SEO Hizmeti

Bursa bölgesinde küçük işletmelere Yerel SEO Hizmet sağlıyoruz. internetteki görünürlüğünüzü arttırmak, dijital pazarlama faaliyetlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak, firmanızın ve rakiplerinizin gerçek potansiyelini yüksek bir doğrulukla analiz etmek için yapmanız gereken bir SEO Hizmeti başlatmaktır.

Hemen bilgi alın

Kurumsal SEO Hizmetleri

SEO sadece büyük işler için değildir. Küçük bir şirket veya yerel bir işletme olarak, internet aramalarından iyi sonuçlar almak için yapabileceğiniz çok şey var.

Yerel ve küçük işletmeler de Kurumsal SEO Hizmetinden faydalanarak web sitelerini doğru şekilde optimize edebilir, google benim işletmem ve sosyal medyayı etkili kullanarak arama sonuçlarından en iyi sonuçları alabilirler.

Yerel SEO, temel olarak yerel arama motoru sonuçlarını optimize etmekle ilgili olduğundan,  küçük işletmelerle yakından ilişkili ve önemlidir.

Kurumsal SEO Hizmeti

İçerik Tasarım Stratejileri

Nişin belirlenmesi, yerel veya küçük işletmeler için hayati öneme sahiptir.

Nişinizi tanıdığınızda, markanızı veya ürünlerinizi neyin benzersiz yaptığını vurgulayabilir, böylece iyi bir sıralama elde etme şansınızı artırabilirsiniz.

Net bir nişe sahipseniz, yüksek reklam bütçelerine sahip büyük ulusal markalarla yerel olarak rekabet edebilirsiniz.

Müşterilerinizin kim olduğu ve ürününüzü veya hizmetinizi tanımlamak için hangi kelimeleri kullandıkları önemlidir. Çünkü insanlar web sitenizi bulmak için aynı veya benzer terimleri kullanırlar.

Dijital Ajans

SEO hiç bitmeyen bir süreçtir. Bir SEO Danışmanı ile çalıştığınızda, Firmanıza bir Dijital Ajans departmanı eklediniz demektir. Seo Danışmanı artık firmanızın bir çalışanı gibidir.

Yaşadığınız şehirde bulunan, yüz yüze görüştüğünüz ve toplantılarınıza katılabilen bir SEO Danışmanı ile çalışmanız çok önemlidir.

SEO projesi başlatmak isteyen bir işletme doğru ve gerçekçi beklentilere sahip olmalıdır. Bu beklentileri yakın bir ilişki içerisinde açıklığa kavuşturmak SEO projesinin belkide en önemli adımı olacaktır.

SEO’nun kalbi içeriktir

SEO hizmeti çoğunlukla dikey bir teknoloji uzmanlığı gerektirmez. Altyapılar tüm dünyada birkaç farklı seçenekle sınırlıdır ve standarttır. SEO’nun kalbi içeriktir. Gelecekte her firmada bir SEO Uzmanının istihdam edildiğini görebiliriz. Bunu şu anda yapan birçok firma zaten var.

İşimizin zor tarafı müşteri bulmak değil, doğru müşteriyi, yani SEO’yu anlayan ve SEO başarısını reel bir gelire çevirebilecek kapasitede müşterilerle çalışmaktır.

Kurumsal SEO ve Amatör SEO Arasındaki Farklar Nelerdir?

Hedefimiz daha etkin, proaktif, her zaman yeni kalabilen bir SEO Hizmeti sunmaktır. Bu sebepten Bursa ve yakın çevresinde, uzmanlaştığımız belirli bölge ve sektörlerde çalışmaya öncelik veriyoruz. Hizmet ettiğimiz sektörün nabzını hissetmek ve o sektörde, tüm dünyada olup biten herşeyi olabildiğince bilmek isteriz. 
Seo Hizmeti Fiyatları 

SEO Danışmanı İş Tanımı

SEO Danışmanı Pazarlama Ekibinin önemli bir üyesi olarak kabul edilebilir.

SEO Danışmanı, bir dijital pazarlama yöneticisi olarak, SEO stratejilerini planlamak, uygulamak ve yönetmekten sorumludur.

