SEO Hizmeti, Özelleştirilmiş Çözümler

En yeni ve kullanıcı teknik ve stratejilerin birleşimi, sürdürülebilir SEO Hizmeti ile tanışın. Web sitenize daha fazla trafik çekebilir ve dönüşüm alabilirsiniz. Arama motorlarındaki konumunuzu yükseltmek, dijital pazarlama faaliyetlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak, firmanızın ve rakiplerinizin gerçek potansiyelini yüksek bir doğrulukla analiz etmek için bir SEO Hizmeti başlatın. 

Hemen bilgi alın

Bursa bölgesinde küçük işletmelere Yerel SEO Hizmetleri sağlıyoruz.

SEO’nuz iyiyse web siteniz Google’ın ilk sayfasında yer alır!

SEO sadece büyük işler için değildir. Küçük bir şirket veya yerel bir işletme olarak, internet aramalarından iyi sonuçlar almak için yapabileceğiniz çok şey var. Bursa gibi belirli konumlardan yapılan aramaları hedefleyerek daha hızlı bir performans ve hizmet alabilirsiniz.

Bir SEO Projesi başlatarak daha fazla müşteri edinin

SEO Servisi alarak, bu konuda yatırım yapmayan rakiplerinize karşı ezici bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Bursa merkezli faaliyetlerimiz şirketlere göre özelleştirilmiş bir dizi hizmet ve servislerden oluşur.

 • Rekabet Analizi
 • Danışmanlık
 • İçerik oluşturma
 • İçerik düzenleme
 • İçerik pazarlama
 • Infographics ve diğer görsel içerik
 • Anahtar kelime araştırması
 • Bağlantı kurma
 • Bağlantı geri kazanımı
 • Mobil optimizasyon
 • Site dışı optimizasyon
 • Site içi optimizasyon

Çevrimiçi Başarı için SEO

Birçok işletme sahibi, Google sıralamasının çevrimiçi başarının belirlenmesinde en iyi faktör olduğunu düşünüyor. Google aramalarındaki konumunuzun işletmenizin başarısında büyük bir rol oynayabilir.

Siteniz için neler yapabileceğinize dair bir fikriniz yok mu? Bizi hemen arayabilir, sitenizin güncel durumu hakkında ücretsiz danışmanlık ve SEO hizmeti hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmeti
Yerel ve küçük işletmeler de Kurumsal SEO Hizmetinden faydalanarak web sitelerini doğru şekilde optimize edebilir, google benim işletmem ve sosyal medyayı etkili kullanarak arama sonuçlarından en iyi sonuçları alabilirler. Yerel SEO, temel olarak yerel arama motoru sonuçlarını optimize etmekle ilgili olduğundan,  küçük işletmelerle yakından ilişkili ve önemlidir.

Her işletme ve web sitesi sahibi, Google’da ilk sırada olmayı hayal eder. Sebepler açıktır: ilk üç sırdan birine bile ulaşmak, sitenize trafik artışı, görünürlük ve satışlarla işinizi tetikleme potansiyeli anlamına gelir.

Yüksek sıralamalar tesadüfen gerçekleşmez. En yetenekli ve bilgili pazarlamacılar bile en üst sıralarda yer almakta zorlanmaktadır. Peki, normal bir işletme sahibi bu başarıyı nasıl elde etmeyi umabilir? Yüksek sıralamaları garanti etmenin bir yolu olmamakla birlikte, Google ve diğer arama motorlarında iyi konumlanma şansını ciddi şekilde artırmak için tecrübe ve bilgi birikimine sahip bulunuyoruz.

İyi ve kötü SEO arasındaki çizgi, web sitenizin tasarımı ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri ile, günün sonunda dönüşüm almakla ilgilidir. 

Hizmet Sektörleri

Google Yerel Sonuçları için Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetlerimiz

Yerel SEO nedir?

