Bursa SEO: Kurumsal SEO Eğitimi Danışmanlık

Yılmaz Saraç

Bursa SEO, işletmelerin, arama motoru optimizasyonu çalışmalarını kendi bünyelerinde yürütmelerini amaçlayan SEO eğitimi ve danışmanlık hizmetidir.

Eğitim İçeriği
google arama sonuclari 1024x651 - Bursa SEO, Yerel Optimizasyonlar
Bursa Web Tasarım, SEO Uzmanı Kurumsal SEO Danışmanlığı - Arama Motoru Optimizasyonu - Web Geliştirme - İçerik Stratejileri https://yilmazsarac.com.tr
seo danismanligi - Bursa SEO, Yerel Optimizasyonlar
seo hizmeti bursa - Bursa SEO, Yerel Optimizasyonlar

Bursa’da şirketlerin pazarlama departmanları ya da kurum içi SEO uzmanlarına bire bir SEO eğitimi ve danışmanlık vermekteyim. SEO becerileri, yalnızca SEO uzmanlığını meslek olarak icra edenlerin değil, günümüzde ticareti yöneten herkesin anlaması gereken çok önemli bir avantajdır.

Bursa SEO Eğitiminde Neler Var?

En etkili ve güncel SEO stratejilerini bire bir kendi web siteniz üzerinde uygulamalı olarak öğrenin.

 • Anahtar kelime bulma, seçme ve doğrulama
 • İndeksleme ve bağlantılat
 • Site içi ve site dışı SEO
 • Yerel ve Mobil SEO
 • B2B SEO stratejileri ve taktikleri
 • Google, Bing ve Yandex’e göre optimizasyonlar
 • İçerik oluşturma
 • Rekabet analizi
 • SEO örnekleri ve incelemeler
 • Google Analytics kullanımı

Yüksek Kaliteli, Güvenilir İçerik Tasarımı

Google web sitelerinin içeriğini, insanların sorularını yanıtlama ve teknolojiyi kullanma yöntemleriyle bütünleştirerek, mümkün olduğunca sezgisel bir şekilde değerlendirir. Kaliteli ve güvenilir içerik, öncelikle pazarlama hedefine ulaşan içeriktir.

Bursa SEO, işiniz ve hedeflerinizle yakından ilgilendiğim bir hizmettir. En iyi durum senaryosu için tüm uzmanlığımı sunarım, böylece hedeflerinize minimum yatırım ve mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğitimler, diğer hizmetlerime ek, özelleştirilmiş bir hizmettir, bu nedenle işletmeye göre farklılık gösterir.

SEO Uzmanı

 

Bursa SEO Eğitimi ve Danışmanlık ile ne elde edilir?

 1. Optimizasyon önerilerini değerlendirebilme, anlamsız teklif ve yöntemlere karşı korunma, neyin işe yaradağını ve nelerin anlamsız olduğunu kavrama.
 2. Uzun vadeli gerçek bir faydanın sağlanması için insan faktörünün nasıl tatmin edilebileceği. 
 3. Bir web sitesinin arama motoru beklentileri açısından teknik yapılandırması.
 4. Sağlıklı ölçümleme, seo araçlarının etkin kullanımı. 
 5. Sektöre özel verilerin nasıl keşfedileceği. 
 6. Rakip aktivitelerin nasıl takip edileceği.
 7. Doğru bağlantı yapılandırma. 
 8. Doğru anahtar kelimelerin keşfi ve etkin kullanımı.
 9. Sosyal medyanın etkili kullanımı.
 10. Arama motoru reklamlarının etkili kullanımı. 
 11. Kullanıcı odaklı ve etkili içerik oluşturma. 
 12. İçerik pazarlama kanallarının etkin kullanımı.
İşte iletişim bilgilerim

Yerel sıralanma performansı

Google arama sonuçlarında üstün bir sıralanma performansı için Bursa’da web sitenizin tüm ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayacak bir SEO Hizmeti

Bu anlayışla, her yöneticinin SEO’yu ve dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinin nasıl çalıştığını anlaması, gelecek iş planlarında bu bilgilerden en iyi şekilde faydalanması gerekmekte.

Küçük işletme sahibi olmanız önemli değildir. Google’ın gelişen algoritmaları ve doğru SEO çalışması sayesinde, arama motoru sonuçlarında her büyüklükte şirket ile rekabet etme şansınız vardır. 

Özel iş modeliniz için SEO Çalışması

Spesifik bir kitleye hitab eden şirket yönetiyorsanız, sektörel SEO çalışmalarımız tam size göre. Bursa ve çevresinde, yıllardır deneyimlediğimiz SEO stratejileri ile belirli pazarlarda (Pazaryeri, E-ticaret, Eğitim, Gayrimenkul, Finans) uzmanlaşmış bulunuyorum.

SEO’da belirli alan ve sektörler hedeflenerek, daha süratli ve kalıcı bir başarı elde edilebilir. Hangi sektörde olursanız olun, hedef kitlenizin büyüklüğü ne olursa olsun, iyi bir web sitesine sahip olmak ve kurusursuz SEO bir çalışması ile istediğinizi elde etmeniz mümkündür. Hedefi daraltmak, size en çok ihtiyacı olan müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlar. Dönüşümlerinizi farkedilir bir biçimde arttırır.

