Bursa SEO & Dijital Performans Hizmetleri

Bursa SEO, işletmelerin, arama motoru optimizasyonu çalışmalarını kendi bünyelerinde yürütmelerini amaçlayan SEO hizmeti ve danışmanlık sağlar.

bursa seo
Bursa Web Tasarım, SEO Uzmanı Kurumsal SEO Danışmanlığı - Arama Motoru Optimizasyonu - Web Geliştirme - İçerik Stratejileri https://yilmazsarac.com.tr
seo uzmanı
seo hizmeti bursa

Daha fazla ziyaretçinin sitenizi ziyaret etmesini ve tekliflerinizle ilgilenmesini sağlayarak satışlarınızı, kitlenizi, reklam gelirinizi veya bağışlarınızı artırabilirsiniz, değil mi?

Xemantic, Bursa SEO ve Web Tasarım Ajansından Yılmaz Saraç, sitenizin Web’de hedeflediğiniz kişiler tarafından bulunmasını kolaylaştırarak web siteniz için belirlediğiniz iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olabilecek profesyonel SEO hizmetleri sunar. Çevrimiçi varlığınızın etkisini artırmanıza yardımcı olur.

bursa seo

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının nasıl çalıştığını ve bulunabilir içerik oluşturma yöntemlerini anlamak için Global Web çerçevesinin farkında olarak pazarlama yapmaktadır.

facebook hesap kurtarma

Arama Motoru Uyumlandırma – Sitenizin, sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgilenen ve sitenizi bulmak için sorgu olarak kullanması muhtemel terimler için arama motorlarında daha kolay bulunmasını ister misiniz?

bursa seo hizmetleri

İşletmenizin yerel arama sonuçlarında, adresiniz ve telefon numaranız göze çarpan bir şekilde listelenmesini ve görüntüleyenlerin sizi kişisel olarak ziyaret etmek veya hizmet sunduğunuz alanları görmek için kullanabileceği bir haritayla gösterilmesini istiyor musunuz?

Sunduğumuz SEO hizmetleri şunları içerir:

 • Ayrıntılı SEO Site Denetimleri ve Önerileri
 • Anahtar Kelime Araştırması
 • Link Oluşturma Stratejileri
 • SEO Eğitim ve Koçluğu
 • Çevrimiçi ve çevrimdışı trafiği artırmak için Yerel Arama SEO
 • İşletmeler ve profesyoneller için Bloglama Danışmanlığı
 • Rakiplerin Analizi
 • Dönüşümlerdeki İyileşme (satışlar, müşteriler, kayıtlar)
 • Web sitelerinin geliştirilmesi sırasında SEO Yardımı.

Küçük firmalara ve büyük şirketlerine, okullara, kar amacı gütmeyen kuruluşlara, e-ticaret sitelerine, profesyonel ve kişisel bloglara SEO Hizmetleri sunuyoruz. Tasarımcılar, site sahipleri, geliştiriciler ve şirket içi SEO Uzmanları için öneriler ve danışmanlık ve eğitim sağlıyoruz.

Yıllarca süren deneyime, deneyime ve arama ile ilgili patentler ve teknik incelemeler üzerine derinlemesine araştırmalara dayanan SEO Hizmetlerine etik bir yaklaşım izliyoruz. Türkiye çapında ve çeşitli ülkelerden müşterilerle çalışıyorum.

Bir web sitesinin geliştirilmesinde herhangi bir aşamada arama motoru dostu danışmanlık hizmeti sunuyoruz ve sitelerini çevrimiçi pazarlamak ve karşılaştıkları teknik ve pazarlama zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarımcılar, geliştiriciler, arama motoru optimize edicileri ve web sitesi sahipleri ile birlikte çalışıyoruz. Xemantic Bursa SEO hakkında bilgi edinmek için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Web siteniz neden ilk sayfada değil?

Öğrenmek için formu doldurun ve gönderin, ücretsiz anakliz fırsatını kaçırmayın.

bursa seo hizmetleri

Bursa SEO Çalışmaları

SEO çalışması nedir, nasıl gerçekleşir?

Bursa SEO çalışmaları web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak suretiyle daha fazla dönüşüm sağlamanızı hedefler. Bunu, Google gibi arama motorlarında daha iyi konumlanmanız için gerekli önlemleri alarak ve ziyaretçilerinize daha kaliteli içerik sunabilmenin yollarını bularak gerçekleşitriyoruz. 

