Video çekim ve düzenleme hizmeti

Serbest video yapımcısı olarak aynı zamanda kısa film ve video çekiyor ve kurguluyorum. İlgi uyandıran, teşvik eden, eğiten ve eğlendiren projeler sunuyorum. Kendi başıma veya bir ekibin parçası olarak verimli çalışıyorum. Güçlü bir anlatı oluşturmak için resim, ses ve müziği birlikte üretme, filme alma ve düzenleme konusunda doğal bir yeteneğe sahibim.

Kapsamlı video düzenleme deneyimim ve yardımcı müşteri odaklı yaklaşımım nedeniyle, önceki ve yeni müşterilerim tarafından projelerin yaratıcılık ve teknik teknik tarafları hakkında tavsiyelerde bulunmam için sık sık çağrılıyorum. Herhangi bir film veya video projesi veya bu unsurları kullanan herhangi bir yaratıcı projede en iyi sonuçları ortaya çıkarmak için özel bilgiler sunmaya ve tecrübemi paylaşmaya hazırım.

Verimli video düzenleme hizmetleri

Deneyimli bir serbest video editörü olarak en güçlü yönlerimden biri, müşterilerime fayda sağlamak için çok verimli çalışma yeteneğimdir. Sağlanan herhangi bir özete son derece yaratıcı bir şekilde, sağlanan herhangi bir ek öğeyle birlikte ses ve görüntü düzenleme konusunda oldukça tecrübeliyim. Ayrıca SEO konusundaki deneyimim sayesinde, video içeriğinizin hazırlanması esnasında hem kullanıcı hem de arama motorları açısından dikkat edilmesi gereken hususların neler olduğu konusunda uzun yıllara dayanan tecrübem bulunuyor.

Serbest çalışan bir video editörü olarak, kısa videolar, filmler, belgeseller, müzik tabanlı projeler, fragmanlar ve çok çeşitli tanıtım içeriği düzenleyen, 20 yıllık fotoğrafçılık deneyiminden gelen tecrübeyle köklü bir serbest meslek sahibiyim.

15 yıldan fazla prodüksiyon ve video düzenleme deneyimim boyunca, kurumsal şirketler, çevrimiçi müşteriler, eticaret siteleri için videolar ve çeşitli kısa filmler de dahil olmak üzere çok çeşitli projeler için yüzlerce saatlik video düzenledim.

YS Görsel Çözümler Abonelik

Bültene abone olarak yenilklerden anında haberdar olabilirsiniz.
jamie@example.com
Abone Ol