Firmaların çevrimiçi varlığı, işletmenin başarısı için son derece önemli olduğundan, SEO Danışmanının pozisyonu şirketlerin büyümesini ve başarısını yönlendirmede büyük bir rol oynayacaktır.

 1. SEO stratejinizi planlar, geliştirir ve uygular.
 2. Organik arama optimizasyonu ve yatırım getirisini maksimize etmek için çalışır.
 3. Düzenli olarak kapsamlı anahtar kelimeler araştırması gerçekleştirir.
 4. Anahtar SEO KPI’lerini tanımlar. Yönlendirmeleri, tıklama oranını, hemen çıkma oranını ve diğer KPI’ları izler. Düzenli raporlar hazırlar ve sunar.
 5. Sorunları, eksiklikleri belirler ve çözümleri zamanında uygular.
 6. Süreç ve verimlilik optimizasyonu için iyileştirmeler önerir.
 7. SEO’yu doğru şekilde uygulamak için web geliştiricileri ve pazarlama ekipleriyle birlikte çalışır.
 8. SEO ve dijital pazarlama ile ilgili en yeni trendleri ve en iyi uygulamaları takip eder, paylaşır.
 9.  
 1. Başarılı bir SEO stratejisini planlama ve uygulaması için web analizi, pazarlama ve iş geliştirme, A / B testleri ve diğer test ölçümleri konusunda yeterli deneyime sahip olmalıdır.
 2. SEO’da kanıtlanmış başarılarını referans gösterebilmelidir. Kendisine ait bir başarılı bir web sitesine sahip olmalıdır.
 3. HTML, CSS, JavaScript bilgisi tam olmalıdır.
 4. Verileri analiz edebilme ve kanıta dayalı öneriler sunabilmelidir.
 5. İyi müzakere becerisine sahip olmalıdır.
 6. Hizet verdiği firmayı sahiplenmeli ve gurur duymalıdır.
 7. Eleştirel düşünebilmeli ve problem çözme becerilerilerine sahip olmalıdır.
 8. Takım oyuncusu olmalıdır.
 9. Zamanı iyi yönetenilmelidir. (SEO Projelerinde kritiktir.)

SEO Hizmetinde Sık Sorulanlar

SEO Çalışması ile Web Sitesinde hangi çalışmalar yapılıyor?

 1. Rakip analiz
 2. Anahtar kelime keşfi.
 3. İç ve dış bağlantı yapılandırma, değerli bağlantı (backlink) stratejileri.
 4. Bölgesel SEO testi.
 5. Sitenizi almış olabileceği muhtemel cezaların keşfi ve kaldırılması işlemleri.
 6. Teknik Sorunlar ve iyileştirme. Sunucu ve istemci tarafındaki yazılım ve güvenlik hataların giderilmesi, en iyi verim için optimizasyon.
 7. Fraklı Yönetim sistemleri. Python Django ve NodeJS tabanlı sistemlere geçiş için tam destek.
 8. İçerik sorunları ve arayüz düzenleme gereksinimleri.
 9.  

SEO Raporu

Bir SEO Raporu alarak, çevrimiçi rekabetteki konumuzun detaylarını ve çözümlerini keşfedebilirsiniz. İster kurumsal web siteniz ister bir e-ticaret siteniz olsun, dijital pazarlama kampanyalarınızın sürekli başarısı için SEO Danışmanlığı çok önemlidir.

SEO’nun hedefi, en yalın ifade ile, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek ve her iki tarafa faydalı bir ilişki oluşturmaktır.

Profesyonel SEO Hizmeti alırsam web sitem kesin yükselir mi?

Bir SEO projesine başlamadan evvel güncel durumunuz kontrol edilir. Teklifiniz rekabet durumunuza göre hazırlanır.

Bazı sektörlerde rekabet yüksektir; daha fazla zaman ve maddi kaynak gerektirebilir. Bu nedenle her projeyi kabul edemeyiz ancak; kabul edersek yükselmeniz garantilenir.

