Neden bir web siteniz var?

Basit bir soru gibi görünüyor ama çok sayıda web sitesi sahibi  cevaplamakta zorlanıyor!

 • Bir web sitenizin olması size ne kazandırıyor?
 • Siteniz hangi yatırım getirisini sağlıyor?
 • Web siteniz işletmenizin tasarruf etmesini sağlıyor mu?
 • E-ticaret yoluyla gelir elde ediyor mu?
 • Satış ekibinizin takip edebildiği potansiyel müşteriler sağlıyor mu?
 • Sitenize yatırım yapmaya değdiğinin kanıtı olarak yönetime sunulabilecek somut, izlenebilir bir fayda yaratıyor mu?

Web Sitenizin tüm gereksinimleri için tek çözüm noktası. 

En yeni teknoloji ve tekniklerle tasarlanmış şirketin gurur duyacağı bir web siteniz olsun. İş konseptinizi tamamen özgün tasarımlarla, fikirden gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Web Tasarımda Neler Sunuyoruz?

Bursa merkezli yürüttüğümüz çalışmalar web tasarım hizmetini tüm yönleriyle kapsar. Şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici web siteleri oluşturuyor ve başarılı SEO kampanyaları sunuyoruz. Web sitesi tasarımı, masaüstü ve mobil cihazlar için özel web geliştirme ve arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda uzmanız.

Web Tasarım ve Geliştirme Hizmetimiz:

 1. Orijinal, faydalı, çekici, kullanımı kolay ve alakalı
 2. Marka ve kuruma özel, kusursuz hazırlanmış ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi
 3. Kullanıcıların sorunlarını çözen ve bilgilerini genişleten itibarlı içerik
 4. Mobil ve tablet cihazlar için erişilebilirlik
 5. Arama ağları  ve sosyal kanallarda temsil
 6. Katılım noktaları, harekete geçirme çağrıları, teklifler, değer önerileri ve iletişim yöntemleri

Web Geliştirme, Site Yönetimi ve SEO için Önemi

Web Site yönetimi nedir? Neden ihtiyacınız var?

Web sitesi yönetimi, web geliştirme, sitenizi yönetme görevini ifade eden iki basit kelime gibi görünüyor değil mi? Her an, tüm teknoloji ve içerik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir uzmana sahipseniz haklısınız. Gayet basit.

Bazıları web sitenizin internetteki kartvizitiniz olduğunu söylerler. Ama çoğu zaman web siteniz bundan çok daha fazlasıdır. Web siteniz ürün ve hizmetlerinizin bir kataloğu olabilir. Veya müşterilerinizin soru sormalarına ve cevap almalarına izin veren bir uygulama olabilir. Bir çevrimiçi alışveriş portalı olabilir. Ve elbette, iletişim bilgilerinizi, çalışma saatlerinizi ve ekibinizi profesyonelce tanıtabilir.

Çoğu işletme, web sitelerini düzgün bir şekilde yönetmek ve 7/24 canlı tutmak için gereken zaman, kaynak ve uzmanlığa sahip değildir. Bursa Web Tasarım Hizmetlerimiz web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, sürekli geliştirmek için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir.

Aslında web siteniz en değerli çalışanınızdır. 365 günün her dakikası işinize değer katmak, size gelir sağlamak için sessizce çalışır. Web Sitenizin tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalıştığından emin olmak için birinin sahnenin arkasına geçmesi gerekiyor.

Web sitesi yöneticileri, karmaşık teknik görevler, web sitesi bakımı, güvenlik, veri yedeklemeleri ve daha pek çok şeyle ilgilenir. SEO performansını maksimize eden, sorunsuz, güvenli ve dijital pazarlama hedeflerinize uygun çalışan bir web sitesine kimin ihtiyacı yok ki?

Google dostu bir site oluşturma adımları

Web sitelerinin geliştirilmesi ne kadar sürüyor?

Web sitesi geliştirme hizmetimiz normalde Temel Web Tasarım Paketi için yaklaşık 3 hafta sürmektedir.

Temel Web Tasarım artı İçerik Paketi için yaklaşık 3 ila 4 hafta ve web geliştirme kapsamına bağlı olarak, Gelişmiş Web Paketi için 4 ila 6 hafta veya daha fazla sürmektedir.

Web Tasarım Paketi Lütfen bu zaman çizelgelerinin, tasarım aşaması başlamadan önce tüm gereksinimler (giriş formları, ödeme, içerik, erişim bilgileri vb.) Bize sağlandığı sürece karşılanabileceğini unutmayın.

Hosting hizmeti dahil mi?

Alanadı kayıt, barındırma ve sunucu maliyetleri bu hizmete dahil değildir. Ancak,kaliteli müşteri desteği sunan birkaç barındırma hizmeti sağlayıcı önermek bizi mutlu eder.

Tasarım ve geliştirilme süreci

WordPress’i premium WordPress temalarıyla birlikte kullanıyoruz. Temalarımız HTML5, CSS3, JavaScript ve PHP ile oluşturulmuştur. Tüm temalarımızda, müşterilerin kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü ile sınırsız görünüm seçeneği içeren sayfaları kolayca oluşturmalarını sağlayan Sayfa Oluşturucular kullanılır.

Neden WordPress?

Web Geliştirme hizmetlerimiz WordPress içerik yönetim sistemi (CMS) üzerine kuruludur, çünkü:

 1. Dünya çapında topluluk desteği ile açık kaynaklı içerik yönetim sistemi kullanmak en esnek ve en kolay olanıdır.
 2. Duyarlı web tasarımlı temalarla cihazlar arasında optimum kullanıcı deneyimi sağlar. Böylece kullanıcılar web sitesinde minimum yeniden boyutlandırma ve kaydırma ile gezinir.
 3. Yönetim Paneli, aşağıdakileri işlevlere sahip sayfa oluşturucuları kullanır: sürükle ve bırak arabirimi sağlar; duyarlı sütun tabanlı içeriğin kolay oluşturulmasına izin verir;önceden tasarlanmış widget’lara sahiptir; (Galeriler, Görüşler, Blog Yayını ve daha fazlası)
   

Web Tasarım paketlerinde SEO hizmetini dahil ediyor musunuz?

Sitenizi SEO için optimize edilmiş mimariye dayalı olarak oluşturacağız.

Web Sitemiz nerede geliştirilecek

Sitenizi önce kendi sunucularımızda oluştururuz. Gerekli testlerden ve revizyonlardan sonra kendi web alanınıza (hosting) yükleriz.

Ek maliyet olmadan revizyon alabilir miyim?

 1. Sunduğumuz iki revizyon noktası var. 1. revizyon, ilk tasarımın sağlanmasından sonra gerçekleşir. 24 ila 48 saat sürer. İçerik entegrasyonu tamamlandıktan sonra 2. veya son revizyonlar gerçekleştirilir.
 2. Son turdaki herhangi bir revizyonun minimum olması gerektiğini ve yapılacak değişikliklerin veya çalışmaların süresi 4 saati geçmemelidir.

Geliştirme sürecinde web siteme erişebilecekmiyim?

Geliştirme aşamasında siteye erişim vermiyoruz. Sitede yönetimi için erişim bilgileri, yalnızca onay alınıp istemci sunucuda barındırıldıktan teslim edilir.

%100 Başarı taahhütlü hizmetlerimizle tanışmak için aşağıdaki formu doldurarak hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

backlink yapılandırma0224 305 02 42