Bursa SEO Uzmanı & Dijital Performans Hizmetleri
SEO

Bursa SEO Uzmanı & Dijital Performans Hizmetleri

Bursa SEO Servislerimiz web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak üzere sosyal medya dahil, ilgili tüm kanallar da SEO ve web teknolojillerinin optimizasyonunu içerir.

Bursa SEO Servisleri, işletmelere arama motoru optimizasyonu desteği vermek üzere, SEO uzmanlığı, kurumsal içerik tasarım ve pazarlaması, sosyal medya yönetimi hizmetleri ve danışmanlığı sağlar.

Dijital Pazarlama kanallarınızı optimize ederek daha fazla ziyaretçinin sitenizi ziyaret etmesini ve tekliflerinizle ilgilenmesini sağlayarak satışlarınızı, kitlenizi ya da reklam gelirinizi artırabilirsiniz.

Bursa SEO | amCharts

Dijital Performans Nedir?

Sitenizin Web’de hedeflediğiniz kişiler tarafından bulunmasının kolaylaştırılması, belirlediğiniz anahtar iş hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olabilecek profesyonel SEO hizmeti ve sosyal medya gibi dijital pazarlama kanallarınız optimize edilmesi ile çevrimiçi varlığınızın etkisinin artırılmasıdır.

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarının sektörünüzde nasıl çalıştığını ve bulunabilir içerik oluşturma yöntemlerini. Sitenizin, sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgilenen kişiler için optimize edilmesi.

Bursa SEO hizmetlerinde sizi başarıya görürecek anahtar optimizasyonlar

 • Ayrıntılı SEO Site Denetimleri ve Önerileri
 • Anahtar Kelime Araştırması
 • Link Oluşturma Stratejileri
 • Bursa SEO Eğitimi
 • Çevrimiçi ve çevrimdışı trafiği artırmak için Yerel Arama SEO
 • İşletmeler ve profesyoneller için Bloglama Danışmanlığı
 • Rakiplerin Analizi
 • Dönüşümlerdeki İyileşme (satışlar, müşteriler, kayıtlar)
 • Web sitelerinin geliştirilmesi sırasında SEO Yardımı.
Bursa SEO, Arama Motoru Optimizasyonu
Küçük firmalara ve büyük şirketlerine, okullara, kar amacı gütmeyen kuruluşlara, e-ticaret sitelerine, profesyonel ve kişisel bloglara SEO Hizmetleri sunuyoruz. Tasarımcılar, site sahipleri, geliştiriciler ve şirket içi SEO Uzmanları için öneriler ve danışmanlık ve eğitim sağlıyoruz.

Bursa SEO çalışmaları web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak suretiyle daha fazla dönüşüm sağlamanızı hedefler. Bunu, Google gibi arama motorlarında daha iyi konumlanmanız için gerekli önlemleri alarak ve ziyaretçilerinize daha kaliteli içerik sunabilmenin yollarını bularak gerçekleştriyoruz.

 • Anahtar kelime bulma, seçme ve doğrulama
 • İndeksleme ve bağlantılar
 • Site içi ve site dışı SEO
 • Bursa Yerel ve Mobil SEO
 • B2B SEO stratejileri ve taktikleri
 • Google, Bing ve Yandex’e göre optimizasyonlar
 • İçerik oluşturma
 • Rekabet analizi
 • SEO örnekleri ve incelemeler
 • Google Analytics kullanımı
Web sitenize alakalı trafik çekmek, ziyaretçilerinizin sürekli gelmesini sağlamanın en iyi yoludur ve arama sonuçlarındaki pozisyonunuz için önemlidir.

Siteye yönlendirilen herhangi bir trafik hedefinizi desteklemelidir, farklı içerik veya işletmeler için farklı ilişkilendirme türleri gerekir.

Dönüşümler

İşiniz için en önemli ölçüm dönüşümlerdir. Dönüşümleri tanımlamak için kullandığınız metrikler ne olursa olsun dönüşümleri artırmak için aşağıdaki metriklerinizin gelişmesine yardımcı oluyoruz.