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin, kampanyalarınızın potansiyel müşterileriniz ve satışlarınız üzerindeki etkisini yüksek bir doğrulukla ölçmek, rakiplerinizi sürekli takip ederek aranızdaki farkları keşfetmek ve tüm dünyadaki alternatifleri ile kıyaslamak işletmenize çok şey katacaktır.

Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmaya başladığınızda sektörünüzün dünyada, ülkemizde yaşadığınız şehirdeki durumunu, yenilikleri, faaliyetleri, rakiplerinizin etkinliklerini ve büyük resimde kendi konumuzunu görmeye başlarsınız.

İşletmenizin insanlar üzerindeki etkisini ölçmenin en kesin ve kolay yolu bir dijital pazarlama kampanyası başlatmaktır.

SEO hizmeti dikkatlice analiz edilmiş bölgesel eylemlerin birleşimidir. Bu hizmetin google ve diğer arama motorlarını yanıltmaya yönelik olmayanları bizim işimizi oluşturuyor.

White Hat SEO Hizmetiolarak adlandırılan ve arama motorları yönergelerini ihlal etmeyen teknikler kurumsal profesyonel seo projelerinde esastır.

SEO Hizmetiniz web siteme zarar verir mi?

Kesinlikle hayır. Google yönergelerini ihlal eden hiçbir uygulamayı çalıştırmayız. Tamamen doğal yöntemlerle yükselirsiniz.

İtibarlı bağlantılar, daha kaliteli görseller, daha iyi videolar, daha faydalı metinler başarımızın temel unsurlarıdır.

Her sıralama sisteminde olduğu gibi, rekabetteki pozisyonunuzun geliştirilmesi rakiplerinizin gücüne bağlı olacaktır.

SEO hizmetinde hedefiniz ilk 3 sonuca dahil olmak ise, sektörünüzde onlarca yıldır var olan büyük rakipler ve faaliyetleri göz önüne alınmalıdır.

Eğer daha yeni ve farklı fikirler bulunamazsa SEO rekabetiniz zorlu olacaktır. Öte yandan, daha az rekabetin olduğu sektörlerdeki küçük yerel işletmeler için SEO nispeten daha kolay sonuç verecektir.

Şirketnizin internetteki varlığını iyileştirmek için içinde bulunulan koşullar iyi anlaşılırsa elde edilen sonuç planlandığı gibi olacaktır.

Neden sizinle çalışmalıyım?

Çünkü SEO Uzmanlığı  taktiksel beceri ve tecrübelerin yanısıra, makul seviyede bir görsel iletişim becerisi, fotoğrafçılık ve yazılım bilgisi gerektirir.

Benimle çalışırken JavaScript, Php, Css ve Html 5 desteği alırsınız. WordPress’te ihtiyacınıza özel eklentiler yazdırabilirsiniz. JavaScript (NodeJs, Pyton) ya da Php tabanlı (Joomla, Opencart, Drupal) web teknolojileri ile yapılmış  web siteleriniz için de ileri seviye destek alabilirsiniz. Linux Sunucularınızı hız ve güvenlik bakımından optimize edebilirim.

Çünkü SEO Uzmanlığı  taktiksel beceri ve tecrübelerin yanısıra, makul seviyede bir görsel iletişim becerisi, fotoğrafçılık ve yazılım bilgisi gerektirir.

SEO Danışmanınız olarak web Sitenizin tüm ihtiyaçları için dilediğiniz seviyede tek profesyonel çözüm noktasıyız.

Yerel müşteri potansiyelinizi arttıran SEO Hizmetleri 
Yerel SEO’yu arama motoru pazarlamacılığı ile birleştirmek Dijital Pazarlamaya yatırım yapmayan rakiplerinize karşı ezici bir üstünlük sağlayabilir.

Bölgesel SEO Hizmeti nedir?

Lokal SEO ve Genel SEO temelde aynıdır. Ancak, arama terimleri ve içerik bölgesel sinyaller içerir. Yerel SEO’da anahtar Google Benim İşletmem aracının iyi optimize edilmesidir.   Ben Bursa’da yaşıyorum ve Bursa’yı iyi tanıyorum. Müşterilerimin %90’ı Bursa firmalarından oluşuyor. Belirli pazar ve bölgelerde uzmanlığım var.

