SEO Hizmet Türleri
Hizmetler

SEO Hizmet Türleri

Web sitelerinin daha yüksek sıralamalara ulaşmasına yardımcı olacak çeşitli SEO hizmetleri vardır. Bir web sitesinin daha iyi sıralanmasına yardımcı olacak çeşitli SEO seçenekleri sunmaktayız.

Web sitelerinin daha yüksek sıralamalara ulaşmasına yardımcı olacak çeşitli SEO hizmetleri vardır. Bir web sitesinin daha iyi sıralanmasına yardımcı olacak çeşitli SEO seçenekleri sunmaktayız.

Teknik SEO

Teknik SEO: Web sitesinin sıralamasını etkileyen teknik faktörlerin analizi. Kod verimliliği, mobil yanıt süreleri, SSL sorunları ve web sitesi hızı.

Kod verimliliği web sitesi optimizasyonu için önemli bir faktördür, web sitesinin geliştirildiği kodun verimliliğidir. Verimsiz kod, bir web sitesinin yükleme süresini yavaşlatabilir. Sayfa içeriğini optimize ettiğimizde, web sitesi kodu en aza indirildiğinde optimizasyon Google tarafından daha iyi algılanır. Google, daha az kod olduğunda bir sayfanın anlamsal niteliğini daha kolay anlar. Bu da, sıralamaların iyileştirilmesine yardımcı olur.

Site İçi SEO

Site İçi SEO: Sıralamaları etkileyen görünür sayfa öğelerinin optimizasyonu. Sayfa Başlığı ve Meta Açıklaması ve Sayfa İçeriğinin optimizasyonu.

Bir web sayfasının içeriği o sayfanın potansiyel sıralaması için önceliklidir. Google, sayfada geçirilen süre ve hemen çıkma oranı gibi ziyaretçi kullanım ölçümlerini izler. SEO hizmetleri aldığınız şirketiniz, sıralamayı iyileştirmek için sadece başlıkları, meta açıklamaları optimize ediyorsa, bu sıralama iyileştirmeleri kısa ömürlü olabilir. Sayfadaki içerik ziyaretçiye değer sağlamalıdır.

Site Dışı SEO

Site Dışı SEO: Bir web sitesine etki eden dış faktörlerin optimize edilmesi. Sosyal medya, backlink.

Site dışı SEO teknikleri, bir web sitesinin güvenilirliğinin ve iyi sıralanmasının bir ölçüsü olan bir web sitesinin etki alanı otoritesini artırmayı hedefler. Site içi SEO, arama motorlarının bir web sitesinin ve web sayfalarının anlamsal niteliğini değerlendirilmesine yardımcı olurken, sitea dışı SEO, bir web sitesinin otoritesini ve Google'ın güven sinyallerini doğal yollarla olumlu etkilemeyi hedefler.

Oranik SEO

Organik SEO: Arama motorlarındaki ana "organik" sıralamaları iyileştirme. Ulusal ve uluslararası odaklı işletmeler için önemlidir.

Bu SEO türü, bir web sitesini Google'ın arama motoru algoritması için optimize ederek organik arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirmeye odaklanır. Organik SEO aslında anahtar kelime araştırmasıyla başlayan klasik arama motoru optimizasyonudur.

Yerel SEO

Yerel SEO: Arama motorlarında yerel sinyallerden etkilenme ihtimalini ve dolayısı ile sıralamayı iyileştirmek. Bölgesel müşterilere hizmet veren işletmeler için önemlidir.

Konum hedefli SEO, genel organik arama optimizasyonundan biraz farklıdır. Yerel sıralamalar için optimizasyon, yerel sinyal taşıyan anahtar kelimeler ve nitelikler için yapılan optimizasyonlara odaklanır.

Sesli Arama SEO

Sesli Arama SEO: Sesli arama için sıralamaları iyileştirme. Sesli arama optimizasyonu, arama motoru optimizasyonunun en yeni şeklidir. Sesli aramanın 2020'ye kadar tüm aramaların %50'sinden daha fazla olacağı tahmin edilmektedir.

Sesli arama optimizasyonu , arama motoru optimizasyonunun en yeni şeklidir. İnsanların çoğu yazmak yerine sesli aramayı kullanmayı tercih eder. Sesli arama optimizasyon öncelikleri arasında hızlı bir web sitesine sahip olmak ve SSL bulunmaktadır. Web siteleri içerikte açıkça tanımlanmış soru ve yaklaşık 25 kelimelik veya daha az kelimeden oluşan bir yanıt için optimize edilir.

Profesyonel SEO hizmetleri için bizi arayın. İşletmenize özel SEO, web tasarım ve dijital pazarlama kannalarınızın optimize edilmesinde size nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkaralım.

SEO & Dijital Pazarlama Uzmanı Yılmaz Saraç İletişim
E-ticaret, pazaryeri ve kurumsal web sitelerinizin optimizasyonu için SEO Uzmanlığı ve Danışmanlık.
Xemantic SEO Bursa, SEO / Djital Performans, Web Tasarım Hizmetleri

Share Tweet Send
0 Yorumlar
Yükleniyor...
You've successfully subscribed to SEO & Dijital Pazarlama Blogu
Great! Next, complete checkout for full access to SEO & Dijital Pazarlama Blogu
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.