 1. Organik ziyaretler
 2. Organik aramaların site trafiğine yüzdesi
 3. 404 hataları
 4. İzlenimler
 5. Organik Arama Eğilimleri
 6. Markasız Tıklamalar
 7. Site Ziyaretçileri
 8. Mobil Ziyaretler
 9. URL Büyüme Eğilimleri
 10. Sayfa Değeri
 11. Sitede Geçirilen Süre

Yüksek Kaliteli, Güvenilir İçerik Tasarımı

Google, web sitelerinin içeriğini insanların sorularını yanıtlama, güvenilirlik ve teknolojiyi kullanma yöntemleriyle bütünleştirerek, mümkün olduğunca sezgisel bir şekilde değerlendirir. Kaliteli ve güvenilir içerik, öncelikle pazarlama hedefine ulaşan içeriktir.

Bursa SEO, işiniz ve hedeflerinizle yakından ilgilendiğim bir hizmettir. En iyi durum senaryosu için tüm uzmanlığımı sunarım, böylece hedeflerinize minimum yatırım ve mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Bursa SEO Danışmanlığı

Bursa Kurumsal SEO danışmanlığı, SEO sürecinin ve kampanyaların daha iyi anlaşılması için her müşterimi SEO konusunda eğitmek ve güçlendirmek üzerine kuruludur; her adımın neden gerekli olduğu, sitenizi nasıl etkileyeceği ve hangi sonuçların beklenebileceği hakkında tam açıklama içeren yoğun raporlar ve uygulamalar içerir.

Bursa yerel arama motoru optimizasyonu, belirli bir konum veya kitle için özelleştirilmiş bir SEO Hizmetidir. Bu hizmet, eğitim danışmanlığımla birlikte SEO’yu işinizin bir parçası haline getirmek ya da SEO uzmanlığımla web sitenizin bizzat optimize edilmesidir.

Endüstrinize, işletmenizin konumuna, iş yapma biçiminize özel SEO çalışması ile, arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasında şirketinize avantaj sağlayabilirsiniz. Sektörel SEO çalışmalarındaki fikir, sektör içerisinde alaka düzeyini ve otoriteyi arttırmak üzere, kurumsal, güvenilir içerik tasarım süreci ve bu içeriği sektörel çevrimiçi ortamlarda yayınlama faaliyetleridir.

İşletmeler benimle çalıştıktan sonra ne elde ediyor?

Optimizasyon önerilerini değerlendirebilme, anlamsız teklif ve yöntemlere karşı korunma, neyin işe yaradağını ve nelerin anlamsız olduğunu kavrama.

Uzun vadeli gerçek bir faydanın sağlanması için insan faktörünün nasıl tatmin edilebileceği. Bir web sitesinin arama motoru beklentileri açısından teknik yapılandırması.

Sağlıklı ölçümleme, seo araçlarının etkin kullanımı. Sektöre özel verilerin nasıl keşfedileceği, rakip aktivitelerin nasıl takip edileceği.

Doğru bağlantı yapılandırma, anahtar kelimelerin keşfi ve etkin kullanımı.

Sosyal medyanın etkili kullanımı, Arama motoru reklamlarının etkili kullanımı.

Kullanıcı odaklı ve etkili içerik oluşturma. İçerik pazarlama kanallarının etkin kullanımı.

Teknik SEO, Site Mimarisini Uyumlandırma, Meta ve Yapısal Verilerin Optimizasyonu, Kurumsal İçerik Tasarım Stratejileri, Anahtar Kelime Stratejileri, LSI (Gizli Anlamsal Hedefleme), Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri Rakip Analizi, Şirketinize özel SEO stratejisi geliştirme, Analiz araçlarının, uygulamaların etkin kullanımı, eğitimi (Google Analytics, Arama Konsolu, Google My Business).

