SEO Hizmeti

SEO çalışmalarımız en yeni teknik ve stratejileri sunar. Bu sayede web sitenize daha fazla trafik çekebilirsiniz.

İnternetteki görünürlüğünüzü arttırmak, dijital pazarlama faaliyetlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak, firmanızın ve rakiplerinizin gerçek potansiyelini yüksek bir doğrulukla analiz etmek için bir SEO Hizmeti başlatın.

Hemen bilgi alın

Bursa bölgesinde küçük işletmelere Yerel SEO Hizmeti sağlıyoruz.

Kurumsal SEO Hizmeti
Yerel ve küçük işletmeler de Kurumsal SEO Hizmetinden faydalanarak web sitelerini doğru şekilde optimize edebilir, google benim işletmem ve sosyal medyayı etkili kullanarak arama sonuçlarından en iyi sonuçları alabilirler. Yerel SEO, temel olarak yerel arama motoru sonuçlarını optimize etmekle ilgili olduğundan,  küçük işletmelerle yakından ilişkili ve önemlidir.

Bir SEO Projesi başlatarak daha fazla müşteri edinin

SEO’yu arama motoru pazarlamacılığı ile birleştirmek dijital pazarlamaya yatırım yapmayan rakiplerinize karşı ezici bir üstünlük sağlayabilir.

Hemen başlayabilirsiniz

Neden SEO?

SEO her bir işletmenin markalaşma çabalarının ve çevrimiçi varlığının en önemli bileşenlerinden biri olmaya devam etmektedir.

SEO’nun önemli bir faydası, sosyal medya, arama ağları ve e-posta pazarlama gibi herhangi bir kanalın, işiniz üzerinde etkisinin yüksek doğrulukla ölçülebilmesidir. Geleneksel pazarlamada müşteri deneyimini ölçmek oldukça zordur. Kurumsal SEO Hizmeti ile ölçmenin yanı sıra, farklı kanallardan gelen ziyaretçilerin bir web sitesi veya açılış sayfası deneyimi ile nasıl etkileşimde bulunduğunu, hangi kanalların müşteri edinmede en etkili olduğunu anlayabiliriz.

SEO Danışmanı

SEO Danışmanı, profesyonel SEO teknikleri ile anahtar terimlerinizi keşfeder ve yol haritanızı belirler.

SEO Danışmanlığı hizmet ve faaliyetlerimiz, sürdürülebilir başarılar için, ihtiyaçları karşılayan, faydalı içerik tasarımı üzerine odaklanmıştır. Arama motorlarının açıklarını aramak yerine ziyaretçilerin beğenisini ve sadakatini kazanmayı hedefleriz. Seo Danışmanı değerli içeriklerin tasarımını, stratejik paylaşımlarını ve bağlantılarını yönetir.

Sitenizi hatalara ve kötü niyetli kişilere karşı koruyacak önlemler alır, uygular ve sürekliliği için tavsiyelerde bulunur. Mevcut içeriğin optimize edilmesi ve yeni fırsatları ortaya çıkarmak için, firmaların dijital pazarlama hedefleriyle uyumlu ve koordineli bir şekilde anahtar kelime araştırması yapar. Belirlenen yol haritasına göre genel görünürlük ve anahtar kelimelere özgü çalışmalar gerçekleştirir. Kaliteli içerik geliştirme stratejileri tasarlar ve uygular.

SEO Uzmanı, işletmeler için google ve diğer arama motorları ile birlikte sosyal medya stratejilerini oluşturmak ve uygulamaktan sorumludur.

Dijital Pazarlama kampanyalarında, tanısal raporlama araçlarını, Google ve diğer arama motoru analiz programlarını (XML site haritaları, alışveriş akışları, web yöneticisi araçları,sosyal medya yorum denetleyicileri) yönetir.