Yerel SEO, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en etkili dijital pazarlama yöntemidir. Arama motorları daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için konum tabanlı verileri (IP adresleri ve coğrafi konum) kullanır. Belirli bir konumda, örneğin Bursa bölgesinde belirli bir işletme veya servisi aradığınızda, “Yerel Paket” adı verilen sinyali tetikler. Yerel SEO’da hizmet her site için özeldir. 

Yerel SEO Hakkında Bilgi Edinin Bursa Anahtar Kelime Aranma Hacimleri

Arama motorlarında yüksekselmeye hemen başlayın.

Arama motoru sorgularında daha iyi performans gösterebilmeniz için, sektörünüz, hedefleriniz ve sitenizin durumunu temel alarak birçok farklı çözüm sunabiliriz.

Bursa SEO hizmet kalitesi, web site tasarım hizmetlerimiz hakkında bilgi ve referans için Bursa, Nilüfer ofisimize bekleriz. Bursa bölgesinde faaliyet gösteren şirketlere hizmetlerimiz hakkında, yerinde sunum yapabiliriz.

SEO Fiyatları

Neden SEO Hizmeti?

SEO Hizmeti her bir işletmenin markalaşma çabalarının ve çevrimiçi varlığının en önemli bileşenlerinden biri olmaya devam etmektedir. SEO Hizmetleri her tür şirket için yatırım yapmaya değer bir web site faaliyetidir.

SEO’nun önemli bir faydası, sosyal medya, arama ağları ve e-mail marketing gibi herhangi bir kanalın, işiniz üzerinde etkisinin yüksek doğrulukla ölçülebilmesidir. Geleneksel pazarlamada müşteri deneyimini ölçmek oldukça zordur. Kurumsal SEO Hizmetleri ile site başarısını ölçmenin yanı sıra, farklı kanallardan gelen ziyaretçilerin bir web sitesi veya açılış sayfası deneyimi ile nasıl etkileşimde bulunduğunu, hangi kanalların müşteri edinmede en etkili olduğunu anlayabiliriz.

Şimdiye dek muhtemelen SEO’nun yararlarını ve neden her işletmenin SEO’ya ihtiyaç duyduğunu duymuşsunuzdur.  Ancak, eğer şirketinizin dahilinde SEO uzmanınız yoksa, işletmenizin SEO Hizmetinden nasıl faydalanabileceğini merak ediyor olabilirsiniz.

SEO, özellikle dijital pazarlama konusunda yeni iseniz, biraz karmaşık gelebilir. İnternette SEO hizmetleri için arama yapıyorsanız, muhtemelen birçok farklı SEO şirketiyle karşılaştınız. BU şirketler web sitelerinde kendi hizmetleri hakkında bilgiler verse de, bir SEO şirketinin tam olarak ne yaptığını, hizmetin tam olarak ne olduğunu anlamak zor olabilir.

SEO ihtiyaçlarınız için doğru ortağı seçmek

Bir SEO şirlketinin işinize nasıl fayda sağlayacağını bilmek hem size, hem de çalıştığınız SEO Ajansına zaman kazandırarak, karşılıklı güven ortamının tesis edilmesine yardımcı olacaktır.

Bir SEO şirketi olarak, işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü geliştirmenize yardımcı olmak için arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunarız. Arama motoru optimizasyonu, sitenizi arama motorlarına daha çekici hale getirmek için web sitenizin tasarımında ve içeriğinde değişiklik yapma sürecidir.

Siteniz ne kadar iyi optimize edilmişse Google gibi arama motorları için o kadar iyidir. İşletme veya ürün / hizmet tekliflerinizle alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için arama motoru sonuçlarının ilk sayfasında sıralanma olasılığı arttırırız.

Bir SEO şirketi ile çalışmanın en büyük yararı, işletmenizin arama motorlarında yüksek konumlanmasına yardımcı olma konusunda deneyimli olmalarıdır. SEO uzmanlarımız sitenize Google, Bing ve Yandex gibi arama motorları yoluyla daha fazla organik trafik gelmesine yardımcı olmak için neyin gerekli olduğunu bilir.