Bursa Seo Danışmanlığı sitenizde manuel müdehalede bulunmadan, site geneli incelemeler ve rakiplerin haftalık analizlerden elde edilen bilgilerin raporlanması, geliştirmelerin nasıl ve neden uygulanması gerektiğinin tam bir raporu ve çözümlerin eğitimini içerir.

Bursa SEO danışmanlığı aldığınızda web sitenizdeki optimizasyonları şirketiniz bünyesinde yaparak dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinde iyi bir hakimiyet kazanmış olursunuz.

Başlangıçta uygulanan standart prosedür, bir web sitesinin makineler (google) tarafından taranabilirliği, alakalı ve otorite bakımından istenen düzeyde anlaşılabilirliğinin geliiştirilmesidir.

Bu aşamadan sonra ziyaretçilerinizin davranışının, rakiplerinizin ve sektörünüzün sürekli takibi ile birçok strateji oluşturulur. Bu yolda verilerin nasıl okunması ve çözümlerin nasıl uygulanması gerektiği konusunda %100 şeffaf bir biçimde bilgilendirilirsiniz.

Tek Seferlik SEO

Adından da anlaşılacağı gibi bir kerelik SEO Hizmeti, yerinde optimizasyonlardan oluşan bir kereye mahsus bir hizmettir ve genellikle işi açıklamak ve rehberlik sağlamak için birkaç saat SEO Takip Danışmanlığı ile birlikte verilir. Hizmet, teknik, organizasyonel ve bağlamsal nitelikle eksikliklere değinir ve düzenler.

Web sitesine manuel müdehaleler içerir. Web sitenizin mimarisi, sayfa yapısındaki sorunlar manuel olarak düzeltilir. İçerik oluşturulmaz ancak varolan içeriğinizin nasıl olması gerektiği konusunda tam olarak bilgilendirilirsiniz.

Bursa şehri gibi belirli bir konumu hedef aldığınızda Sosyal Medya reklamlarından faydalanarak kitlenizi ve marka bilinirliğinizi artırmak oldukça uygun maliyetlidir.

Sosyal medya ve yönetimi ve pazarlamasında, içerik üretimi de dahil olmak üzere destek sunmaktayız. Sosyal medya ile birlikte mümkün olan tüm dijital pazarlama kanallarının kullanılması SEO performansınızı artırmanıza direkt veya dolaylı katkıda bulunabilir. Hizmetlerimiz dijital performansınızı artırmak için gerekli tüm kanalların optimizasyonunu içerir.

SEO uzmanlığım, deneyime, arama motorları ile ilgili teknik incelemelere ve derinlemesine araştırma yapmakla gelişmiş etik bir yaklaşıma dayanmaktadır. Genellikle Bursa çevresindeki müşterilerime SEO Hizmeti sağlıyorum.

Bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında gereken arama motoru uyumlandırması için çeşitli ölçeklerde SEO desteği veriyorum. Birlikte nasıl çalışabileceğimizi ortaya çıkarmak için benimle iletişime geçin.

Haydi birlikte çalışalım!

Gerçekten işe yarar birşeyler yapmaya hazır mısın?

Endüstri ve şirket konseptine, farklı platformlara özel, metin, imaj, video animasyon içerik üretimi ve optimizasyonu. Kurum içi SEO uzmanlarının kabiliyetlerinin geliştirimesi, etkili kampanya yönetimlerine yönelik kurumsal SEO hizmetleri.

Bursa‘dan yürüttüğümüz çalışmalar web tasarım hizmetini tüm yönleriyle kapsar. Şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici web siteleri oluşturuyor ve başarılı Dijital Pazarlama kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Web sitesi tasarımı, masaüstü ve mobil cihazlar için uyumlu hizmet, özel web yazılım ve arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanız.

Online iş yapma biçimiyle sayısız avantajlar elde etmeniz için tasarım gücümüz (UI-UX) ile sıralama yeteneklerimizi (Google SEO) bir araya getiriyoruz. Web sayfalarınızı hem kullanıcılar hem de arama motorları için çekici kılmak mümkün! Web Tasarım anlayışımız ve tekniklerimiz, arama motorları ve ziyaretçiler için harika bir deneyim oluşturmak için, kullanıcı odaklı tasarım ve SEO stratejilerinin bir kombinasyonudur.

