Hakkında

Merhaba, Ben Yılmaz Saraç. Reklam Fotoğrafçılığı ve Video Prodüksiyon başta olmak üzere, Dijital Pazarlama’nın birçok alanında hizmet vermekteyim.

Bir işletmenin reklam süreçlerindeki görsel ihtiyaçlarını karşılamak benim işim. İçerik tasarımını bir düşünme biçimi olarak alıyorum, hedef kitleye ihtiyaç duydukları şeyi, ihtiyaç duydukları zamanda ve bekledikleri şekilde vermek için verileri ve kanıtları kullanmakla ilgili.

Kısa videolar, filmler, belgeseller, müzik tabanlı projeler, fragmanlar ve çok çeşitli tanıtım içeriklerini kurgulamak ve düzenlemek işimin bir parçası. Serbest çalışan bir içerik üreticisi olarak en güçlü yönlerimden biri verimli çalışma yeteneğimdir. Sağlanan herhangi bir içeriği kullanarak, son derece yaratıcı içerik oluşturma konusunda oldukça tecrübeliyim. Ayrıca SEO konusundaki deneyimim sayesinde, video veya metin tabanlı içeriğinizin hazırlanması esnasında hem kullanıcı hem de arama motorları açısından dikkat edilmesi gereken hususların neler olduğunu derinlemesine anlıyor ve içeriği buna göre kurguluyorum.

Bir sonraki tanıtım projenizi tartışmak isterseniz bana ulaşın. İşinizi çevrimiçi platformlarda nasıl yükselteceğinizi birlikte ortaya çıkaralım.

Yılmaz Saraç