Yeni Web Siteleri için Önemli SEO Adımları

Bir SEO ajansı olarak, arama motoru optimizasyonunda farklı alanlarda uzmanlarla çalışırız. Bu SEO uzmanları sitenizi denetler, uyarlanmış bir SEO stratejisi geliştirir ve işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak taktikleri uygulama gibi çeşitli hizmetler sunar.

Web sitenizi kendi sitemiz gibi ele alırız. Böylelikle, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak ve işinizin genel hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla sitenizin SEO ile ilgili ihtiyaçlarına bizzat karar vereceğimiz anlamına gelir. Şirketimiz ayrıca, SEO hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için sitenizi her açıdan ele alır.

Deneyimli bir SEO Ajansıyız ve şirketinizin web sitesinin, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabiliriz. En güncel araçları ve stratejileri kullanarak, sitenizin Google gibi arama motorlarına daha çekici görünmesini sağlarız. Web sitenizi iyileştirmeye yardımcı olmak için nelerin gerektiğini konusunda tecrübeliyiz. İdeal müşterilerinizi çekmek için doğru anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olacağız. Ayrıca, site mimariniz, arama motoru taraması için  en doğru biçimde optimize edilir.

SEO Hizmeti Sık Sorulanlar

SEO Uzmanı İş Tanımı Nedir?

SEO Uzmanı Pazarlama Ekibinin önemli bir üyesi olarak kabul edilebilir. Dijital pazarlama yöneticisi olarak, SEO stratejilerini planlamak, uygulamak ve yönetmekten sorumludur.

Firmaların çevrimiçi varlığı, işletmenin başarısı için son derece önemli olduğundan, SEO Danışmanının pozisyonu şirketlerin büyümesini ve başarısını yönlendirmede büyük bir rol oynayacaktır.

 1. SEO stratejinizi planlar, geliştirir ve uygular.
 2. Organik arama optimizasyonu ve yatırım getirisini maksimize etmek için çalışır.
 3. Düzenli olarak kapsamlı anahtar kelimeler araştırması gerçekleştirir.
 4. Anahtar SEO KPI’lerini tanımlar. Yönlendirmeleri, tıklama oranını, hemen çıkma oranını ve diğer KPI’ları izler. Düzenli raporlar hazırlar ve sunar.
 5. Sorunları, eksiklikleri belirler ve çözümleri zamanında uygular.
 6. Süreç ve verimlilik optimizasyonu için iyileştirmeler önerir.
 7. SEO’yu doğru şekilde uygulamak için web geliştiricileri ve pazarlama ekipleriyle birlikte çalışır.
 8. SEO ve dijital pazarlama ile ilgili en yeni trendleri ve en iyi uygulamaları takip eder, paylaşır.

SEO Uzmanı ile Çalışmak

 1. Başarılı bir SEO stratejisini planlama ve uygulaması için web analizi, pazarlama ve iş geliştirme, A / B testleri ve diğer test ölçümleri konusunda yeterli deneyime sahip olmalıdır.
 2. SEO’da kanıtlanmış başarılarını referans gösterebilmelidir. Kendisine ait bir başarılı bir web sitesine sahip olmalıdır.
 3. HTML, CSS, JavaScript bilgisi tam olmalıdır.
 4. Verileri analiz edebilme ve kanıta dayalı öneriler sunabilmelidir.
 5. İyi müzakere becerisine sahip olmalıdır.
 6. Hizet verdiği firmayı sahiplenmeli ve gurur duymalıdır.
 7. Eleştirel düşünebilmeli ve problem çözme becerilerilerine sahip olmalıdır.
 8. Takım oyuncusu olmalıdır.
 9. Zamanı iyi yönetenilmelidir. (SEO Projelerinde kritiktir.)
SEO Hizmeti ile web sitesinde hangi çalışmalar yapılıyor?
 1. Rakip analizi. 
 2. Anahtar kelime keşfi. 
 3. İç ve dış bağlantı yapılandırma, değerli bağlantı (backlink) stratejileri. 
 4. Bölgesel SEO. 
 5. Sitenizi almış olabileceği muhtemel cezaların keşfi ve kaldırılması işlemleri. 
 6. Teknik Sorunlar ve iyileştirme. Sunucu ve istemci tarafındaki yazılım ve güvenlik hataların giderilmesi, en iyi verim için optimizasyon. 
 7. Farklı yönetim sistemleri. Python Django ve NodeJS tabanlı sistemlere geçiş için tam destek. 
 8. İçerik sorunları ve arayüz düzenleme gereksinimleri. 
SEO raporu nedir?

Bir SEO Raporu alarak, çevrimiçi rekabetteki konumuzun detaylarını ve çözümlerini keşfedebilirsiniz. İster kurumsal web siteniz ister bir e-ticaret siteniz olsun, dijital pazarlama kampanyalarınızın sürekli başarısı için SEO Danışmanlığı çok önemlidir. SEO’nun hedefi, en yalın ifade ile, ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek ve her iki tarafa faydalı bir ilişki oluşturmaktır.

Profesyonel hizmet alırsam web sitem kesin yükselir mi?

Bir SEO projesine başlamadan evvel güncel durumunuz kontrol edilir. Teklifiniz rekabet durumunuza göre hazırlanır.

Bazı sektörlerde rekabet yüksektir; daha fazla zaman ve maddi kaynak gerektirebilir. Bu nedenle her projeyi kabul edemeyiz ancak; kabul edersek yükselmeniz garantilenir.

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin, kampanyalarınızın potansiyel müşterileriniz ve satışlarınız üzerindeki etkisini yüksek bir doğrulukla ölçmek, rakiplerinizi sürekli takip ederek aranızdaki farkları keşfetmek ve tüm dünyadaki alternatifleri ile kıyaslamak işletmenize çok şey katacaktır.

Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmaya başladığınızda sektörünüzün dünyada, ülkemizde yaşadığınız şehirdeki durumunu, yenilikleri, faaliyetleri, rakiplerinizin etkinliklerini ve büyük resimde kendi konumuzunu görmeye başlarsınız.

İşletmenizin insanlar üzerindeki etkisini ölçmenin en kesin ve kolay yolu bir dijital pazarlama kampanyası başlatmaktır.

SEO hizmeti dikkatlice analiz edilmiş bölgesel eylemlerin birleşimidir. Bu hizmetin google ve diğer arama motorlarını yanıltmaya yönelik olmayanları bizim işimizi oluşturuyor.

White Hat SEO Hizmetiolarak adlandırılan ve arama motorları yönergelerini ihlal etmeyen teknikler kurumsal profesyonel seo projelerinde esastır.

SEO Hizmetleriniz web siteme zarar verir mi?

Kesinlikle hayır. Google yönergelerini ihlal eden hiçbir uygulamayı çalıştırmayız.  Tamamen doğal yöntemlerle yükselirsiniz.İtibarlı bağlantılar, daha kaliteli görseller, daha iyi videolar, daha faydalı metinler başarımızın temel unsurlarıdır. 

Her sıralama sisteminde olduğu gibi, rekabetteki pozisyonunuzun geliştirilmesi rakiplerinizin gücüne bağlı olacaktır. SEO hizmetinde hedefiniz ilk 3 sonuca dahil olmak ise, sektörünüzde onlarca yıldır var olan büyük rakipler ve faaliyetleri göz önüne alınmalıdır. Eğer daha yeni ve farklı fikirler bulunamazsa SEO rekabetiniz zorlu olacaktır. Öte yandan, daha az rekabetin olduğu sektörlerdeki küçük yerel işletmeler için SEO nispeten daha kolay sonuç verecektir. Şirketnizin internetteki varlığını iyileştirmek için, içinde bulunulan koşullar iyi anlaşılırsa elde edilen sonuç planlandığı gibi olacaktır.

Neden sizinle çalışmalıyım?

Çünkü SEO Uzmanlığı taktiksel beceri ve tecrübelerin yanısıra, makul seviyede bir görsel iletişim becerisi, fotoğrafçılık ve yazılım bilgisi gerektirir. Bizimle çalışırken JavaScript, Php, Css ve Html 5 desteği alırsınız. WordPress’te ihtiyacınıza özel eklentiler yazdırabilirsiniz. JavaScript (NodeJs, Pyton) ya da Php tabanlı (Joomla, Opencart, Drupal) web teknolojileri ile yapılmış web siteleriniz için de ileri seviye destek alabilirsiniz. Linux Sunucularınızı hız ve güvenlik bakımından optimize edebiliriz.

SEO Kurtarma nedir ve neden ihtiyacınız olabilir?

SEO kurtarma işlemine BlackHat SEO denilen arama motorlarını yanıltmaya yönelik uygulamaların yol açtığı manuel cezalar neticesinde ihtiyaç duyuluyor.

Google Manuel Ceza Nasıl tespit edilir

Soruna genellikle sıralama yükseltmek amacıyla alınan spam linkler neden olur. Bu tür linkler kısa süre içinde hızlı sonuçlar verebilir, trafikte keskin yükselişler ortaya çıkar. Ancak zaman geçtikçe başlangıç noktasına veya daha da aşağıya, hatta sıralamalardan tamamen çıkarılmayla sonlanır.

Hızlı Yükselme Vaatleri

Çok sık karşılaşılan bir başka SEO sorunu ise hızlı yükselme vaadeden SEO ajanslarıdır. Tanımı gereği çok kısa vadeli sonuçlara odaklanıyorlar. Bunu da başarıyorlar ancak bu kısa vadeli başarı genellikle uzun vadeli başarıyı çöpe atma pahasına gerçekleşiyor. Bu tür SEO uygulamalarına maruz kalan web siteleri 6 ila 18 ay içerisinde keskin bir düşüş yaşarlar ve tekrar çıkmaları çok zordur.

Manuel cezaya maruz kalmış web siteleri için kesin düzelme sözü verebilir mi?

Malesef hayır! Bu sözü kimse veremez, veriyorsa da gerçeği söylemiyordur.

Yukarıda belirttiğim türden uygulamalara maruz kaldığınızdan şüpheleniyorsanız ve arama sonuçlarındaki sıralamanızda daha önceki konumuza göre keskin bir düşüş yaşandıysa muhtemelen manuel cezaya maruz kaldınız demektir.

Yine de bazı istisnaları da göz önünde bulundurun. Örneğin web sitenizi yeniden tasarladıysanız ve url yapısı değiştiyse sıralamanızda keskin düşüşlere neden olabilir. Bu durumda paniğe gerek yoktur, web siteniz indekslendikçe eski konumunuza yakın bir noktaya geri dönersiniz.

SEO Hizmetleri, Web Tasarım Bilgi / Talep Formu

Web siteniz güncel durumu, rakipleriniz ve rakabet düzeyinize göre bir SEO hizmeti için hemen bilgi talep edebilirsiniz. İşletmeniz Bursa ve yakın çevresinde ise, tanışmak ve SEO Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek üzere ofisinize davet ederseniz memnun oluruz.


Bu formu doldurup gönderdiğinizde telefonla bağlantıya geçeceğiz. Sonrasında web siteniz incelenir ve size en uygun SEO hizmetleri hakkında bilgilendirilirsiniz. Bursa konumlu şirketlere, belirli sektörlerde sağladığımız avantajlar hakkında bilgi almak, Bursa SEO & Dijital Pazarlama hizmetleri talepleriniz için bizi 0224 305 0242 numaralı telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bursa SEO & Web Tasarımı Servisi