Arama motoru optimizasyonu web sitenizin ve fiziksel mağazanızın itibarını artırmak için iyi bir yatırımdır. SEO, tekrarlanabilir bir büyüme elde etmek için en iyi fırsatlardan biridir.

Bursa'da Hangi SEO Uzmanı?

Bu sorunun cevabını vermek elbette bana düşmez, ancak açıkça ortaya konulması gereken bazı kriteler vardır. SEO Uzmanlarının gerçekleştirdiği optimizasyonların hedefi dijital performansınızı artırmak için, Google’dan bir web sitesine gelen organik trafik hacmini en üst düzeye çıkarmaktır.

Bu görev, bağlantı kurma, sosyal medya stratejisi, viral pazarlama, meta veri şekillendirme, site hızı optimizasyonu, içerik stratejisi, bilgi mimarisi ve daha birçok SEO bileşeni dahil olmak üzere, sayfa içi ve sayfa dışı tekniklerin bir kombinasyonu ile gerçekleştirilir. Eklemek gerekirse, SEO'daki en önemli tecrübe ürün yönetimi ve teknik taraftadır. Python ve SQL deneyimi birçok avantaj sağlar.

Web siteniz, SEO için gerekli tüm bileşenler in optimizasyonu tecrübeli bir SEO uzmanı tarafından her açıdan geliştirildiğinde görünür başarı elde edebilir. Bunu size sadece Bursa'daki en iyi SEO uzmanlarıve web tasarımcıları sağlayabilir.

Bursa Web Tasarımı, SEO Ajansı

Web siteniz için ücretsiz bir analiz talep edebilir, yapısı ve içeriği hakkında önemli detayları öğrenebilirsiniz. Böylelikle daha sağlıklı bir Web tasarımı ve SEO fiyatlandırması yapılabilir. Bir dijital pazarlama ajansından, her endüstrinin rekabetini etkileyen farklı derecelerdeki faktörlere göre yapılandırılmış, firma, sektör, hedef ve stratejilere göre özelleştirilmiş SEO fiyat teklifleri alabiliyor olunmalıdır.

SEO Pazarlama Hizmeti

Kurumsal SEO firmaları, pazarlama hedeflerinizi belirleme ve yeni fırsatlar keşfemenize yardımcı olmak için sektördeki rekabeti, iş dünyasını, marka bilinirliği hedeflerini ve marka rekabet avantajlarını takibini sürdürülebilir bir biçimde yapabiliyor olmalıdır. Arama motoru pazarlaması hedeflerini ölçülebilir, gerçekçi ve ulaşılabilir hale getirilmelidir.

Anahtar kelimeleri, anlam kümeleri, Gizli Semantik Dizin (LSI) anahtar kelimeleri, kök anahtar kelimeler ve anahtar kelime eş anlamlılarının kullanımı ve optimize edilmesi. Anahtar kelime keşfi gerçekleştirme ve sektörel, uzun kuyruklu anahtar kelime öbekleri için öncelikli hedefleme stratejileri.

Dönüşümler için Kullanıcı Deneyimi, Web sitesi ziyaretçi deneyimini iyileştirme, sayfayı erken terk eden kullanıcı oturumlarını en aza indirme, sayfa görüntülemelerini artırma, arama sonuçlarındaki tıklama oranlarını artırma.

Metin Yazarlığı, etkili başlıklar, meta etiketler, alt başlıklar oluşturma. Hedef kitleyi tanıyarak daha uzun içerik yazma. Yeni içerik fikirleri oluşturma, içerik, geliştirme, alakalı, orijinal, değer katan içerik yazmak için rehberlik ve eğitim. Google’ın kalite değerlendiricileri algoritması kapsamında ve içerik uzmanlığı.

