SEO Uzmanı Yılmaz Saraç – Bursa Web Tasarım

İletişim Bilgileri

Yılmaz Saraç
Dijital Pazarlama / SEO Uzmanı

Çalı Mah. Papatya Cad. No: 10/8
16110, Nilüfer, Bursa 

Telefon (0224) 305 02 42 – 0532 246 96 45
Konum Maps Google

SEO Danışmanlığı Hizmeti Web teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanmak, ziyaretçilere hızlı ve güvenli bir deneyim yaşatmak, site içerisindeki sayfaların birbirine nasıl bağlandığı, arama motorlarına nasıl tanıtıldığı ile ilgilidir. Yerel SEO çalışmaları ile Bursa konumlu birçok firmanın arama sıralamalarını kalıcı bir biçimde çok iyi pozisyonlara getirdik.

SEO’ya başlarken

Organik aramalarda görünürlüğünüzü arttırmak ve konumunuzu yükseltmeye başlamak için web siteniz hakkında değerlendirme talep edebilirsiniz.

SEO Hizmetleri

% 100 Etik (Beyaz Şapka) ile SEO Uzmanı ve SEO Hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti seviyemizi yükseltmek için çok çalışıyor. Arama Motoru optimiasyonu yapmak için spam yapan çok insan var. İnternet pazarlamacılığı ve Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimizin tümü, white hat teknikleri ile yapılmakta ve tamamen etiktir. Müşterilerimize birden fazla fiyatlandırma seçeneği sunuyoruz. Ana SEO Fiyatlandırması ve SEO Hizmetlerine Göre Planlamış seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

SEO Planı

Arama motoru optimizasyonu anahtar teslim planımızda, aşağıdaki hizmetleri işletmeniz için eksiksiz bir çözüm sunar. Web siteniz için birden fazla şirket kiralamanıza gerek yoktur. Web sitenizle sıfırdan başlayın SEO dostu Web Tasarımı yapıyoruz Arama motoru dostu URL ve kodlama yapıyor olacağız Web sitesi kodunu temiz ve arama motorları tarafından kolayokunabilir hale hale getireceğiz.

Düzenli SEO Aktiviteleri

Düzenli SEO etkinlik planımız, arama optimizasyon hizmeti almak isteyen mevcut web sitesi sahipleri için.

  • Blog yorum ve değerlendirmeleri için SEO Hizmetleri
  • Dizin Gönderme kılavuzu
  • Halkla İlişkiler forumlarında tanıtımlar
  • Makale gönderme hizmetleri
  • Makale pazarlama Hizmetleri
  • Sosyal Medya pazarlaması ve sosyal yer imi
  • Blogger ve WordPress Blog oluşturma ve gönderme.
  • Diğer profesyonel SEO hizmetleri.
  • İçerik Tasarımı Copywriting (Metin Yazarlığı)

Web siteniz için benzersiz içerik sağlıyoruz, yeni içerikler için Bloglar yazabiliyoruz. Google’ın dediği gibi “içerik kraldır.” Küçük orta ve kurumsal şirketler için yıllarca web içeriği ve blogları yazan özel içerik yazarlarına sahibiz. SEO için Görüntüler, ürün videoları, eğitim videoları, animasyonlu videolar gibi zengin içerikler de geliştirilebiliriz.

Sizin için en iyi hizmeti sunuyoruz

Eğer işleri doğru şekilde yapıyorsanız, UX ve SEO’nun birleşik gücü avantajlarınızı artıracaktır. Web tasarımı ve SEO birleştirme çabalarınız, sorunsuzca çalışan bir web sitesi, kolay gezinme ve yanıt veren web tasarımıyla birlikte sorunsuz bir bağlantı yapısı, doğru şekilde düzenlenmiş meta veriler ve yerinde hata çözümü sunar. Uzmanlarımız, müşterilerimize kaliteli hizmet sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Kreatif çalışmalarıız ve tecrübemizle, SEO tarafında kusursuz, içerik ve tasarımı harika bir web sitesi elde edersiniz. 

 

%100 Başarı taahhütlü hizmetlerimizle tanışmak için aşağıdaki formu doldurarak hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

backlink yapılandırma0224 305 02 42