SEO Uzmanı Sık Sorulanlar

SEO Uzmanı İş Tanımı

SEO Uzmanı Pazarlama Ekibinin önemli bir üyesi olarak kabul edilebilir. Dijital pazarlama yöneticisi olarak, SEO stratejilerini planlamak, uygulamak ve yönetmekten sorumludur.

Firmaların çevrimiçi varlığı, işletmenin başarısı için son derece önemli olduğundan, SEO Danışmanının pozisyonu şirketlerin büyümesini ve başarısını yönlendirmede büyük bir rol oynayacaktır.

 1. SEO stratejinizi planlar, geliştirir ve uygular.
 2. Organik arama optimizasyonu ve yatırım getirisini maksimize etmek için çalışır.
 3. Düzenli olarak kapsamlı anahtar kelimeler araştırması gerçekleştirir.
 4. Anahtar SEO KPI’lerini tanımlar. Yönlendirmeleri, tıklama oranını, hemen çıkma oranını ve diğer KPI’ları izler. Düzenli raporlar hazırlar ve sunar.
 5. Sorunları, eksiklikleri belirler ve çözümleri zamanında uygular.
 6. Süreç ve verimlilik optimizasyonu için iyileştirmeler önerir.
 7. SEO’yu doğru şekilde uygulamak için web geliştiricileri ve pazarlama ekipleriyle birlikte çalışır.
 8. SEO ve dijital pazarlama ile ilgili en yeni trendleri ve en iyi uygulamaları takip eder, paylaşır.

SEO Uzmanı ile Çalışmak

 1. Başarılı bir SEO stratejisini planlama ve uygulaması için web analizi, pazarlama ve iş geliştirme, A / B testleri ve diğer test ölçümleri konusunda yeterli deneyime sahip olmalıdır.
 2. SEO’da kanıtlanmış başarılarını referans gösterebilmelidir. Kendisine ait bir başarılı bir web sitesine sahip olmalıdır.
 3. HTML, CSS, JavaScript bilgisi tam olmalıdır.
 4. Verileri analiz edebilme ve kanıta dayalı öneriler sunabilmelidir.
 5. İyi müzakere becerisine sahip olmalıdır.
 6. Hizet verdiği firmayı sahiplenmeli ve gurur duymalıdır.
 7. Eleştirel düşünebilmeli ve problem çözme becerilerilerine sahip olmalıdır.
 8. Takım oyuncusu olmalıdır.
 9. Zamanı iyi yönetenilmelidir. (SEO Projelerinde kritiktir.)
SEO çalışması ile web sitesinde hangi çalışmalar yapılıyor?
 1. Rakip analiz
 2. Anahtar kelime keşfi.
 3. İç ve dış bağlantı yapılandırma, değerli bağlantı (backlink) stratejileri.
 4. Bölgesel SEO testi.
 5. Sitenizi almış olabileceği muhtemel cezaların keşfi ve kaldırılması işlemleri.
 6. Teknik Sorunlar ve iyileştirme. Sunucu ve istemci tarafındaki yazılım ve güvenlik hataların giderilmesi, en iyi verim için optimizasyon.
 7. Fraklı Yönetim sistemleri. Python Django ve NodeJS tabanlı sistemlere geçiş için tam destek.
 8. İçerik sorunları ve arayüz düzenleme gereksinimleri.
SEO raporu nedir?

Bir SEO Raporu alarak, çevrimiçi rekabetteki konumuzun detaylarını ve çözümlerini keşfedebilirsiniz. İster kurumsal web siteniz ister bir e-ticaret siteniz olsun, dijital pazarlama kampanyalarınızın sürekli başarısı için SEO Danışmanlığı çok önemlidir. SEO’nun hedefi, en yalın ifade ile, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek ve her iki tarafa faydalı bir ilişki oluşturmaktır.

Profesyonel SEO Hizmeti alırsam web sitem kesin yükselir mi?

Bir SEO projesine başlamadan evvel güncel durumunuz kontrol edilir. Teklifiniz rekabet durumunuza göre hazırlanır.