Harekete Geçirici Mesaj (CTA) Geliştirmeleri, dönüşüm Oranlarını artırma avantajları, dönüşüm testi, A / B ve çok değişkenli testler. Trafik ölçümü ve harekete geçirici mesaj gibi veri metriklerini kullanarak, içerik etkileşimini artıran, dijital pazarlama kanallarında sürekli olarak hedeflenen türde trafik elde etme.

İçerik Yönetim Sistemlerine (WordPress, Joomla, Drupal vb.) hakimiyet ve Dijital Pazarlama Platformlarında etkinlik – Popüler İçerik Yönetim Sistemlerinin operasyonel özelliklerini, avantajlarını ve dezavantajları. WordPress, e-ticaret, açılış sayfaları, satış hunileri, olası satış oluşturma gibi çeşitli pazarlama türleri için en iyi web sitesi geliştirme stratejileri ile kusursuz SEO hizmeti.

Teknik SEO Sorunlarını Teşhis Etme ve Çözme, yinelenen içerik sorunlarının çözümü için kanonikleştirme, sayfalandırma, 404 hataları, 301-302 yönlendirmeler, tarama hataları, kırık linkler, sunucu hataları, robot.txt dosyası, site haritaları, görsel alt nitelikleri, URL yapısı ve web sitesi hızının optimize edilmesi.

Yerel SEO ve Yapısal Veri İşaretlemesi, Google Benim İşletmem profili, Google Haritaların optimize edilmesi. Kapsamlı Web Sitesi Denetimi, web sitesi görünürlük sorunlarını inceleme, test ve teşhis etme.Sayfa Temelleri ve Testler – Google dizin oluşturma, HTML kodlarının verimliliğini, web sitesi içerik envanteri, alan adı otorite faktörleri, trafik istatistiklerinin kontrolü.

Rekabet Analizi, Rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için tersine mühendislik. Rakip sitelerin backlink profillerini karşılaştırma.Sektör Trendleri – Rankbrain, Kafein, Hummingbird, Panda ve Penguen gibi Google Algoritma güncellemelerinin farkında olma. Spam olarak alagınabilecek durumlardan kaçınmak için gelişmiş uzmanlık.

Web sitesi kullanılabilirliğini geliştirmek için dahili bağlantıların doğru biçimde kullanımı. Bağlantı eşitliğini dahili sayfalara dağıtan taranabilir bağlantı yapısının sağlanması. Pazarlama hunilerini, uygun bağlantı özelliklerini ve breadcrumb navigasyon özelliği kullanımı.

Site Dışı SEO hizmeti ve link oluşturma geliştirme, blogger veya Influencer desteği, içerik pazarlama ve görsel tasarım ve yayınlama gibi çeşitli SEO bağlantı oluşturma stratejileri ve teknikleri kullanarak çeşitlendirilmiş bir backlink profilinin oluşturulması. Çevrimiçi güvenilirliğe zarar veren itibar yönetimi sorunlarının çözümü için ihtiyacınız olan SEO uzmanı ile çalışın.

Site düzeni, menü ve gezinme stili, görseller, renk düzeni, logo ve ikonların seçimi.Temel Performans Göstergeleri (KPI) – SEO çalışmalarının verimliliğini değerlendirmek için de Anahtar Performans Gösterge kriterlerinin kullanımında tecrübeli SEO uzmanı ile çalışarak organik trafik artırma yöntemlerini keşfedersiniz.

Adlandırma kuralları, URL yapısı, içerik siloları, alt dizinler, alt alan adları, dosya adları, grafikler, çoklu ortam veya video adlandırma, başlıklar ve kullanıcılar için adlandırma kuralları ve taksonomilerin belirlenmesinde profesyonel SEO uzmanı nasıl olunur sorusunun cevabını en iyi şekilde göstermek için buradayız.

Aylık SEO raporları, SEO analisti’nin, arama motoru optimizasyonu çalışmaları ve sonuçları hakkında periyodik raporlamalarıdır. Anahtar kelime sıralama değişiklikleri, en yüksek trafiği alan açılış sayfalarını, trafik eğilimleri, gelen bağlantılar, trafik kaynaklarının raporlanması ve rakiplerle karşılaştırılmasında Google SEO uzmanlığı.

