Google sizden bahsedenleri dinler!

Web sitenizi teknik olarak mükemmel yapmanın ötesinde, hedef kitlenizin sizden bahsetmesini sağlayacak görsel çözümler ile dijital pazarlama kanallarınızı her açıdan optimize edebiliriz. Görsel iletişim ile insanların sizden bahsetmesini sağlamak, müşterilerinizi daha yakından tanımak ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanın en iyi yoludur. Fotoğraf ve video yeteneklerimizle markanızın hikayesinin filmini çekmeye ne dersiniz?

Teklif Alın

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkaralım.

  Bu formu Göndererek Gizlilik Politikamızda belirtilen hususları kabul etmiş olursunuz.

  Firmanızı 7/24 tanıtan, ürün ve hizmetlerinizi pazarlarken marka değerinizi yükselten yüksek kaliteli fotoğraf ve videolardan oluşan içerik stratejileri

  Reklam Fotoğrafçılığı

  Dijital pazarlama için içerik oluşturmanın her zamankinden daha önemli olduğunu bilen profesyonel fotoğrafçılarız. Fotoğrafçılık yeteneğimiz 2005 yılından sonra dijital içerik üretimine hizmet vermeye başladık, şu an SEO amaçlı ve Sosyal Medya Hesapları için yüksek kaliteli ürün fotoğrafları ve çeşitli hizmetlerin tanıtımı için görsel iletişim hizmetleri veriyoruz.

  Video Prodüksiyon

  SEO söz konusu olduğunda anahtar kelimeler, analizler ve stratejiler yeterli değildir, insanlara anlatmak istediğimiz hikayenin sunumu her şeyden önce gelir. SEO için Video prodüksiyon yeteneklerimizi kullanarak rakiplerinize karşı iyi bir avantaj sağlayabilir.

  Sosyal Medya İçeriği

  Hedef kitlenize sosyal medya ile ulaşmak, bir arama motoru ile ulaşmaktan farklıdır ancak Sosyal Medya başarınız markanız üzerine önemli bir etkiye sahiptir. Uygun stratejilerle oluşturulmuş, paylaşıma değer yüksek kaliteli görseller ve videolar tasarlayarak sosyal medyada daha anlamlı var olmanıza yardımcı olacağız.

  Kapsamlı Arama Rekabeti Denetimi

  En büyük rakiplerinizin hangi anahtar kelimeler için sıralandığını görmek, hedeflenecek yeni anahtar kelimeler bulmak ve bu anahtar kelimeler için sıralanan sayfalardaki anlamsal kalıpları keşfederek sektörde ne tür içeriğin iyi sonuç verme eğiliminde olduğunu anlamak SEO’ya başlamanın ilk adımıdır.

  Gelişmiş Web Analitiği ve Raporlama

  Anahtar kelime sıralamalarının ve trafiğin ötesinde, web sitesi veya sosyal medya aracılığıyla alınan dönüşümlerin ayrıntıları yöneticilerin bilmek isteyeceği en önemli bilgilerle anlaşılması kolay bir görsel formatta sunulur ve SEO’ya özgü metrikleri daha fazla kapsayarak derinleşir ve devam eder.

  Ücretli Arama ve Ürün Listeleme Reklamları

  SEO’da doğru anahtar kelimeyi seçmenin önemi arama motoru reklamları için de geçerlidir. Geniş bir anahtar kelime listesini değerlendirme, rekabete en uygun olanları kullanma ve çeşitli tıklama başına ödeme stratejilerini ortaya çıkarma hizmetidir.

  Yerel SEO

  Yerel SEO, belirli bir bölgede hizmet veren rakiplerinizin kullandığı anlamsal kalıpların analiz edilmesiyle ortaya çıkan bir stratejidir. Google My Business ve sosyal medya hesaplarının da bu stratejiye göre optimize edilmesini içerir.

  Uluslararası SEO

  Uluslararası SEO, tüm dünyada belirli bir dili, örneğin İngilizce konuşan veya İngilizce anahtar kelimelerle arama yapan kullanıcıları hedefleyen, dünya çapında sektörel rakiplerin analizine dayalı bir SEO stratejisidir.

  Teknik SEO

  Teknik olarak İyi optimize edilen bir web sitesinde SEO’ya katkı yapma olasılığı en yüksek olan kritik ayarlamalar yapılmış demektir. Böylelikle arama motorları için verimli bir taranabilirlik, kullanıcılar için de iyi bir deneyim sunarak arama trafiğini artırabilir. 

  Dijital Danışmanlık, İçerik Pazarlama ve SEO

  Seo hizmeti nasıl alınır diye merak ediyorsanız, temel bir fikir vermesi için aşağıdaki tabloları inceleyin, ancak aşağıdaki tabloların hepsinin aynı pakette olduğunu unutmayın, çünkü mükemmel bir SEO hizmeti aşağıdaki optimizasyonlar ve yaratıcı işlerin hepsini gerektirir.

  Teknik SEO

  SEO1

  verimli taranabilirlik

  Arama motorlarının daha verimli taranması sağlanır. Web sitenizin daha verimli çalışması için teknik iyileştirmeler ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunması bakımından hız optimizasyonları içerir.

  Semantik SEO

  SEO2

  daha iyi metinler

  Anahtar kelimelerinize uygun semantik kalıplar keşfedilerek metin tabanlı içeriğiniz anlamsal olarak optimize edilir. Resimleriniz ve videolarınız belirli anahtar kelimeler için optimize edilirken, yeni anahtar kelimeler keşfedilir.

  Media Powered SEO

  SEO3

  photo & video prodüksiyon

  Ürünleriniz, hizmetleriniz ya da markanız hakkında bir şeyler anlatmak istediğinizde profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız elinizin altında sayılır.

  Social Powered SEO

  SEO4

  sosyal medya yönetimi

  Sizler için oluşturduğumuz içerikler belirli analizlere göre taktiksel ve periyodik olarak sosyal medyada paylaşılmaktadır. içeriğimizin her zaman ne kadar iyi çalıştığını biliyoruz.