Geçen yıllar boyunca, Video Prodüksiyon başta olmak üzere, Dijital Pazarlama'nın birçok alanında hizmet verdim, ancak kendimi hala fotoğrafçı olarak tanımlıyorum.

Serbest çalışan bir fotoğrafçı ve video editörü olarak, kısa videolar, filmler, belgeseller, müzik tabanlı projeler, fragmanlar ve çok çeşitli tanıtım içeriklerini kurguluyor ve düzenliyorum.

15 yıldan fazla prodüksiyon ve video düzenleme deneyimim boyunca, kurumsal şirketler, çevrimiçi müşteriler, eticaret siteleri için videolar ve kısa filmler de dahil olmak üzere çok çeşitli projeler için yüzlerce saatlik video düzenledim.

Deneyimli, serbest çalışan bir video editörü olarak en güçlü yönlerimden biri, müşterilerime fayda sağlamak için verimli çalışma yeteneğimdir. Sağlanan herhangi bir içeriği kullanarak, son derece yaratıcı bir şekilde ses ve görüntü düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyim.

Ayrıca SEO konusundaki deneyimim sayesinde, video içeriğinizin hazırlanması esnasında hem kullanıcı hem de arama motorları açısından dikkat edilmesi gereken hususların neler olduğu konusunda uzun yıllara dayanan tecrübem bulunuyor.


Serbest video yapımcısı olarak aynı zamanda kısa film ve video çekiyor ve kurguluyorum. İlgi uyandıran, teşvik eden, eğiten ve eğlendiren projeler sunuyorum. Kendi başıma veya bir ekibin parçası olarak verimli çalışıyorum. Güçlü bir anlatı oluşturmak için resim, ses ve müziği birlikte üretme, filme alma ve düzenleme konusunda doğal bir yeteneğe sahibim.

YouTube video

Şu ana kadar müşterilerim ve kendim için 250'den fazla video ürettim, filme çektim ve düzenledim. Bir video yapımcısı olarak, Nilüfer, Bursa home ofisimden (en yakın metro istasyonu Ataevler'dir) tüm video prodüksiyon hizmetlerini sunuyorum.

Bir sonraki video projenizi tartışmak isterseniz, lütfen iletişime geçin.


Canım Oğlum Dark

YS Görsel Çözümler Abonelik

Bültene abone olarak yenilklerden anında haberdar olabilirsiniz.
jamie@example.com
Abone Ol