Youtube, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya profillerinin optimize edilmesi. Marka mesajlarının tanıtımı ve yayınlanması. Dijital pazarlama kanallarında içerik yayınlama ve tanıtma. Video portalları, sosyal medya, e-posta bültenleri, görüntülü reklamcılık, halkla ilişkiler, blog yazarlarına erişim, endüstriyi etkileyen kişilerle iletişim, paylaşımı ve sosyal medya pazarlaması.

Dijital Pazarlama için Marka Danışmanlığı ve marka stratejileri. İnternet’te markalaşmanın temelleri, güvenilirlik, farklılaşma, özgünlük ve daha fazla görünürlük yoluyla marka bilinirliğinin artırılması. Rakiplere karşı pozisyonu görmek için dijital varlık envanteri oluşturulması. Hizmetlerimiz aynı zamanda SEO uzmanlığı eğitimi niteliğindedir. İşletme sahipleri, kendi endüstrileri ve özel gereksinimleri için en iyi SEO Uzmanları olmak durumundadır.

Kalite Kontrol, Kalite Güvencesi, dijital pazarlama ekibinin, görevler üzerinde anlaşılan roller ve sorumluluklara dayanarak çalışmaların başarıyla tamamlandığının doğrulanması, tam hesap verebilirliğini ve yürütülmesini sağlar. SEO yapmak için gerekenler, site içi ve site dışı SEO uygulamalarının ötesinde kötü amaçlı yazılım veya spam bildirimleri için Google Search Console iletişiminin izlenmesi, kullanılan yazılımların güncel tutulması, web sitesi yedeklerinin düzenli olarak alınması.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı, Tıklama başına ödeme, PPC, Adwords (Google Ads) için ihtiyaçların değerlendirilmesi. İnternet pazarlama firmalarının müşteri kitlesini büyük ölçüde etkilediği alanlarda canlı video tanıtımlarının yapılması. Aylık SEO toplantıları, müşteri sunumları, iş değerlendirmeleri, kanıtlar, kişisel toplantılar ve konferans görüşmeleri n yapılması. Tüm sözleşme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi. İş tamamlama zaman çizelgeleri ve programları oluşturulması.

Bursa Yerel sıralanma performansı

Google arama sonuçlarında üstün bir sıralanma performansı için Bursa’da web sitenizin tüm ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayacak bir SEO Hizmeti.

Bu anlayışla, her yöneticinin SEO’yu ve dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinin nasıl çalıştığını anlaması, gelecek iş planlarında bu bilgilerden en iyi şekilde faydalanması gerekmekte.

Küçük işletme sahibi olmanız önemli değildir. Google’ın gelişen algoritmaları ve doğru SEO çalışması sayesinde, arama motoru sonuçlarında her büyüklükte şirket ile rekabet etme şansınız vardır.

Bursa SEO hizmeti web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak üzere sosyal medya dahil, ilgili tüm kanalların optimizasyonunu içerir.

SEO hizmeti alırken, en etkili ve güncel SEO stratejilerini bire bir kendi web siteniz üzerinde uygulamalı olarak öğrenin. Bursa içi SEO çalışmalarımızda işletmelerin SEO ve çeşitli web mülklerini yönetebilmesi için gerekli eğitileri veriyoruz.

Telefon: 0224 3050 242 - WhatsApp: 0532 246 9645

Share Tweet Send
0 Yorumlar
Yükleniyor...
SEO Uzmanı & Dijital Pazarlama aboneliğiniz tamamlandı.
Great! Next, complete checkout for full access to SEO Uzmanı & Dijital Pazarlama
Tekrar hoşgediniz! Başarılı bir şekilde giriş yaptınız.
Tebrikler! Hesabınız aktif edildi, tüm içeriğe erişebilirsiniz.