9/10

Yerel sıralanma performansı

Google arama sonuçlarında üstün bir sıralanma performansı için Bursa’da web sitenizin tüm ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayacak bir SEO Hizmeti

Bu anlayışla, her yöneticinin SEO’yu ve dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinin nasıl çalıştığını anlaması, gelecek iş planlarında bu bilgilerden en iyi şekilde faydalanması gerekmekte.

Küçük işletme sahibi olmanız önemli değildir. Google’ın gelişen algoritmaları ve doğru SEO çalışması sayesinde, arama motoru sonuçlarında her büyüklükte şirket ile rekabet etme şansınız vardır. 

100%

Özel iş modeliniz için SEO Çalışması

Spesifik bir kitleye hitab eden şirket yönetiyorsanız, sektörel SEO çalışmalarımız tam size göre. Bursa ve çevresinde, yıllardır deneyimlediğimiz SEO stratejileri ile belirli pazarlarda (Pazaryeri, E-ticaret, Eğitim, Gayrimenkul, Finans) uzmanlaşmış bulunuyorum.

SEO’da belirli alan ve sektörler hedeflenerek, daha süratli ve kalıcı bir başarı elde edilebilir. Hangi sektörde olursanız olun, hedef kitlenizin büyüklüğü ne olursa olsun, iyi bir web sitesine sahip olmak ve kurusursuz SEO bir çalışması ile istediğinizi elde etmeniz mümkündür. Hedefi daraltmak, size en çok ihtiyacı olan müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlar. Dönüşümlerinizi farkedilir bir biçimde artırır.

100%

Anahtar Kelime: İnsan

SEO çalışmaları manüplasyona açıktır ve eğer tecrübeniz yoksa gerçekte neyin işe yaradığını anlamayabilirsiniz. Backlinkler, anahtar kelimeler, SEO araçları havalarda uçuşur. İnsana dokunmayan bir şeyin başarılı olabilmesi, geleneksel ticarette olduğu gibi dijital dünyada da imkansızdır.

SEO anlayışımı ifade ederken, geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama arasında hiçbir fark olmadığının, her ikisininde de amacın insan refahı ve mutluluğuna hizmet etmek olduğu üzerinde ısrarla durmaktayım.

Bursa SEO eğitimi ile hedeflenen, ticari amaçlarınıza uygun arama niyetine sahip  kaliteli trafik çekmek ve sürekli yeni müşteriler edinmenizi sağlayacak bir sistem oluşturmayı öğrenmektir.

Bursa’da şirketlerin pazarlama departmanları ya da kurum içi SEO uzmanlarına bire bir SEO eğitimi ve danışmanlık vermekteyim. SEO becerileri, yalnızca SEO uzmanlığını meslek olarak icra edenlerin değil, günümüzde ticareti yöneten herkesin anlaması gereken çok önemli bir avantajdır.

Sayfa Başlıkları

Dijital Performans Eğitimleri

Birebir kurumsal seo eğitimi ve sürekli danışmanlık hizmetiidir.

Bursa SEO Hizmetleri

SEO hizmeti alırken, en etkili ve güncel SEO stratejilerini bire bir kendi web siteniz üzerinde uygulamalı olarak öğrenin.

 • Anahtar kelime bulma, seçme ve doğrulama
 • İndeksleme ve bağlantılat
 • Site içi ve site dışı SEO
 • Yerel ve Mobil SEO
 • B2B SEO stratejileri ve taktikleri
 • Google, Bing ve Yandex’e göre optimizasyonlar
 • İçerik oluşturma
 • Rekabet analizi
 • SEO örnekleri ve incelemeler
 • Google Analytics kullanımı

Siteniz İçin En Önemli Metrikleri Geliştiriyoruz

Alakalı Trafik

Web sitenize alakalı trafik çekmek, ziyaretçilerinizin sürekli gelmesi demektir ve arama sonuçlarındaki pozisyonunuz için en önemli kriterlerden biridir.

 1. Gelir
 2. Aday Müşteri Değeri
 3. Yeni Müşteri Adayları
 4. Dönüşümler
 5. Dönüşüm Oranı
 6. Desteklenen Dönüşümler
 7. Hedef Değeri
 8. Geri Bağlantılar
 9. Alan Adı Otoritesi
 10. Ziyaret Edilen Sayfa Sayısı
 11. Tıklamalar
 12. Edinme Davranışları

İlişkilendirme Modelleri

Siteye yönlendirilen herhangi bir trafik hedefinizi desteklemelidir. Akılda tutulması gereken önemli bir husus; farklı içerik veya işletmeler için farklı ilişkilendirme türleri gerekir.

