Drone Film & Fotoğraf

Photo by Jonathan Lampel / Unsplash

Drone videoları, havadan görüntüleme tanıtım filmleri

Tüm kapsamlardaki pazarlama kampanyaları üzerinde çalıştık. Havadan çekilmiş video ve fotoğrafları sosyal reklamlarınıza, satış hunilerinize, içerik ve SEO pazarlama stratejilerinize ustalıkla entegre edeceğiz.

Sinema Kalitesi

Projeleriniz üstün kaliteli video ve foroğrafları hak ediyor. DJI Inspire 2'mize yerleştirilmiş Zenmuse X7 lensleri kullanıyoruz. Yerde ise Sony A7 III kameraları kullanıyoruz.

Drone'u uçmak için değil görüntü almak için kullanıyoruz.  Fotoğrafçı ve prodüktör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Video Düzenleme

Video Tanıtım Projeleriniz ve kampanyalarınız için Instagram Stories'den büyük ekrana kadar her format için düzenlenmiş bilgilendirici ve eğlenceli videolar oluşturabiliriz.

Bursa Drone Çekimi

360° Panorama Çekimler

Yerden ve havadan 360 derecelik fotoğraflar ve videolar ile işletmenizi sergileyin. Bunlar, çevrimiçi pazarlamanın önemli bir parçasıdır. Etkileşimi, tıklamaları ve satışları artırın.

Motion Graphics

Sosyal kullanıma hazır metin bindirmeleri, işletmenizin görsel kimliğine göre stilize edilmiş animasyonlu bölümler, markanızın hikayesini anlatmak için başlıklar, geçişler ve hareketli grafikler kullanabiliriz.

Yer görselleriniz, hava görsellerinizle aynı düzeyde yaratıcı strateji ve uzmanlığa ihtiyaç duyar. Fikirlerinizi mükemmel bir şekilde yakalayacak donanıma ve deneyime sahibiz.

YS Görsel Çözümler Abonelik

Bültene abone olarak yenilklerden anında haberdar olabilirsiniz.
jamie@example.com
Abone Ol