seo uzmanı

Kimdir

SEO Uzmanı Yılmaz Saraç, Google arama motoru organik trafiği, işletmeler için yerel SEO, kurumsal içerik tasarım, dijital pazarlama kampanyalarının geliştirilmesi ve yönetimi alanlarında uzmanlaşmıştır. Geleneksel reklamcılık geçmişine sahip teknik fotoğrafçıdır. Bursa’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca müşterilerine sosyal medya yönetimi , arama motoru reklamcılığı, video prodüksiyonu, grafik tasarım konularında yardımcı olmaktadır. 

Sektörel Rol

Dijital pazarlamanın modern dünyadaki rolü, kişisel veya ticari tanıtım için çevrimiçi olarak bulunur olmak istenmesi durumunda, hafife alınamaz veya göz ardı edilemez. Dijital pazarlama, daha fazla satış yapmak, marka bilincini yaymak için, dijital teknolojilerin ve medyanın etkin kullanılmasını içerir.

Dünyada, mümkün olan her alanın tamamen dijitalleştirilmesi için çaba sarfediliyor, bunun bazı alanlarda gerçekleşmesi biraz zaman alsa da, ticaret dünyasında dijital pazarlama popüler olarak uygulanmaktadır. Teknolojinin kilit rol oynadığı günümüz modern iş dünyasında, ürün tanıtımı ve marka bilinirliği için, dijital pazarlama teknik ve yöntemlerinin kullanılmaması düşünülemez. İş dünyasında dijital pazarlama, bir şirketin veya markanın çevrimiçi varlığının ticari amaçlara uygun şekilde yönetilmesidir. 

SEO

Siteleriniz popüler bir arama motorunda, ilgili bir arama yapıldığında en üst sıralarda görünmelidir. Çevrimiçi pazarlama, meyvelerini yalnızca web sitenizin uygun bir şekilde optimize edilmiş olması durumunda vererebilir.