 1. Anahtar Kelime Sıralaması
 2. Ortalama Sıralama Konumu
 3. En İyi Anahtar Kelimeler
 4. Bağlantı Değeri
 5. Belirli bir anahtar kelimenin yönlendirdiği trafik yüzdesi
 6. Hemen Çıkma Oranı
 7. Kullanıcı Davranışı
 8. Organik Trafik
 9. Tıklama Trafiği
 10. Site Hızı
 11. Arama Sorguları
 12. Katılım

Dönüşümler

İşiniz için en önemli ölçüm dönüşümlerdir. Dönüşümleri tanımlamak için kullandığınız metrikler ne olursa olsun dönüşümleri artırmak için SEO yapıyoruz.

 1. Dahili Bağlantılar
 2. Organik Girişler
 3. Organik aramalardan site trafiğinin yüzdesi
 4. 404 hataları
 5. İzlenimler
 6. Organik Arama Eğilimleri
 7. Markasız Tıklamalar
 8. Site Ziyaretçileri
 9. Mobil Ziyaretler
 10. URL Büyüme Eğilimleri
 11. Sayfa Değeri
 12. Sitede Geçirilen Süre

Yüksek Kaliteli, Güvenilir İçerik Tasarımı

Google web sitelerinin içeriğini, insanların sorularını yanıtlama ve teknolojiyi kullanma yöntemleriyle bütünleştirerek, mümkün olduğunca sezgisel bir şekilde değerlendirir. Kaliteli ve güvenilir içerik, öncelikle pazarlama hedefine ulaşan içeriktir.

Bursa SEO, işiniz ve hedeflerinizle yakından ilgilendiğim bir hizmettir. En iyi durum senaryosu için tüm uzmanlığımı sunarım, böylece hedeflerinize minimum yatırım ve mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğitimler, diğer hizmetlerime ek, özelleştirilmiş bir hizmettir, bu nedenle işletmeye göre farklılık gösterir.

Kurumsal SEO danışmanlığı, SEO sürecinin ve kampanyaların daha iyi anlaşılması için, her müşterimi eğitmek ve güçlendirmek üzerine kuruludur; her adımın neden gerekli olduğu, sitenizi nasıl etkileyeceği ve hangi sonuçların beklenebileceği hakkında tam açıklama içeren yoğun bir rapor ve uygulamalar içerir. 

Yerel arama motoru optimizasyonu, belirli bir konum veya kitle için özelleştirilmiş bir SEO Hizmetidir. Bu hizmet, eğitim danışmanlığımla birlikte SEO’yu işinizin bir parçası haline getirmek, ya da SEO uzmanlığımla web sitenizi bizzat optimize edilmesidir.

Endüstrinize, işletmenizin konumuna, iş yapma biçiminize özel SEO çalışması ile, arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasında şirketinize avantaj sağlayabilirsiniz. Sektörel SEO çalışmalarındaki fikir, sektör içerisinde alaka düzeyini ve otoriteyi arttırmak üzere, kurumsal, güvenilir içerik tasarım süreci ve bu içeriği sektörel çevrimiçi ortamlarda yayınlama faaliyetleridir.

SEO Uzmanı

 

Bursa SEO Eğitimi ve Kurumsal SEO Danışmanlığı ile ne elde edilir?

 1. Optimizasyon önerilerini değerlendirebilme, anlamsız teklif ve yöntemlere karşı korunma, neyin işe yaradağını ve nelerin anlamsız olduğunu kavrama.
 2. Uzun vadeli gerçek bir faydanın sağlanması için insan faktörünün nasıl tatmin edilebileceği. 
 3. Bir web sitesinin arama motoru beklentileri açısından teknik yapılandırması.
 4. Sağlıklı ölçümleme, seo araçlarının etkin kullanımı. 
 5. Sektöre özel verilerin nasıl keşfedileceği. 
 6. Rakip aktivitelerin nasıl takip edileceği.
 7. Doğru bağlantı yapılandırma. 
 8. Doğru anahtar kelimelerin keşfi ve etkin kullanımı.
 9. Sosyal medyanın etkili kullanımı.
 10. Arama motoru reklamlarının etkili kullanımı. 
 11. Kullanıcı odaklı ve etkili içerik oluşturma. 
 12. İçerik pazarlama kanallarının etkin kullanımı.
Google SEO Bursa SEO