Bazı sektörlerde rekabet yüksektir; daha fazla zaman ve maddi kaynak gerektirebilir. Bu nedenle her projeyi kabul edemeyiz ancak; kabul edersek yükselmeniz garantilenir.

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin, kampanyalarınızın potansiyel müşterileriniz ve satışlarınız üzerindeki etkisini yüksek bir doğrulukla ölçmek, rakiplerinizi sürekli takip ederek aranızdaki farkları keşfetmek ve tüm dünyadaki alternatifleri ile kıyaslamak işletmenize çok şey katacaktır.

Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmaya başladığınızda sektörünüzün dünyada, ülkemizde yaşadığınız şehirdeki durumunu, yenilikleri, faaliyetleri, rakiplerinizin etkinliklerini ve büyük resimde kendi konumuzunu görmeye başlarsınız.

İşletmenizin insanlar üzerindeki etkisini ölçmenin en kesin ve kolay yolu bir dijital pazarlama kampanyası başlatmaktır.

SEO hizmeti dikkatlice analiz edilmiş bölgesel eylemlerin birleşimidir. Bu hizmetin google ve diğer arama motorlarını yanıltmaya yönelik olmayanları bizim işimizi oluşturuyor.

White Hat SEO Hizmetiolarak adlandırılan ve arama motorları yönergelerini ihlal etmeyen teknikler kurumsal profesyonel seo projelerinde esastır.

SEO Hizmetiniz web siteme zarar verir mi?

Kesinlikle hayır. Google yönergelerini ihlal eden hiçbir uygulamayı çalıştırmayız.  Tamamen doğal yöntemlerle yükselirsiniz.İtibarlı bağlantılar, daha kaliteli görseller, daha iyi videolar, daha faydalı metinler başarımızın temel unsurlarıdır. 

Her sıralama sisteminde olduğu gibi, rekabetteki pozisyonunuzun geliştirilmesi rakiplerinizin gücüne bağlı olacaktır. SEO hizmetinde hedefiniz ilk 3 sonuca dahil olmak ise, sektörünüzde onlarca yıldır var olan büyük rakipler ve faaliyetleri göz önüne alınmalıdır. Eğer daha yeni ve farklı fikirler bulunamazsa SEO rekabetiniz zorlu olacaktır. Öte yandan, daha az rekabetin olduğu sektörlerdeki küçük yerel işletmeler için SEO nispeten daha kolay sonuç verecektir. Şirketnizin internetteki varlığını iyileştirmek için, içinde bulunulan koşullar iyi anlaşılırsa elde edilen sonuç planlandığı gibi olacaktır.

Neden sizinle çalışmalıyım?

Çünkü SEO Uzmanlığı taktiksel beceri ve tecrübelerin yanısıra, makul seviyede bir görsel iletişim becerisi, fotoğrafçılık ve yazılım bilgisi gerektirir. Bizimle çalışırken JavaScript, Php, Css ve Html 5 desteği alırsınız. WordPress’te ihtiyacınıza özel eklentiler yazdırabilirsiniz. JavaScript (NodeJs, Pyton) ya da Php tabanlı (Joomla, Opencart, Drupal) web teknolojileri ile yapılmış web siteleriniz için de ileri seviye destek alabilirsiniz. Linux Sunucularınızı hız ve güvenlik bakımından optimize edebiliriz.

SEO Kurtarma nedir ve neden ihtiyacınız olabilir?

SEO kurtarma işlemine BlackHat SEO denilen arama motorlarını yanıltmaya yönelik uygulamaların yol açtığı manuel cezalar neticesinde ihtiyaç duyuluyor.

Google Manuel Ceza Nasıl tespit edilir

Soruna genellikle sıralama yükseltmek amacıyla alınan spam linkler neden olur. Bu tür linkler kısa süre içinde hızlı sonuçlar verebilir, trafikte keskin yükselişler ortaya çıkar. Ancak zaman geçtikçe başlangıç noktasına veya daha da aşağıya, hatta sıralamalardan tamamen çıkarılmayla sonlanır.