Lokal Arama Motoru Optimizasyonu

Yerel SEO Servisi, küçük ve orta ölçekli bazı işletmeler için en etkili dijital pazarlama yöntemidir. Arama motorları daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için konum tabanlı verileri (IP adresleri ve coğrafi konum) kullanır. Belirli bir konumda, örneğin Bursa bölgesinde belirli bir işletme veya hizmeti aradığınızda Yerel Paket adı verilen sinyali tetikler. Bursa SEO çalışmalarının ulusal arama sonuçlarına oranla daha hızlı sonuç vermekte bununla birlikte uzun vadede ulusal aramalara da katkısı olmaktadır. 

Dijital Pazarlamada SEO’nun Faydaları Nelerdir?

Online Pazarlamanın önemli bir faydası, sosyal medya, arama ağları ve e-posta pazarlama gibi herhangi bir kanalın işiniz üzerinde etkisinin yüksek doğrulukla ölçülebilmesidir. Geleneksel pazarlamada müşteri deneyimini ölçmek oldukça zordur.

Kurumsal SEO Hizmeti ile ile Ölçmenin yanı sıra, farklı kanallardan gelen ziyaretçilerin bir web sitesi veya açılış sayfası deneyimi ile nasıl etkileşimde bulunduğunui ziyaretçilerin müşterilere dönüşmesi için, hangi kanalların değerli müşteriler edinmede en etkili olduğunu anlayabiliriz.

SEO her bir işletmenin markalaşma çabalarının ve çevrimiçi varlığının en önemli bileşenlerinden biri olmaya devam etmektedir.

SEO Danışmanı kimdir, Hizmeti nelerdir?

SEO Danışmanılığı hizmet ve faaliyetleri, sürdürülebilir başarılar için, ihtiyaçları karşılayan, faydalı içerik tasarımı üzerine odaklanmıştır. Arama motorlarının açıklarını aramak yerine ziyaretçilerin beğenisini ve sadakatini kazanmayı hedefler.

Profesyonel SEO teknikleri ile anahtar terimlerinizi keşfeder ve yol haritanızı belirler.

Değerli içeriklerin tasarımlarını, içeriğin stratejik paylaşımlarını ve bağlantılarını yönetir. Sitenizi hatalara ve kötü niyetli kişilere karşı koruyacak önlemler alır, uygular ve sürekliliği için tavsiyelerde bulunur.

Mevcut içeriğin optimize edilmesi ve yeni fırsatları ortaya çıkarmak için, firmaların dijital pazarlama hedefleriyle uyumlu ve koordineli bir şekilde anahtar, kelime araştırması yapar.

Belirlenen yol haritasına göre genel görünürlük ve anahtar kelimelere özgü çalışmalar gerçekleştirir. Kaliteli içerik geliştirme stratejileri tasarlar ve uygular.

SEO Uzmanı, işletmeler için google ve diğer arama ağları ile birlikte sosyal medya stratejilerini oluşturmak ve uygulamaktan sorumludur.

Bu hizmet,
Şirketlerin sosyal kampanyalarının amaçlarına ve başarısına katkıda bulunacak girişimleri hızlı bir şekilde anlar ve destekler.

SEO Danışmanı sosyal medya pazarlama içeriği oluşturur, yayılması için stratejiler geliştirir.

Sosyal medya araçlarının etkin kullanımı için destek verir. İnternet pazarlama endüstrisinin trendlerine ve gelişmelerine vakıf olarak, sosyal topluluklarla iletişim halinde içeriğin geliştirilmesini, planlanmasını, uygulanmasını, yürütülmesini ve sürekliliğini sağlar.

Web site yapılarıyla ilgili SEO analizi ile eksikleri giderir ya da yeni sistemleri yeniler.

Bursa seo uzmanı, Dijital Pazarlama kampanyalarında, tanısal raporlama araçlarını, Google ve diğer arama motoru analiz programlarını (XML site haritaları, alışveriş akışları, web yöneticisi araçları,sosyal medya yorum denetleyicileri) yönetir.