google search seo - Marka SEO

SEO / SEM: Marka SEO

İnsanlar internette sizinki gibi ürün ve hizmetler arıyorlar, görünür olun!

Marka SEO, KOBI ve küçük işletmelere en kaliteli stratejileri sunan bir SEO Hizmetleri servisidir. İşletmelerin web sitelerine daha fazla trafik ve işyerlerine daha fazla müşteri gelmesine yardımcı olmak için denenmiş ve doğru taktikler kullanıyoruz.

Potansiyel Müşterilerinizi İlk Sayfada Karşılayın

Artık herkes birşey satın almadan önce, online satın almayacak olsa bile internetten araştırma yapıyor. Güçlü bir organik mevcudiyet, ürün veya hizmetinizi aktif olarak arayan potansiyel müşterilerinizin karşına ilk önce sizi çıkarabilecek  fırsatı sunar.

Google’daki Sıralamanızı Yükseltin

Sizinki gibi ürün ve hizmetleri mutlaka birileri şu anda internette arıyor! İnsanlar Google’da her saniye 40.000 arama yapıyor! Ve Google kullanıcılarının% 70’inden fazlası reklam sonuçlarını geçiyor ve doğrudan organik sonuçlara tıklıyor. Organik olarak iyi bir sıralama, müşterilerinizin sizi bulabileceği en iyi konumdur.

bursa seo uzmani kurumsal - Marka SEO

Daha Fazla Alakalı Trafik

Sıralamanızı artırarak, trafik potansiyelinizi artırmış olursunuz. Trafiği arttırmak size daha fazla potansiyel müşteri ve satış yapmak için daha fazla şans demektir. SEO, çevrimiçi varlığınızı artırmak ve uzun vadeli satış hedeflerinizi güçlendirmek için uzun vadeli bir stratejidir.

SEO motivasyon - Marka SEO

Sonuç Almak Ne Kadar Sürüyor?

Marka SEO müşterileri, anahtar kelimelerinin sıralamada iki ila üç ay içinde yükseldiğini görmeyi bekleyebilir. Altıncı ayın sonunda, müşterilerimizin web sitelerinin neredeyse tamamı, seçtiği anahtar kelimelerin çoğu için Google’ın ilk sayfasına ulaşmaktadır.

Marka SEO müşterilerinin web sitelerindeki sayfaların her biri Google’ın değer vermesi için optimize edilmiştir. İçeriği geliştirilmiş, kodları hızlandırılmıştır. Şu ana kadar verdiğimiz SEO servislerinin %100’ünde müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık. Çünkü birkaç ay içinde web sitelerine trafik geliyor ve işleri daha önce hiç olmadığı gibi büyümeye başlıyor.

dijital pazarlama analizleri 650 - Marka SEO

Küçük İşletmelere Özel

Stratejilerimiz, özellikle  küçük işletmeler düşünülerek tasarlanmıştır. Bu firmaların şu üç ana konuya önem verdiğini biliyoruz: Sonuçlar, Servis ve Fiyat. Hizmetten ödün vermeden sonuç alan, tam bir servis geliştirdik. Ve bunu küçük işletmelerin karşılayabileceği fiyatlarla yapıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

SEO, birçok bileşenin aynı optimizasyonunu gerektiren çok yönlü bir servistir.

SEO Haberleri, Yenilikler

Bilgileriniz asla paylaşılmaz. Gizlilik Politikası