Bursa SEO Çalışması Başlıkları

 • Teknik SEO, Site Mimarisini Uyumlandırma, 
 • Meta ve Yapısal Verilerin Optimizasyonu, 
 • Kurumsal İçerik Tasarım Stratejileri, 
 • Anahtar Kelime Stratejileri, LSI (Gizli Anlamsal Hedefleme), 
 • Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri Rakip Analizi, 
 • Şirketinize özel SEO stratejisi geliştirme, 
 • Analiz araçlarının, uygulamaların etkin kullanımı, eğitimi (Google Analytics, Arama Konsolu, Google My Business), 
 • Sosyal Medya ve diğer kanalların etkin kullanımı.

SEO Süreci Nasıl İşliyor?

Seo Danışmanlığı sitenizde manuel müdehalede bulunmadan, site geneli incelemeler ve rakiplerin haftalık analizlerden elde edilen bilgilerin raporlanması, geliştirmelerin nasıl ve neden uygulanması gerektiğinin tam bir raporu ve çözümlerin eğitimini içerir. Bursa SEO danışmanlığı aldığınızda web sitenizdeki optimizasyonları şirketiniz bünyesinde yaparak dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinde iyi bir hakimiyet kazanmış olursunuz.

Başlangıçta uygulanan standart prosedür, bir web sitesinin makineler (google) tarafından taranabilirliği, alakalı ve otorite bakımından istenen düzeyde anlaşılabilirliğinin geliiştirilmesidir. Bu aşamadan sonra ziyaretçilerinizin davranışının, rakiplerinizin ve sektörünüzün sürekli takibi ile birçok strateji oluşturulur. Bu yolda verilerin nasıl okunması ve çözümlerin nasıl uygulanması gerektiği konusunda %100 şeffaf bir biçimde bilgilendirilirsiniz.

Tek Seferlik SEO

Adından da anlaşılacağı gibi bir kerelik SEO Hizmeti, yerinde optimizasyonlardan oluşan bir kereye mahsus bir hizmettir ve genellikle işi açıklamak ve rehberlik sağlamak için birkaç saat SEO Takip Danışmanlığı ile birlikte verilir. Hizmet, teknik, organizasyonel ve bağlamsal nitelikle eksikliklere değinir ve düzenler.

Web sitesine manuel müdehaleler içerir. Web sitenizin mimarisi, sayfa yapısındaki sorunlar manuel olarak düzeltilir. İçerik oluşturulmaz ancak varolan içeriğinizin nasıl olması gerektiği konusunda tam olarak bilgilendirilirsiniz.

İletişim bilgilerim
bursa seo

SEO Uzmanlığı

Trafik ve Dönüşüm

Web siteniz var ama internetten müşteri gelmiyorsa, yani trafik ve dönüşüm elde edemiyorsanız ciddi bir sorun var demektir. Böyle bir durumda bu çıkmazdan kurtulmak için SEO Uzmanı ile çalışmanız büyük zorunluluk. Aksi halde içinde bulunduğumuz teknoloji çağında sürekli yükselen bilgi düzeyi çerçevesinde ve yoğun rekabet ortamında sıradan yöntemlerle satış ve karlılığınızı artırmanız mümkün değil.

Çözümün bir SEO Uzmanı ile birlikte çalışmakta olduğunun farkında olmak atılacak ilk başarılı adımdır.  Sayfamıza kadar gelerek bu adımı atmış oldunuz.  SEO konusunda doğru adreste olduğunuzu özellikle belirtmek istiyoruz. Merak etmeyin sorunuzu çözmeyi garanti ediyoruz. Çünkü SEO Hizmeti verdiğimiz her müşterimiz bizim için çok değerli bir referans.

SEO Hizmeti

SEO hizmetinden bahsettik. Bir kavram kargaşasının önüne geçmek için SEO Hizmeti Nedir sorusunu tam olarak cevaplamadan önce dilerseniz SEO kelimesinide kısaca açıklayalım.  Çünkü her iki kavram birbiri ile ikiz kardeş gibi ayrılmaz bir bütün.

SEO Türkçe anlam olarak arama motoru optimizasyonu demek.  Bu kavram bize İngilizce ‘de aynı anlamı taşıyan Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden geliyor. Search Engine Optimization kelimesini Türkçe ‘ye Arama Motoru Optimizasyonu olarak çeviriyoruz. Kısaca web sitenizi başta google olmak üzere arama motorlarının istediği yüksek standartlara taşıma işlemlerinin bütünü aslında SEO dur.  

