SEO Danışmanı seçerken bilmeniz gerekenler

Web sitenizi geliştirme, SEO açısından optimize etme fikrini yeni tecrübe ediyorsanız ve bu konuda bir uzmana, SEO danışmanına ihtiyaç duyuyorssanız aşağıda belirtilenler hakkında biraz düşünmeniz ve aklınızda bulundurmanız önemlidir.

SEO danışmanınızın deneyim ve niteliklerini araştırın. Bir danışman tutmadan önce, SEO konusundaki geçmişlerini, deneyimlerini ve niteliklerini araştırın. Deneyim ve bilgiye sahip olduklarından ve başarılı SEO projelerinde kanıtlanmış bir sicile sahip olduklarından emin olun.

Referansları kontrol edin. Geçmiş müşterilerden referanslar veya referanslar isteyin ve onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Bildirdikleri sonuçları iki kez kontrol ettiğinizden emin olun. Abartılı iddialara aldanmayın.

Web sitelerini değerlendirin. SEO danışmanının web sitesini ziyaret edin ve arama motorlarında ne kadar iyi sıralandığını değerlendirin. Bir danışmanın web sitesinin sıralamasının iyi olup olmadığını anlatıyor; ancak, aynı zamanda sistemle oynamanın bir işareti de olabilir.

SEO içeriğini okuyun. SEO danışmanınızdan çalışmalarının örneklerini isteyin. SEO danışmanı çalışmalarından gurur duyuyorsa, muhtemelen sizin için bazılarını hazırlayacaktır.

Maliyet tahminlerini alın. Tahminleri alın

Sormak istediğiniz birşey olursa bize ulaşın, yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

https://yilmazsarac.com.tr/tys/seo-danismanligi/