Seo Uzmanlığı / Danışmanlık

Seo Uzmanlığı / Danışmanlık

İçerik üretim, tanıtım ve pazarlaması

SEO gereksinimlerini, performansını ve güvenliğini aynı anda geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

Profesyonel fotoğraf ve film çekimleri ile web varlıklarınızın görünümünü, kullanıcı deneyimini artırmada uzmanlaştık.

Web Siteniz İçin Sürekli Destek Alın

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, web siteniz ve dijital pazarlama kanallarınızın yönetilmesi ve geliştirilmesi için gerekli tüm görevleri üstleniyoruz. Artık çevrimiçi varlıklarınızı dert etmeden işinize odaklanabilirsiniz.

İletişim
Yılmaz SaraçProfesyonel Fotoğrafçılık, Tanıtım Filmleri, E-ticaret ve Kurumsal Web Sitelerinizin Tasarımı ve optimizasyonu için SEO ve Danışmanlık. Adres: 29 Ekim Mah. Ü. Kaftancıoğlu Cad. No: 15/B/17, 16130, Nilüfer, Bursa Telefonlar: (0224) 305 02 42 – 0532 246 96 45 Hemen iletişime geçmek için w…

Web Servisleri

Hedeflenmiş ve alakalı trafik

Dönüşüm oranınızı arttırarak satışlarınızı ikiye katlamak, trafiğinizi ikiye katlamaktan daha kolaydır.

İşimizin Nitelikleri

Kullanıcıların sorgularına göre sıralanan sonuçları, belirli bir web mülkü için iyileştirmeye yönelik web tasarım, kullanıcı deneyimi analiz, takip, değerlendirme, uygulama ve raporlama. Özel optimizasyon stratejileri geliştirerek hedeflediğiniz kitleden daha anlamlı trafik almanızı sağlayabiliriz.

Arama Motoru Dostu Siteler

Sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar, taranabilirlik özelliklerini maksimuma çıkarır, sitenizi hızlandırır ve tüm hatalarını düzeltiriz.

Nitelikli İçerik

Faydalı, alakalı, benzersiz, paylaşılabilir içerik yayınlama, dahili bağlantı uygulamalarının doğrudan trafiğe yönlendirilmesi, gelişmiş arama motoru optimizasyonu tekniklerini kullanarak dijital pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yatdımcı oluyoruz.

Sürdürülebilir SEO, Web Altyapısı

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için SEO prensiplerine dayalı web tasarım ve geliştirme hassas ölçümler, içerik optimizasyonu, nitelikli içerik odaklı SEO uzmanlığı.

Sürekli Danışmanlık

Web sitelerini, blog, video, görüntülü reklamcılık, e-posta pazarlama, sosyal medya, ücretli arama reklamcılığı gibi dijital pazarlama kanallarının denetimi ve optimizasyonu için danışmanlık sağlıyoruz.

Anlamsal Optimizasyon

Metin tabanlı içeriğiniz hem arama motorları, hem de kullanıcı için daha anlamlı hale getirilir.

Web Site Performansı

Web sitenizin hız performansı artırılır, kullanıcı deneyimi geliştirilir. Görselliğin artılması için destek verilir.

Sürekli Rakip Analizi

Rakiplerinizin arama sonuçlarındaki pozisyonlarının sürekli takibine ek olarak sosyal medya gibi diğer dijital pazarlama faaliyetlerinin takibi.

Yetki Artırma, Bağlantı profilleri

Sitenizin kalitesi,web sitenize bağlantı veren saygın kaynaklar oluşturmanızı sağlayacaktr. Doğal backlink oluşmasını sağlamak sıralamalrdaki konumuzun olabildiğince stabil kalmasını sağlar.

Her Seviyede Web Tasarım

Kurumsal web sitenizin veya e-ticaret sitenizin güncel ihtiyaçlarınıza göre yenilenmesi ya da en yeni teknoljilerle tekrar yapılması için bize danışın.

SEO Danışmanlığı

Profesyonel bir SEO Danışmanı yerel, ulusal ve yurtdışı çevrimiçi satış hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

İşinizi daha geniş, uluslararası bir kitleye tanıtın. Çok dilli ve çok ülkeli bir web varlığı oluşturun. Hedef pazarınızı derinlemesine anlamak ve hedeflemenizi doğru bir şekilde kurmak için SEO danışmanlığı alın.

