Bursa konumlu faaliyet gösteren işletmelere özel, yerel arama motoru optimizasyonu.İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş SEO Hizmeti ile tanışın. .

Lokal SEO Çalışmaları

Sektörünüze, işletmenizin konumuna, iş yapma biçiminize özel SEO çalışması ile, arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasında şirketinize avantaj sağlayın. Sektörel SEO çalışmalarındaki fikir, sektör içerisinde alaka düzeyini ve otoriteyi arttırmak üzere, kurumsal içerik tasarım süreci ve bu içeriği sektörel çevrimiçi ortamlarda yayınlama faaliyetleridir

Yerel SEO Nedir?

Web siteniz vasıtasıyla ile yaptığınız ticari faaliyetlerin geliştirilmesi için gerekli ve en önemli bileşen olan SEO Hizmetlerimizi her sektör için farklı hedeflere uygun bir biçimde, özel bir anlayışla sunuyoruz. SEO uzmanlığımız teknik düzenlemelerin ötesinde, kaliteli içerik tasarımına odaklıdır.

SEO çalışması ile hedeflediğimiz, ticari amaçlarınıza uygun arama niyetine sahip daha fazla kaliteli trafik çekmek ve sürekliyeni müşteriler edinmenizi sağlayacak bir sistem oluşturmaktır.

SEO Hizmeti

SEO hizmeti nedir, nasıl gerçekleşir?

SEO Çalışmalarımız web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak suretiyle daha fazla dönüşüm sağlamanızı hedefler. Bunu, Google gibi arama motorlarında daha iyi konumlanmanızı sağlayarak ve ziyaretçilerinize daha kaliteli içerik sunarak gerçekleşitriyoruz. Seo uzmanlığında kanıtlanmış bir sicile sahibiz.

Özel iş modeliniz için SEO Çalışması

Spesifik bir kitleye hitab eden şirket yönetiyorsanız, sektörel SEO çalışmalarımız tam size göre. Bursa ve çevresinde, yıllardır deneyimlediğimiz SEO stratejileri ile belirli pazarlarda (Eğitim, Gayrimenkul, Finans) uzmanlaşmış bulunuyoruz.

SEO çalışmalarında belirli alan ve sektörler hedflenerek daha süratli ve kalıcı bir başarı elde edilebilir. Hangi sektörde olursanız olun, hedef kitlenizin büyüklüğü ne olursa olsun, iyi bir web sitesine sahip olmak ve kurusursuz SEO çalışması yapmak çok önemlidir. Hedefi daraltmak, size en çok ihtiyacı olan müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlar. Dönüşümlerinizi farkedilir bir biçimde arttırır.

Küçük işletme sahibi olmanız önemli değildir. Google’ın gelişen algoritmaları ve doğru SEO çalışması sayesinde, arama motoru sonuçlarında her büyüklükte şirket ile rekabet etme şansınız vardır. 

SEO Danışmanlığı
seo info bilgiler

Neden bizi seçmelisiniz?

Hedefimizi sadece yeni müşterileri edinmenizi sağlamak değil, sürekli yeni müşteriler edinebilmenizi sağlamak için öngörülebilir bir sistem tasarlamaktır. Faaliyetlerimiz arama sonuçlarında iyi konumlanmanın ötesinde, yüksek kaliteli içerikle dönüşümlerinizi arttırmaya odaklıdır. SEO çalışmalarında kanıtlanmış bir sicile sahip bulunuyoruz.

Hangi Sektörlerde Hizmet Veriyoruz?

Yüksek Kaliteli İçerik Tasarımı

Google web sitelerinin içeriğini, insanların sorularını yanıtlama ve teknolojiyi kullanma yöntemleriyle bütünleştirerek, mümkün olduğunca sezgisel bir şekilde değerlendirir. Kaliteli içerik, öncelikle pazarlama hedefine ulaşan içeriktir. Hedefe giderken başşarılması gerekenler ise:

  • Marka bilincini arttırmak.
  • Arama motorlarında iyi sıralama.
  • Tıklama oranlarını iyileştirme.
  • Potansiyel müşterle daha fazla etkileşim.
  • Sosyal paylaşımlar almak.

İçerikle dolu bir dünyada öne çıkmak, yüksek kaliteli içerik yaratmayı gerektirir. SEO çalışmalarımızın en önemli noktası yüksek kaliteli içerik oluşturmaktır. 

E-ticaret siteleri için seo uzmanı

Kurumsal SEO Eğitimi

Şeffaflık önceliğimizdir, hiç birşeyi kendimize saklamayız. SEO Uzmanılığımız, SEO sürecinin ve kampanyaların daha iyi anlamaşılması için, her müşterimizi eğitmek ve güçlendirmek üzerine kuruludur. SEO çalışmalarımız, her adımın neden gerekli olduğu, SEO’yu nasıl etkileyeceği ve hangi sonuçların beklenebileceği hakkında tam bir açıklama içeren yoğun rapor ve uygulamalar içerir. 

Web siteniz hakkında bilgi alın

Bizimle bağlantıya geçerek web siteniz hakkında ücretsiz bir analiz talep edebilirsiniz.