Merhaba;


Ben Yılmaz Saraç. SEO Uzmanı, Web Master ve Teknik Fotoğrafçıyım. Bursa’da yaşıyorum ve çoğunlukla Bursa Firmalarına hizmet veriyorum.  Yaptığım işin en güzel tarafı sürekli yeni kalması ve değişiyor olması.  Birçok sektörü ve mesleği anlamaya çalışarak, dünyaya sürekli değişen ve gelişen bir pencereden bakmak, hiç yapılmamışı yapmak, hiç düşünülmemişi düşünmek işimin en güzel tarifi olabilir. 

İş hayatıma fotoğrafçı asistanı olarak başladım. O zamandan beri teknik fotoğrafçılık ve geleneksel reklamcılığı birçok yönüyle tecrübe ettim.

Reklamcılığın dijital ortamlara taşınma sürecine uyum sağlayarak web teknolojileri, JavaScript, Php, Html ve Css üzerinde uzmanlaştım. Son 10 yıldır tamamen dijital pazarlama sektöründe hizmet veriyorum.

Geçtiğimiz 20 yılda, ticari faaliyetlerin internete taşınma sürecinde dijital pazarlamanın önemi giderek arttı ve artarak devam ediyor. İnternette etkin bir şekilde var olmak günümüzde işletmeler için çok önemli hale geldi. Bu anlamda ben de mesleğimi iyi ifa etmek ve dünyadaki tüm gelişmeleri uygulayabilen bir konumda kalmak için hiç durmadan öğrenerek yoluma devam ediyorum.

Saygılarımla
Yılmaz Saraç