Hızlı Yükselme Vaatleri

Çok sık karşılaşılan bir başka SEO sorunu ise hızlı yükselme vaadeden SEO ajanslarıdır. Tanımı gereği çok kısa vadeli sonuçlara odaklanıyorlar. Bunu da başarıyorlar ancak bu kısa vadeli başarı genellikle uzun vadeli başarıyı çöpe atma pahasına gerçekleşiyor. Bu tür SEO uygulamalarına maruz kalan web siteleri 6 ila 18 ay içerisinde keskin bir düşüş yaşarlar ve tekrar çıkmaları çok zordur.

Manuel cezaya maruz kalmış web siteleri için kesin düzelme sözü verebilir mi?

Malesef hayır! Bu sözü kimse veremez, veriyorsa da gerçeği söylemiyordur.

Yukarıda belirttiğim türden uygulamalara maruz kaldığınızdan şüpheleniyorsanız ve arama sonuçlarındaki sıralamanızda daha önceki konumuza göre keskin bir düşüş yaşandıysa muhtemelen manuel cezaya maruz kaldınız demektir.

Yine de bazı istisnaları da göz önünde bulundurun. Örneğin web sitenizi yeniden tasarladıysanız ve url yapısı değiştiyse sıralamanızda keskin düşüşlere neden olabilir. Bu durumda paniğe gerek yoktur, web siteniz indekslendikçe eski konumunuza yakın bir noktaya geri dönersiniz.

Google Yerel Sonuçları için Optimizasyon

Yerel SEO

Yerel SEO, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en etkili dijital pazarlama yöntemidir. Arama motorları daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için konum tabanlı verileri (IP adresleri ve coğrafi konum) kullanır. Belirli bir konumda, örneğin Bursa bölgesinde belirli bir işletme veya hizmeti aradığınızda, “Yerel Paket” adı verilen sinyali tetikler.

Yerel SEO Detaylar

Arama motorlarında yüksekselmeye hemen başlayın.

Arama motoru sorgularında daha iyi performans gösterebilmeniz için, sektörünüz, hedefleriniz ve sitenizin durumunu temel alarak birçok farklı çözüm sunabiliriz.

Ücretsiz analiz

Öncelikle sitenizin şu anki durumunu test edin. Bunu kendiniz yapmak için SEO Analiz aracımızı kullanabilirsiniz. Daha detaylı bir test için sitenizin bilgilerini bize iletin. Ücretsizdir!

SEO Analizi Site bilgileriniz
SEO Analiz Formu

Tek Seferlik SEO

Adından da anlaşılacağı gibi bir kerelik SEO Hizmeti, yerinde optimizasyonlardan oluşan bir kereye mahsus bir hizmettir ve genellikle işi açıklamak ve rehberlik sağlamak için birkaç saat SEO Takip Danışmanlığı ile birlikte verilir. Hizmet, teknik, organizasyonel ve bağlamsal nitelikle eksikliklere değinir ve düzenler.

Servisi Satın Al

Aylık devam eden veya proje bazında ücretlendirilen SEO hizmeti için fiyat teklifi isteyin

Rekabetiniz yüksekse düzenli bir SEO hizmetine ihtiyacınız olur. Web sitenizin sürekli optimize edilerek yarışta kalması, tasarımcılar, geliştiriciler, yazarlar ve veri analizörleri arasında toplu bir çaba ile mümkündür. Teklif, hedef ve rekabet düzeyinizle yakından alakalıdır. Sitenizi incelememizi ve bir teklif sunmamızı arzu ederseniz lütfen formumuzu doldurarak iletişime geçin.

Teklif Talep Formu

tek seferlik seo

SEO & Dijital Pazarlama hizmeti talepleriniz için bizi 0224 305 0242 numaralı telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz.