Neden Bir Web Siteniz Var?

Neden Bir Web Siteniz Var?

Satın aldığınız web tasarım hizmeti ihtiyaçlarınızı tüm yönleriyle kapsıyor mu? Şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici bir web sitesine ve Dijital Pazarlama kampanyalarınızı yürütebileceğiniz bir altyapıya sahip misiniz? Web sitesi tasarımınız, masaüstü ve mobil cihazlar için uyumlu mu?, özel web yazılım ve arama motoru optimizasyonu konusunda yeterli mi?

Bir web siteniz varsa öncelikle aşağıdaki soruları kendinize sormanız önemlidir!

 • Bir web sitenizin olması size ne kazandırıyor?
 • Siteniz hangi yatırım getirisini sağlıyor?
 • Web siteniz işletmenizin tasarruf etmesini sağlıyor mu?
 • E-ticaret yoluyla gelir elde ediyor mu?
 • Satış ekibinizin takip edebildiği potansiyel müşteriler sağlıyor mu?
 • Sitenize yatırım yapmaya değdiğinin kanıtı olarak yönetime sunulabilecek somut, izlenebilir bir fayda yaratıyor mu?

Online iş yapma biçimiyle sayısız avantajlar elde etmeniz için tasarımı ve kullanıcı deneyimi mükemmel bir web sitesine ihtiyacınız vardır.  Web sayfalarınızı hem kullanıcılar hem de arama motorları için çekici kılmak mümkün! Web Tasarım anlayışı ve teknikleri, arama motorları ve ziyaretçiler için harika bir deneyim oluşturmak için, kullanıcı odaklı tasarım ve SEO stratejilerinin bir kombinasyonu olamlıdır.

Kullanıcılarınız web sitenizde kolayca gezinmeli ve arama motorlarının beklentilerine tam uyum sağlamalıdır. Web siteniz, işletmenizin gerçek kimliğidir ve çevrimiçi dijital platformlara erişiminizi genişletmenize yardımcı olacaktır. Çevrimiçi varlığınızı en iyi şekilde oluşturmak için uzmanlarla iletişim kurmanız gerekir.

Profesyonel Web Tasarım ve Geliştirme Hizmeti Neleri İçerir?

 • Orijinal, faydalı, çekici, kullanımı kolay ve alakalıdır.
 • Marka ve kuruma özel, kusursuz hazırlanmış ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimine sahiptir.
 • Kullanıcıların sorunlarını çözen ve bilgilerini genişleten itibarlı içeriklerden oluşur.
 • Mobil ve tablet cihazlar için erişilebilirliği yüksektir.
 • Arama ağları ve sosyal kanallarda iyi temsil edilir.
 • Katılım noktaları, harekete geçirme çağrıları, teklifler, değer önerileri ve iletişim yöntemleri kusursuzdur.

Web Sitesi yönetimi nedir? Neden ihtiyacınız var?  

Web sitesi yönetimi, web geliştirme, sitenizi yönetme görevini ifade eden iki basit kelime gibi görünüyor değil mi? Her an, tüm teknoloji ve içerik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir uzmana sahipseniz haklısınız. Gayet basit.

Bazıları web sitenizin internetteki kartvizitiniz olduğunu söylerler. Ama çoğu zaman web siteniz bundan çok daha fazlasıdır. Web siteniz ürün ve hizmetlerinizin bir kataloğu olabilir yeya müşterilerinizin soru sormalarına ve cevap almalarına izin veren bir uygulama olabilir. Çevrimiçi bir alışveriş portalı olabilir. Ve elbette, iletişim bilgilerinizi, çalışma saatlerinizi ve ekibinizi profesyonelce tanıtabilir.

Çoğu işletme, web sitelerini düzgün bir şekilde yönetmek ve 7/24 canlı tutmak için gereken zaman, kaynak ve uzmanlığa sahip değildir. Aslında web siteniz en değerli çalışanınızdır. 365 günün her dakikası işinize değer katmak, size gelir sağlamak için sessizce çalışır. Web Sitenizin tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalıştığından emin olmak için birinin sahnenin arkasına geçmesi gerekir.

Web sitesi yöneticileri, karmaşık teknik görevler, web sitesi bakımı, güvenlik, veri yedeklemeleri ve daha pek çok şeyle ilgilenir. SERP performansını maksimize eden, sorunsuz, güvenli ve dijital pazarlama hedeflerinize uygun çalışan bir web sitesine kimin ihtiyacı yok ki?