SEO Uzmanı Yılmaz Saraç,
Bursa SEO Hizmeti, Eğitim ve Danışmanlık

E-ticaret, pazaryeri ve kurumsal web sitelerinizin optimizasyonu için SEO Eğitimi ve Danışmanlık.

Adres: Çalı Mah. Papatya Cad. No: 10/8 16110, Nilüfer, Bursa 
Telefonlar: (0224) 305 02 42 – 0532 246 96 45
Konum: Maps Google

SEO Uzmanlığım, Web teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanmak, ziyaretçilere hızlı ve güvenli bir deneyim yaşatmak, site içerisindeki sayfaların birbirine nasıl bağlandığı, arama motorlarına nasıl tanıtıldığı ile ilgilidir. Yerel SEO çalışmaları ile Bursa konumlu birçok firmanın arama sonuçlarındaki performanlarını arttırmada kanıtlanmş bir sicile sahip bulunuyorum.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı

Profesyonel SEO

Sıradanlıktansa kaliteyi seçen ve gürültü duymak yerine sonuçları görmek isteyenlerdenseniz, işte iletişim formum.


SEO Hizmeti

% 100 Etik SEO Hizmetimizde, müşteri memnuniyeti seviyemizi yükseltmek için çok çalışıyorum. SEO çalışmalarım, hizmeti almak isteyen mevcut web sitesi sahipleri için aşağıdaki alanlarda eksiksiz bir çözüm sunar.

 1. Site Denetimi
 2. Pozisyon Takibi
 3. Sosyal Medya İzleme
 4. Adwords Hizmeti, TBM İyileştirme
 5. Marka İzleme
 6. Backlink Denetimi
 7. Anahtar Kelime Araştırma
 8. İçerik Analizi
 9. Pazarlama Trendleri
 10. Trafik Analizi
 11. İçerik Tasarımı Copywriting (Metin Yazarlığı)

Web siteniz için benzersiz içerik sağlıyorum, yeni içerikler için makale yazabiliyorum. SEO için görseller, ürün videoları, eğitim videoları, animasyonlu videolar gibi zengin içerikler de geliştirilebilirim.

Web tasarımı ve arama motoru optimizasyonu çabalarım, sorunsuzca çalışan bir web sitesi, kolay gezinme, sorunsuz bir bağlantı yapısı, doğru şekilde düzenlenmiş meta veriler ve yerinde hata çözümü hedefler. Müşterilerime kaliteli hizmet sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibim. Kreatif çalışmalarım ve tecrübemle, kusursuz içerik ve tasarımı harika bir web sitesi elde edersiniz. Seo Uzmanları bunun için vardır.

SEO Denetimi

Web sitesi SEO analiz raporlarım sayesinde sorunları bulmanıza, çözmenize ve SEO optimizasyonunu artırmanıza yardımcı olacağım. SEO analiz araçları ile sitenizin sağlığını kontrol edeceğim. Bir web sitesinin sayfa sağlığını kontrol etmek, SEO çalışmalarının temelidir, kullanıcı dostu hale getirilmesi ve muhafaza edilmesi için vazgeçilmezdir. 

İçeriğiniz web sitenizin kalitesini yansıtır. Çok fazla içerik, içerik stratejinizin başarılı olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle içeriğinizi alakalı ve güncel tutmak çok önemlidir. İlk olarak, size en önemli içerik metrikleri hakkında genel bir bakış sunacağım. Kullanıcı davranışı metrikleri (oturum sayısı, oturum süresi ve hemen çıkma oranı), sosyal etki (büyük sosyal ağlardaki pay sayısı) ve içeriğinize bağlanan web sitelerini inceleyeceğim. Bunun yanı sıra, içeriğinizin arama motorlarında görünmesini engelleyen sorunları ortaya çıkaracağım.

İçeriğinizin nasıl performans gösterdiğini izleyecek ve sonuçlarını diğer web siteleri ile karşılaştırarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ölçümleri sunacağım.  İçeriklerinizin Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden aldığı paylaşımların sayısı ve zaman içinde nasıl değiştiğini raporlayacağım. Makalelerinizin edindiği tüm geri bağlantıları izleyebileceksiniz. Bu bağlantıların hem miktarını hem de kalitesini değerlendirmenize yardımcı olacağım.

Anlayışım

Hizmetlerimde, fabrikasyon diye tabir edilen, dış kaynaklı hizmet sağlayıcısı olarak görülmek istemiyorum. Aksine, müşterilerimin satış ve pazarlama ekibinin kesintisiz bir uzantısı olmaktan gurur duyuyorum.

Kendimi müşterilerimin yerine koyarım, müşterilerimin ihtiyaçlarını daha derinlemesine anlamak için personeli ile yakın çalışırım. Bu bana benzersiz bir pozisyon sağlar ve beklenen sonuçları sağladığı kanıtlanmış, kesin çözümleri önermek için doğru bakış açısı verir.

Kapsamlı SEO hizmetimde tekil sayfa optimizasyonu, site dışı optimizasyon, analitik ve izleme, aylık ilerleme, izleme raporları, web sitesi yerelleştirme, TBM yönetimi ve SEO bakımı gibi çeşitli hizmetler sağlarım.

Uzmanlığım

Bir SEO Uzmanı ve Dijital Pazarlama Ajansı olarak, dönüşümler ve kullanıcı deneyimi konularında tecrübeliyim. Seo Hizmetini, web sitenizin tüm yapısını içine alan bir anlayışla, çok sayıda uygulamalar bütünü olarak sunulmaktayım. Bursa’da, SEO Hizmeti ve diğer dijital pazarlama faaliyetlerinde kanıtlanmış bir sicile sahip olmaktan mutluyum. 

SEO hizmetimi, belirli bir web sitesine gelen kaliteli trafik miktarını artırmak için, denenmiş ve test edilmiş güvenli arama motoru optimizasyon yöntemlerini kullanarak sağlarım. Bu stratejiyi başlangıç ​​noktası olarak kullanıp, herhangi bir işletme veya çevrimiçi hizmetin, ideal müşteri olarak sınıflandırabileceği potansiyel müşterileri portföyünü oluşturmak için google sonuçlarının üst sıralarına çıkmasına yardımcı olabiliyorum.

Video, görsel ve sektöre özel aramalar da dahil olmak üzere, farklı arama türlerinde etkinim. Geçtiğimiz yıl verdiğim SEO hizmetleri, müşterilerimin çevrimiçi pazarlama kampanyalarını yalnızca web sitesi görünürlüğü açısından değil, aynı zamanda trafik dönüşümü açısından da başarıyla geliştirdiğimizi göstermiştir.

Optimizasyon yöntemlerim arasında etik bağlantı kurma uygulamaları, daha verimli bir hedefleme derecesi elde etmek için, doğru türden uzun kuyruk anahtar kelimelerle orijinal içerik yazımı ve geniş yelpazede mevcut sosyal medya platformlarını kullanan proaktif içerik paylaşımı bulunmaktadır.

U27 21059 - SEO Uzmanı Yılmaz Saraç İletişim, Bursa

Hayat anlayışım gereği, hayvanlardan elde edilen veya hayvanları kullanan herhangi bir ürünün tanıtımı yapmam veya bunları imâl eden firmalarla çalışmam mümkün değildir. Bununla birlikte, hayvan kullanımı ve sömürüsü ile savaşan, hayvanların özgürleştirilmesi için çalışan, onlara yardım eden tüm kurum, dernek veya kişiler için gönüllü çalışmaktan onur duyarım. 
– Yılmaz Saraç