SEO İçerik Üretimi

Serbest çalışan bir içerik üretici olarak, kısa videolar, filmler, belgeseller, müzik tabanlı projeler, fragmanlar ve çok çeşitli tanıtım içeriği düzenleyen, 20 yıllık fotoğrafçılık deneyiminden gelen tecrübeyle köklü bir serbest meslek sahibiyim. 

15 yıldan fazla prodüksiyon ve video düzenleme deneyimim boyunca, kurumsal şirketler, çevrimiçi müşteriler, eticaret siteleri için videolar ve çeşitli kısa filmler de dahil olmak üzere çok çeşitli projeler için yüzlerce saatlik video düzenledim.

Video düzenleme – kurgu

Kapsamlı video düzenleme deneyimim ve yardımcı müşteri odaklı yaklaşımım nedeniyle, önceki ve yeni müşterilerim tarafından projelerin yaratıcılık ve teknik teknik tarafları hakkında tavsiyelerde bulunmam için sık sık çağrılıyorum. Herhangi bir film veya video projesi veya bu unsurları kullanan herhangi bir yaratıcı projede en iyi sonuçları ortaya çıkarmak için özel bilgiler sunmaya ve tecrübemi paylaşmaya hazırım.

Verimli video düzenleme hizmetleri

Deneyimli bir serbest video editörü olarak en güçlü yönlerimden biri, müşterilerime fayda sağlamak için çok verimli çalışma yeteneğimdir. Sağlanan herhangi bir özete son derece yaratıcı bir şekilde, sağlanan herhangi bir ek öğeyle birlikte ses ve görüntü düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyim. Ayrıca SEO konusundaki deneyimim sayesinde, video içeriğinizin hazırlanması esnasında hem kullanıcı hem de arama motorları açısından dikkat edilmesi gereken hususların neler olduğu konusunda uzun yıllara dayanan tecrübem bulunuyor.

Video düzenleme için varlıklar

Bir video düzenleme hizmeti için sağlanan diğer varlıklar arasında animasyonlar, grafikler, müzikler, hazır görüntüler, ses efektleri, metin öğeleri yer alabilir. Temel film ve sesli medyayı birlikte kurgulayarak ve diğer medyaların herhangi bir kombinasyonunu ekleyerek, müşterilerim için gerekli özet ve teknik standartları karşılayacak herhangi bir film veya video projesi hazırlayabilirim.

Video düzenleme becerileri

Usta olduğum birçok düzenleme becerisi var. Bunlar, medya ve dosya yönetimi, çeşitli dillerde metin ve altyazı ekleme, standart ses karıştırma, renk düzeltme ve görsel efektler. 

Buna ek olarak, bir video projesi tam olarak önceden planlanmamış, storyboard’lanmış veya çekim listesi yapılmamış olsa bile kurguda bir anlatı oluşturma konusunda oldukça pratik ve yetenekliyim. Bu kapsamlı düzenleme deneyimi, sağlanan medyanın en iyisini kullanarak, görsel olarak ilgi çekici ve yüksek kaliteli bir film veya videoyu hızla oluşturmamı sağlıyor.

Dünyanın her yerine hizmet verebilirim.
Özellikle tercih ettiğim ultra hızlı fiber internet bağlantım, dünyanın her yerindeki müşterilere video düzenleme ve post prodüksiyon becerilerimi sağlamamı ve gerektiğinde çevrimiçi düzenleme yapmamı sağlıyor. Büyük miktarda medyayı çok hızlı bir şekilde indirmeme ve yüklememe olanak tanıyor.

Güvenli video ortamı

Bursa’da serbest video editörü olarak çalışıyorum, video düzenleme uygulaması olarak Adobe Premier ve DaVinci Resolve kullanıyorum. Yüksek kapasiteli RAID 5 sürücüsü ile 50 TB’ın üzerinde medya depolama alanına bağlı Mac tabanlı bir iş istasyonum var. 

Videolarınızın amacına en uygun biçimde düzenlenmesi için bana ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.