Anahtar Kelime: İnsan

SEO çalışmaları manüplasyona açıktır ve eğer tecrübeniz yoksa gerçekte neyin işe yaradığını anlamayabilirsiniz. Backlinkler, anahtar kelimeler, SEO araçları havalarda uçuşur. İnsana dokunmayan bir şeyin başarılı olabilmesi, geleneksel ticarette olduğu gibi dijital dünyada da imkansızdır.

SEO anlayışımı ifade ederken, geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama arasında hiçbir fark olmadığının, her ikisininde de amacın insan refahı ve mutluluğuna hizmet etmek olduğu üzerinde ısrarla durmaktayım.

Bursa SEO eğitimi ile hedeflenen, ticari amaçlarınıza uygun arama niyetine sahip  kaliteli trafik çekmek ve sürekli yeni müşteriler edinmenizi sağlayacak bir sistem oluşturmayı öğrenmektir.

Yerel arama motoru optimizasyonu, belirli bir konum veya kitle için özelleştirilmiş bir SEO Hizmetidir. Bu hizmet, eğitim danışmanlığımla birlikte SEO’yu işinizin bir parçası haline getirmek, ya da SEO uzmanlığımla web sitenizi bizzat optimize edilmesidir.

Endüstrinize, işletmenizin konumuna, iş yapma biçiminize özel SEO çalışması ile, arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasında şirketinize avantaj sağlayabilirsiniz. Sektörel SEO çalışmalarındaki fikir, sektör içerisinde alaka düzeyini ve otoriteyi arttırmak üzere, kurumsal, güvenilir içerik tasarım süreci ve bu içeriği sektörel çevrimiçi ortamlarda yayınlama faaliyetleridir

SEO Bülteni

SEO Bültenine abone olun, en güncel arama motoru optimzasyonu uygulamalarından anında haberdar olun.

Bursa SEO Desteği Konu Başlıkları

 • Teknik SEO, Site Mimarisini Uyumlandırma, 
 • Meta ve Yapısal Verilerin Optimizasyonu, 
 • Kurumsal İçerik Tasarım Stratejileri, 
 • Anahtar Kelime Stratejileri, LSI (Gizli Anlamsal Hedefleme), 
 • Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri Rakip Analizi, 
 • Şirketinize özel SEO stratejisi geliştirme, 
 • Analiz araçlarının, uygulamaların etkin kullanımı, eğitimi (Google Analytics, Arama Konsolu, Google My Business), 
 • Sosyal Medya ve diğer kanalların etkin kullanımı.

SEO çalışması nedir, nasıl gerçekleşir?

SEO çalışmaları web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak suretiyle daha fazla dönüşüm sağlamanızı hedefler. Bunu, Google gibi arama motorlarında daha iyi konumlanmanız için gerekli nlemleri alarak ve ziyaretçilerinize daha kaliteli içerik sunabilmenin yollarını bularak gerçekleşitriyorum. 

Bursa SEO Danışmanlığı

SEO Süreci Nasıl İşliyor?

Seo Danışmanlığı sitenizde manuel müdehalede bulunmadan, site geneli incelemeler ve rakiplerin haftalık analizlerden elde edilen bilgilerin raporlanması, geliştirmelerin nasıl ve neden uygulanması gerektiğinin tam bir raporu ve çözümlerin eğitimini içerir. SEO danışmanlığı aldığınızda web sitenizdeki optimizasyonları şirketiniz bünyesinde yaparak dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinde iyi bir hakimiyet kazanmış olursunuz.

Başlangıçta uygulanan standart prosedür, bir web sitesinin makineler (google) tarafından taranabilirliği, alakalı ve otorite bakımından istenen düzeyde anlaşılabilirliğinin geliiştirilmesidir. Bu aşamadan sonra ziyaretçilerinizin davranışının, rakiplerinizin ve sektörünüzün sürekli takibi ile birçok strateji oluşturulur. Bu yolda verilerin nasıl okunması ve çözümlerin nasıl uygulanması gerektiği konusunda %100 şeffaf bir biçimde bilgilendirilirsiniz.

Bursa SEO Fiyatları

Tek Seferlik SEO

Adından da anlaşılacağı gibi bir kerelik SEO Hizmeti, yerinde optimizasyonlardan oluşan bir kereye mahsus bir hizmettir ve genellikle işi açıklamak ve rehberlik sağlamak için birkaç saat SEO Takip Danışmanlığı ile birlikte verilir. Hizmet, teknik, organizasyonel ve bağlamsal nitelikle eksikliklere değinir ve düzenler.

Web sitesine manuel müdehaleler içerir. Web sitenizin mimarisi, sayfa yapısındaki sorunlar manuel olarak düzeltilir. İçerik oluşturulmaz ancak varolan içeriğinizin nasıl olması gerektiği konusunda tam olarak bilgilendirilirsiniz.

SEO Uzmanılığım, SEO sürecinin ve kampanyaların daha iyi anlaşılması için, her müşterimi eğitmek ve güçlendirmek üzerine kuruludur; her adımın neden gerekli olduğu, sitenizi nasıl etkileyeceği ve hangi sonuçların beklenebileceği hakkında tam açıklama içeren yoğun bir rapor ve uygulamalar içerir. 

Web siteniz için ücretsiz bir analiz

Bursa’da SEO kampanyalarınız için içerik odaklı profesyonel destek için dilediğinizde iletişime geçebilir, web sitenizin gerçekte neye ihtiyacı olduğunu ücretsiz öğrenebilirsiniz.