SEO Uzmanı Yılmaz Saraç,
Bursa SEO & Dijital Pazarlama Hizmetleri

Kurumsal Danışmanlık / SEO Uzmanı

Çalı Mah. Papatya Cad. No: 10/8
16110, Nilüfer, Bursa 

Telefon (0224) 305 02 42 – 0532 246 96 45
Konum Maps Google

SEO Danışmanlığı Hizmetimiz, Web teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanmak, ziyaretçilere hızlı ve güvenli bir deneyim yaşatmak, site içerisindeki sayfaların birbirine nasıl bağlandığı, arama motorlarına nasıl tanıtıldığı ile ilgilidir. Yerel SEO çalışmaları ile Bursa konumlu birçok firmanın arama sonuçlarındaki performanlarını arttırmada kanıtlanmş bir sicile sahip bulunuyoruz.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı

Profesyonel SEO

Sıradanlıktansa kaliteyi seçen ve gürültü duymak yerine sonuçları görmek isteyenlerdenseniz, işte iletişim formum.


SEO Hizmeti

% 100 Etik SEO Hizmetimizde, müşteri memnuniyeti seviyemizi yükseltmek için çok çalışıyoruz. SEO çalışmalarımız, SEO hizmeti almak isteyen mevcut web sitesi sahipleri için aşağıdaki hizmet detaylarda eksiksiz bir çözüm sunar.

Site Denetimi
Pozisyon Takibi
Sosyal Medya İzleme
Adwords Hizmeti, TBM İyileştirme
Marka İzleme
Backlink Denetimi
Anahtar Kelime Araştırma
İçerik Analizi
Pazarlama Trendleri
Trafik Analizi
İçerik Tasarımı Copywriting (Metin Yazarlığı)

Web siteniz için benzersiz içerik sağlıyoruz, yeni içerikler için makale yazabiliyoruz. SEO için görseller, ürün videoları, eğitim videoları, animasyonlu videolar gibi zengin içerikler de geliştirilebiliriz.

Web tasarımı ve arama motoru optimizasyonu çabalarımız, sorunsuzca çalışan bir web sitesi, kolay gezinme, sorunsuz bir bağlantı yapısı, doğru şekilde düzenlenmiş meta veriler ve yerinde hata çözümü hedefler. Müşterilerimize kaliteli hizmet sağlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Kreatif çalışmalarımız ve tecrübemizle, kusursuz içerik ve tasarımı harika bir web sitesi elde edersiniz. Seo Uzmanları bunun için vardır.

Denetim

Web sitesi SEO analiz raporlarımız sayesinde sorunları bulmanıza, çözmenize ve SEO optimizasyonunu artırmanıza yardımcı olacağız. SEO analiz aracımızla sitenizin sağlığını kontrol edeceğiz. Bir web sitesinin sayfa sağlığını kontrol etmek, SEO çalışmaları, kullanıcı dostu hale getirilmesi ve muhafaza edilmesi için vazgeçilmezdir. Küçük bir web sitesini veya binlerce web sayfasından oluşan büyük bir web sitesini yönetseniz de, sorunların tespiti zor olabilir. Zamanınızı koddaki olası her hatayı arayarak, bozuk resim veya URL’leri kontrol ederek harcamayın, bırakın sizin yerinize biz halledelim.

Analiz

İçeriğiniz web sitenizin kalitesini yansıtır. Çok fazla içerik, içerik stratejinizin başarılı olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle içeriğinizi alakalı ve güncel tutmak çok önemlidir. İlk olarak, size en önemli içerik metrikleri hakkında genel bir bakış sunarız. Kullanıcı davranışı metrikleri (oturum sayısı, oturum süresi ve hemen çıkma oranı), sosyal etki (büyük sosyal ağlardaki pay sayısı) ve içeriğinize bağlanan web siteleri. Bunun yanı sıra, içeriğinizin arama motorlarında görünmesini engelleyen sorunları ortaya çıkarırız.

İçeriğinizin dış kaynaklarda nasıl performans gösterdiğini izleyecek ve sonuçlarını diğer web siteleri ile karşılaştırarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ölçümleri sunacağız.  İçeriklerinizin Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden aldığı paylaşımların sayısı ve zaman içinde nasıl değiştiğini raporlayacağız. Makalelerinizin edindiği tüm geri bağlantıları izleyebileceksiniz. Bu bağlantıların hem miktarını hem de kalitesini değerlendirmenize yardımcı olacağız.

Anlayışımız

Hizmetimizle, fabrikasyon diye tabir edilen, dış kaynaklı hizmet sağlayıcısı olarak görülmeyi reddediyoruz. Aksine, müşterilerimizin satış ve pazarlama ekibinin kesintisiz bir uzantısı olmaktan gurur duyuyoruz.

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarız, bu yüzden müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha derinlemesine anlamak için, her zaman müşterimizin kurum içi ekibiyle yakın çalışırız. Bu bize benzersiz bir pozisyon sağlar ve beklenen sonuçları sağladığı kanıtlanmış, kesin çözümleri önermek için doğru bakış açısı verir.

Kapsamlı SEO hizmetimizde tekil sayfa optimizasyonu, site dışı optimizasyon, analitik ve izleme, aylık ilerleme, izleme raporları, web sitesi yerelleştirme, TBM yönetimi ve SEO bakımı gibi çeşitli hizmetler sağlanır.

Uzmanlığımız

Bir SEO Uzmanı ve Dijital Pazarlama Ajansı olarak, dönüşümler ve kullanıcı deneyimi konularında uzmanız. Seo Hizmeti, web sitenizin tüm yapısını içine alan bir anlayışla, çok sayıda uygulamalar bütünü olarak sunulmaktadır. Bursa’da, SEO Hizmeti ve diğer dijital pazarlama faaliyetlerinde kanıtlanmış bir sicile sahip olmaktan mutluyuz. 

SEO hizmetimiz belirli bir web sitesine gelen kaliteli trafik miktarını artırmak için denenmiş ve test edilmiş doğal veya organik arama motoru optimizasyon yöntemlerini kullanarak sağlanır. Bu stratejiyi başlangıç ​​noktası olarak kullanarak, herhangi bir işletme veya çevrimiçi hizmetin, ideal müşteri olarak sınıflandırabileceği potansiyel müşteriler oluşturmak için google sonuçlarının üst sıralarına çıkmasına yardımcı olabiliyoruz.

Video, görsel ve sektöre özel aramalar da dahil olmak üzere farklı arama türlerinde etkiniz. Geçtiğimiz yıl verdiğimiz SEO hizmetleri, müşterilerimizin çevrimiçi pazarlama kampanyalarını yalnızca web sitesi görünürlüğü açısından değil, aynı zamanda trafik dönüşümü açısından da başarıyla geliştirdiğimizi göstermiştir.

Optimizasyon yöntemlerimiz arasında etik bağlantı kurma uygulamaları, daha verimli bir hedefleme derecesi elde etmek için, doğru türden uzun kuyruk anahtar kelimelerle orijinal içerik yazımı ve geniş yelpazede mevcut sosyal medya platformlarını kullanan proaktif içerik paylaşımı bulunmaktadır.

vegan

Hayat felsefemiz gereği, hayvanlardan elde edilen herhangi bir ürünün tanıtımı yapmamız veya bunları imâl eden firmalarla çalışmamız mümkün değildir. Bununla birlikte, hayvanların özgürleştirilmesi için çalışan, onlara yardım eden tüm kurum, dernek veya kişiler için gönüllü çalışmaktan onur duyarım. 
– Yılmaz Saraç