Hakkında

Merhaba ben Yılmaz, Bursa'da yaşıyorum, evliyim.  İş hayatına fotoğrafçılık ile başladım. Tanıtım filmleri dahil olmak üzere. Profesyonel Fotoğrafçılığın bir çok dalında uzun yıllar hizmet verdim.

Dijital Pazarlama alanında, bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında, Tanıtım Filmleri, Fotoğrafçekimleri, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Pazarlaması (SEM), Web Analitiği, Kullanıcı Deneyimi, Erişilebilirlik, Semantik İçerik, Rakip Analizi ve SEO performansını artırmaya yönelik ilgili süreçlerin geliştirilmesindeki tüm iş sirkülasyonlarını planlıyor, yönetiyor ve uyguluyorum.

Dijital pazarlamanın modern dünyadaki rolü, kişisel veya ticari tanıtım için çevrimiçi olarak bulunur olmak istenmesi durumunda, hafife alınamaz veya göz ardı edilemez. Dijital pazarlama, daha fazla satış yapmak, marka bilincini yaymak için, dijital teknolojilerin ve medyanın etkin kullanılmasını içerir.

Dünyada, mümkün olan her alanın tamamen dijitalleştirilmesi için çaba sarf ediliyor, bunun bazı alanlarda gerçekleşmesi biraz zaman alsa da, ticaret dünyasında dijital pazarlama popüler olarak uygulanmaktadır. Teknolojinin kilit rol oynadığı günümüz modern iş dünyasında, ürün tanıtımı ve marka bilinirliği için, dijital pazarlama teknik ve yöntemlerinin kullanılmaması düşünülemez. İş dünyasında dijital pazarlama, bir şirketin veya markanın çevrimiçi varlığının ticari amaçlara uygun şekilde yönetilmesidir.

Yılmaz Saraç

Bursa, 2019

İletişim
Yılmaz SaraçProfesyonel Fotoğrafçılık, Tanıtım Filmleri, E-ticaret ve Kurumsal Web Sitelerinizin Tasarımı ve optimizasyonu için SEO ve Danışmanlık. Adres: 29 Ekim Mah. Ü. Kaftancıoğlu Cad. No: 15/B/17, 16130, Nilüfer, Bursa Telefonlar: (0224) 305 02 42 – 0532 246 96 45 Hemen iletişime geçmek için w…