Google’da ilk sıralarda çıkmak

Baist bir ifadeyle bir web sitesinin başta google olmak üzere arama motorlarında sektörü ile ilgili yapılan aramalarda üst seviyelerde listelenmesi ve kullanıcıları tarafından bulunabilmesi için yapılan iç içe geçmiş kompleks çalışmaların bütününe SEO diyoruz. Daha kısa şöyle diyelim. En çok tercih edilen arama motoru google ‘da ilk sıralarda çıkmak istiyorsanız bunun için bir dizi çalışma yapılması gerekiyor. Bursa SEO bu çalışmaların ortak adıdır. Google da ilk sayfada çıkmak. Kulağa çok hoş geliyor. Bütün amacımız bu değilmi?. O halde okumaya devam edin lütfen.

Google ‘da ilk sayfaya çıkmak.  Bu çok keyifli bir kelime. Tıpkı en yoğun insan trafiğinin olduğu en işlek ve kalabalık caddede lüks ve çok tercih edilen bir dükkanınız olması gibi bir şey. Hatta daha fazlası. Web siteniz google ‘da ilk sayfada çıkıyorsa siz artık telefonları sürekli çalan satışları sürekli artan mutlu bir işadamı konumundasınız demektir. İşte tamda bu. Kavram kargaşasına girmeden kısa ve net anlatım. Sitenizin google ‘da ilk sırada çıkması için yapılan kompleks çalışmaların bütününe Bursa SEO Hizmeti diyoruz.

SEO Hizmeti Nedir?

Bu sorunun doğru cevabını verebilmek çok önemli. Zira SEO Hizmeti almadan önce SEO Hizmeti Ne Demek sorusunun cevabını tam anlamıyla bilmeniz gerekiyor. Böylece almayı planladığınız hizmetin tüm detayları hakkında en azından temel seviyede bilgi sahibi olursunuz. Bu çok önemli bilgi birlikte çalışmak isteyeceğiniz SEO Uzmanı ‘nı doğru seçebilmenizi sağlayacak en önemli kriter. Bu makale hata yapmamanız için hazırlandı. Devam edelim.

Zira bu aşamada firmanızın adeta eli kolu olacak, sizi bulunduğunuz konumdan yukarı taşıyacak doğru SEO Uzmanı ile yolunuza devam etmezseniz çok büyük bir emek, zaman ve para kaybı ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Böyle bir sorunla karşılaşmanızı istemeyiz.

Gerek Bölgesel SEO bazında Bursa SEO Uzmanı gerekse Genel SEO bazında Türkiye çapında ilk sıralarda yer alan bir SEO Uzmanı olarak yıllardır bizimle çalışan müşterilerimizi bilinçlendirdiğimiz gibi potansiyel müşterilerimiz olan sizleride çok büyük kayıplara mal olacak bu tür ciddi hataları yapmamak konusunda bilgilendirmek görevimiz. 

01

Bursa SEO Geliştirme

Daha önce aldığınız web site ve SEO hizmetlerinden memnn kalmadınız, vaad edilen sonuçlara ulaşamadınız mı? Varolan web sitenize Bursa SEO geliştirme hizmeti almak için arayın. Bursa’da birçok büyük firmya verdiğimiz SEO danışmanlığı ve kurumsal SEO eğitimi ile kanıtlanmış bir sicile sahip bulunuyoruz.

02

Bursa Web Geliştirme

Bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında sunduğumuz Bursa SEO servislerinin yanı sıra sizin için sıfırdan, Arama motoru optimizasyonu açısından mükemmel web sitesi tasarlayabiliriz. Bursa’da Google SEO çalışması yapan bir firmaya ihtiyacınız varsa bizi arayın. Vaka çalışmalarımız ve proje referanslarımızı sunmaya hazırız.

03

Bursa SEO Uzmanı

SEO süreçlerinde firmanızın dijital pazarlamada elini güçlendirecek, kanıtlanmış stratejiler sunuyoruz. Bursa’da onlarca büyük firma ile çalıştık. Tamamen faydalılık odaklı, hiçbir yönergeyi ihlal etmeyen arama motoru optimizasyonu çabalarımızı, tasarım ve PR görevlerini de üstlenerek destekliyoruz.