Çevrimiçi başarılar için, temel SEO uygulamalarından daha fazlasını, anlamlı bağlantılar ve hedef düzeydeki görüşlere adapte olmanızı kolaylaştıracak, pazarlarınızda potansiyel müşterilerinize ulaşmanız ve sürekli müşteri edinmek üzere bir sistem oluşturmanız için, ister ulusal, ister İngilizce, uluslararası SEO projelerinizde, bir dizi başarılı referansla SEO danışmanlığı veriyoruz.

Teknik optimizasyon, içerik geliştirme ve tanıtım çalışmalarınız için danışmalık alın

Dijital pazarlama süreçlerinde, SEO danışmanı eksikliği, hiç istenmeyen türde bir kullanıcı deneyimine neden olabilir. Kampanyalarınızda bir SEO danışmanı ile çalışmak, SEO konusunda sağlam bir kavrayışa sahip olmanıza yardımcı olabilir. Her ülke pazarında, belirli bir kitle davranışını hedef alan yerelleştirilmiş içerik.  Farklı olabilecek, dönemselliği tanımlamak için kullanılan belirli terimler, Ürünleri veya hizmetleri tanımlamak için kullanılan farklı yerel kelimeler. Ortak dile rağmen, ülkeden ülkeye değişen tercihlere göre oluşmuş kavramlar.

SEO Danışmanlığı ile ne elde edersiniz?

Birçok SEO projesinde şirketlere yardımcı olduk. Ancak, yalnızca bir veya iki türde optimizayona ihtiyacınız varsa, SEO danışmanlığı sizin için en iyi çözümdür.

Google’da yükselin

Şu anda 2. sayfa veya 3. sayfadaki sıralamanızı 1. sayfaya taşıyın. Yüksek rekabetli anahtar kelimelerde pazar payı edinin. Masaüstü ve mobil arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirin. Marka dışı anahtar kelimelerin sıralamasını artırın. Bir SEO danışmanından daha fazlasıyız, projelerinizde mentor ve çözüm ortağınızız.

Sitenizi teknolojiye uyumlu hale getirin

Hızlandırılmış Mobil Sayfalara (AMP) geçin. HTTP’den güvenli bir web sitesine (HTTPS) geçin. Genel veya çok dilli bir site mimarisine geçin. Gerçekleştirebileceğimiz SEO danışmanlığı projelerinin her biri, işletme hedeflerinizi gerçekleştirmek için dahili arama pazarlamacılığı ve BT personeli ile tam bir işbirliği içerisinde yürütülür.

Faydalı SEO pratiklerini öğrenin

Elinizdeki tüm alan adlarını birleştirin ve backlinlerinizi artırın. Alt markaları ana web sitesinden ayırın ve yeni üst seviye alanlar oluşturun. Dış blogları ana siteyle ilişkilendirin. Sıralamaları artırmak için sayfa yükleme süresini hızlandırın. Hemen çıkma oranını azaltın ve daha iyi dönüşüm sağlayın. Sıralama ceza veya filtrelemelerinde destek alın.

Google taleplerine uyum sağlayın

SEM (Sosyal Medya Reklamları) masraflarını azaltmak için yeni uygulamalar keşfedin. Web sitenize şema işaretlemesi, JSON-LD ve mikro veriler ekleyin. Yakın konumlardan sorgulanarak gelen trafiği artırın. Mobil ve Google My Business yerel trafik fırsatlarını en üst düzeye çıkarın.

SEO performansını artırmaya yönelik süreçlerin tüm iş sirkülasyonlarında analiz, planlama, yönetim ve uygulama

İngilizce SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığımızda başlangıç hedefi, uluslararası SEO için anahtar kelime seçimi ve kampanya bütçesi arasında doğru dengeyi sağlamaktır. Yüksek hacimli, yüksek dönüşümlü anahtar kelimelerin rekabetinin yüksekliği muazzam bir harcama ve birkaç yıl sürecek çaba demektir.

Bütçe dostu bir strateji için, rekabetin yüksek olmadığı, ancak dönüşüm potansiyelinin yüksek olduğu orta hacimli ve uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedeflemek küçük, orta ve hatta büyük firmalar için daha uygundur. SEO çalışmalarında 100’den fazla site için hacim, kullanıcı amacı, rekabet gücü ve alaka düzeyine yakından bakarak anahtar kelime araştırması yaptığımız için, en iyi anahtar kelime hedeflerini belirlemek üzere sağlam bir metodoloji geliştirdik. Hızlı dönüşüm potansiyeli olan anahtar kelimeleri bulurak avantajlı bir başlangıç yapmayı hedefleriz.

