Rakip Analizi

Rekabetinizi anlamak için özel araştırmalar yürütüyoruz. Rakiplerinizin faaliyetlerini, güçlü ve zayıf yönlerini inceliyor ve stratejik fırsatları belirliyoruz.

Rekabet ortamınızda sektörde, hedef kitlede ve sosyal alanda neler olup bittiğini inceliyoruz. Sektörü ve izleyici bağlamlarını ve eğilimlerini anlamak için sosyal medya hesaplarını derinlemesine inceliyerek markanızın etki yaratmak için sahip olabileceği boşlukları belirleyebiliyoruz.

Seo ve sosyal medyadaki rakiplerinizi, kim olduklarını, nasıl çalıştıklarını ve markanızın ilk kullanıcılardan biri olmasını nasıl sağlayabileceğinizi anlamak için size özel araştırmalar yaparız.

Faaliyetlerini, güçlü ve zayıf yönlerini inceliyor ve stratejik fırsatları belirliyoruz. Ardından, markanızın pazardaki varlığını oluşturmak için bir plan geliştiririz. İş hedefleriniz ve kaynaklarınızla uyumlu bir strateji oluştururuz.

Müşterilerinizle lider bir güç haline gelmeniz için fırsatların nerede olduğunu görmek için sosyal medyadaki mevcut eğilimleri de inceleyeceğiz. Bu araştırma, stratejinize bilgi sağlamak ve özel içerik oluşturmamıza rehberlik etmek için kullanılabilir.

Pazarda etkili bir şekilde rekabet edebilmeniz için rakiplerinizin her birinin temel güçlü yönlerini, zayıf yönlerini ve fırsat alanlarını belirleyen ayrıntılı bir rakip analizi oluşturacağız.

Kitlenizi büyütmenize, ilişkiler kurmanıza ve marka bilinirliğini artırmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir sosyal medya stratejisi geliştireceğiz.

İş amaç ve hedeflerinizle uyumlu bir içerik takvimi oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız. Ayrıca rakiplerinizin içeriğine bakacağız, web sitelerini inceleyeceğiz ve sosyal medya kanallarının performansını analiz edeceğiz. Daha sonra bu verileri, rekabette öne geçmenize yardımcı olacak bir strateji oluşturmak için kullanabiliriz.

Başarıyı nasıl inşa ettiklerini ve sosyal medya sayfalarını ve web sitelerini izleyerek onları neyin harekete geçirdiğini anlamak için rakiplerinizin geçmişini ve alışkanlıklarını araştırıyoruz. Daha sonra bulgularımızı, sizi sıranın önünde tutan etkili bir strateji oluşturmak için kullanırız. İşletmenizi ileriye taşıyacak bir içerik pazarlama stratejisi oluşturmak için doğru adımları atmanıza yardımcı olacağız.