Uluslararası SEO

Uluslararası SEO kampanyaları çok karmaşık olma eğilimindedir ve kampanya verileri gelmeye başladığında, zaman içinde strateji ve taktiklerde sürekli değişiklikler yapılmaktadır. Bu nedenle ve bizim zaten doğal iş tarzımız olduğu için müşterilerimizle her zaman şeffaflığı, açık iletişimi ve bilgi paylaşımını vurguluyoruz. Bilgili bir müşterinin harika bir müşteri olduğuna inancımız olduğundan, kampanyanızın güçlü yönleri, zorlukları ve sonuçları hakkında size bilgi vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bunu başarabilmemizin yolu, ayrıntılı ancak anlaşılması kolay aylık raporlamadır.

%100 performans garantisi

Uluslararası çevrimiçi başarı, bir markanın küresel olarak tanınması, müşteri kitlesi oluşturması için en önde gelen yöntemlerden biri olmaya devam ediyor. Küresel eğilimler, uluslararası SEO stratejisini şekillendiriyor, ancak bu, her bölgeyi farklı kılan kullanım eğilimlerinin takip edilmesiyle mümkün. Eğer işletmeler, hedef bölgenin gerektirdiği teknik, dilsel ve kültürel nüanslara, yaklaşımlara uyarlarsa, SEO ölçeklenebilir ve oldukça kârlı bir pazarlama kanalı haline gelebilir. Sürekli büyüyen, küresel internet popülasyonu düşünülürse, uluslararası seo hali hazırda, oldukça büyük bir fırsattır.

SEO Danışmanlığımız, öncelikle Bursa ve İstanbul’da, bir dizi sektörde kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

SEO Danışmanı Nedir ve Neden İhtiyacım Var?

SEO danışmanı aynı zamanda SEO uzmanıdır. Ancak, web sitelerinde herhangi bir manuel müdehalede bulunmadan verilen stratejik hizmetler seo danışmanlığı olarak adlandırılır. SEO ve Dijital pazarlamada tecrübeye ihtiyaç duyan bireyler veya şirketlere eğitim ve desteğin bir birleşimi olan seo danışmanlığı verilir. Bu destek, onlarca web sitesinden gelen arama motoru ve kullanıcı davranışlarına ait verilerden elde edilen, yıllara dayanan tecrübenin anlaşılabilir ve anonim bir formatta aktarılması temeline dayanır.

Bursa Seo, Danışmanlık, Eğitim, Kurumsal İçerik Tasarım.

SEO Danışmanı iş tanımı

Pazarlama ekibinize dahil etmek için deneyimli ve bilgili bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Yöneticisi / Danışmanı arıyorsunuz. SEO Danışmanı SEO stratejinizi planlama, uygulama ve yönetmekten sorumlu olacaktır.

Çevrimiçi varlığınızın iş başarısı için son derece önemli olduğundan, danışmanınız işinizin büyümesini ve başarısını sağlamada büyük rol oynayacaktır.

 • SEO stratejinizi planlama, geliştirme ve uygulama
 • Organik arama optimizasyonu ve dönüşüm maksimizasyonu için çalışmalar.
 • Düzenli Anahtar kelime araştırmaları
 • Pazarlama ekibi ile sağlam ilişkiler kurma
 • SEO KPI’larını belirleme
 • Yönlendirmeleri, tıklama oranını, hemen çıkma oranını ve diğer KPI’ları izleme
 • Raporları düzenli olarak hazırlama ve sunma
 • Çevrimiçi hedef kitleleri tanımlama
 • Sorunları ve eksiklikleri tespit etme ve çözümleri zamanında uygulama
 • Proses ve üretkenlik optimizasyonu için iyileştirmeler önerme
 • SEO’da kanıtlanmış başarı
 • 5 yıllık web analitiği, pazarlama ve iş geliştirme deneyimi
 • A / B testi ve diğer test metrikleri ile deneyim
 • HTML, CSS, JavaScript bilgisi
 • Verileri analiz edebilme ve kanıta dayalı öneriler sunabilme
 • Eleştirel düşünür ve problem çözme becerileri
 • Takım oyuncusu
 • Zaman yönetimi becerileri

“İyi içerik, iyi hikaye anlatımı ile ilgili değildir. Gerçek bir hikayeyi iyi anlatmakla ilgilidir.”

Gerçekten işe yarar bir şeyler yapalım!

Google, tüm bilgileri çevrimiçi olarak düzenleyerek sonuçlar sayfasının en üstünde sadece en iyi web sitelerini göstermek ister. Bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında gereken arama motoru uyumlandırması için çeşitli ölçeklerde SEO ile birlikte web geliştirme desteği veriyorum. Birlikte nasıl çalışabileceğimizi ortaya çıkarmak için benimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.