Yerel SEO

Belirli bir konumdan yapılan aramalar için görünürlüğü fiziksel mağazalara ziyaretleri artırmayı hedefleyen SEO çalışmalarını Yerel SEO olarak isimlendiriyoruz.

bursa seo
Bursa Web Tasarım, SEO Uzmanı Kurumsal SEO Danışmanlığı - Arama Motoru Optimizasyonu - Web Geliştirme - İçerik Stratejileri https://yilmazsarac.com.tr
seo uzmanı
seo hizmeti bursa
 • Anahtar kelime bulma, seçme ve doğrulama
 • İndeksleme ve bağlantılat
 • Site içi ve site dışı SEO
 • Yerel ve Mobil SEO
 • B2B SEO stratejileri ve taktikleri
 • Google, Bing ve Yandex’e göre optimizasyonlar
 • İçerik oluşturma
 • Rekabet analizi
 • SEO örnekleri ve incelemeler
 • Google Analytics kullanımı
01

SEO Geliştirme

Daha önce aldığınız web site ve SEO hizmetlerinden memnun kalmadınız, vaad edilen sonuçlara ulaşamadınız mı? Varolan web sitenize SEO geliştirme hizmeti almak için arayın. Bursa’da birçok büyük firmya verdiğimiz SEO danışmanlığı ve kurumsal SEO eğitimi ile kanıtlanmış bir sicile sahip bulunuyoruz.

02

Web Geliştirme

Bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında sunduğumuz SEO servislerinin yanı sıra sizin için sıfırdan, Arama motoru optimizasyonu açısından mükemmel web sitesi tasarlayabiliriz. Bursa’da Google SEO çalışması yapan bir firmaya ihtiyacınız varsa bizi arayın. Vaka çalışmalarımız ve proje referanslarımızı sunmaya hazırız.

03

Kreatif Destek

SEO süreçlerinde firmanızın dijital pazarlamada elini güçlendirecek, kanıtlanmış stratejiler sunuyoruz. Bursa’da onlarca büyük firma ile çalıştık. Tamamen faydalılık odaklı, hiçbir yönergeyi ihlal etmeyen arama motoru optimizasyonu çabalarımızı, tasarım ve PR görevlerini de üstlenerek destekliyoruz. 

Yüksek Kaliteli, Güvenilir İçerik Tasarımı

Google web sitelerinin içeriğini, insanların sorularını yanıtlama ve teknolojiyi kullanma yöntemleriyle bütünleştirerek, mümkün olduğunca sezgisel bir şekilde değerlendirir. Kaliteli ve güvenilir içerik, öncelikle pazarlama hedefine ulaşan içeriktir.

Bursa SEO, işiniz ve hedeflerinizle yakından ilgilendiğim bir hizmettir. En iyi durum senaryosu için tüm uzmanlığımı sunarım, böylece hedeflerinize minimum yatırım ve mümkün olan en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğitimler, diğer hizmetlerime ek, özelleştirilmiş bir hizmettir, bu nedenle işletmeye göre farklılık gösterir.

Kurumsal SEO danışmanlığı, SEO sürecinin ve kampanyaların daha iyi anlaşılması için, her müşterimi eğitmek ve güçlendirmek üzerine kuruludur; her adımın neden gerekli olduğu, sitenizi nasıl etkileyeceği ve hangi sonuçların beklenebileceği hakkında tam açıklama içeren yoğun bir rapor ve uygulamalar içerir. 

Yerel SEO çalışmaları ile ne elde edersiniz?

 1. Optimizasyon önerilerini değerlendirebilme, anlamsız teklif ve yöntemlere karşı korunma, neyin işe yaradığını ve nelerin anlamsız olduğunu kavrama.
 2. Uzun vadeli gerçek bir faydanın sağlanması için insan faktörünün nasıl tatmin edilebileceği. 
 3. Bir web sitesinin arama motoru beklentileri açısından teknik yapılandırması.
 4. Sağlıklı ölçümleme, seo araçlarının etkin kullanımı. 
 5. Sektöre özel verilerin nasıl keşfedileceği. 
 6. Rakip aktivitelerin nasıl takip edileceği.
 7. Doğru bağlantı yapılandırma. 
 8. Doğru anahtar kelimelerin keşfi ve etkin kullanımı.
 9. Sosyal medyanın etkili kullanımı.
 10. Arama motoru reklamlarının etkili kullanımı. 
 11. Kullanıcı odaklı ve etkili içerik oluşturma. 
 12. İçerik pazarlama kanallarının etkin kullanımı.

Trafik ve Dönüşüm

Web siteniz var ama internetten müşteri gelmiyorsa, yani trafik ve dönüşüm elde edemiyorsanız ciddi bir sorun var demektir. Böyle bir durumda bu çıkmazdan kurtulmak için SEO Uzmanı ile çalışmanız büyük zorunluluk. Aksi halde içinde bulunduğumuz teknoloji çağında sürekli yükselen bilgi düzeyi çerçevesinde ve yoğun rekabet ortamında sıradan yöntemlerle satış ve karlılığınızı artırmanız mümkün değil.

Çözümün bir SEO Uzmanı ile birlikte çalışmakta olduğunun farkında olmak atılacak ilk başarılı adımdır.  Sayfamıza kadar gelerek bu adımı atmış oldunuz.  SEO konusunda doğru adreste olduğunuzu özellikle belirtmek istiyoruz. Merak etmeyin sorunuzu çözmeyi garanti ediyoruz. Çünkü SEO Hizmeti verdiğimiz her müşterimiz bizim için çok değerli bir referans.

SEO Hizmeti

SEO hizmetinden bahsettik. Bir kavram kargaşasının önüne geçmek için SEO Hizmeti Nedir sorusunu tam olarak cevaplamadan önce dilerseniz SEO kelimesinide kısaca açıklayalım.  Çünkü her iki kavram birbiri ile ikiz kardeş gibi ayrılmaz bir bütün.

SEO Türkçe anlam olarak arama motoru optimizasyonu demek.  Bu kavram bize İngilizce ‘de aynı anlamı taşıyan Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden geliyor. Search Engine Optimization kelimesini Türkçe ‘ye Arama Motoru Optimizasyonu olarak çeviriyoruz. Kısaca web sitenizi başta google olmak üzere arama motorlarının istediği yüksek standartlara taşıma işlemlerinin bütünü aslında SEO dur.  

Google’da ilk sıralarda çıkmak

Baist bir ifadeyle bir web sitesinin başta google olmak üzere arama motorlarında sektörü ile ilgili yapılan aramalarda üst seviyelerde listelenmesi ve kullanıcıları tarafından bulunabilmesi için yapılan iç içe geçmiş kompleks çalışmaların bütününe SEO diyoruz. Daha kısa şöyle diyelim. En çok tercih edilen arama motoru google ‘da ilk sıralarda çıkmak istiyorsanız bunun için bir dizi çalışma yapılması gerekiyor. SEO bu çalışmaların ortak adıdır. Google da ilk sayfada çıkmak. Kulağa çok hoş geliyor. Bütün amacımız bu değilmi?. O halde okumaya devam edin lütfen.

Google ‘da ilk sayfaya çıkmak.  Bu çok keyifli bir kelime. Tıpkı en yoğun insan trafiğinin olduğu en işlek ve kalabalık caddede lüks ve çok tercih edilen bir dükkanınız olması gibi bir şey. Hatta daha fazlası. Web siteniz google ‘da ilk sayfada çıkıyorsa siz artık telefonları sürekli çalan satışları sürekli artan mutlu bir işadamı konumundasınız demektir. İşte tamda bu. Kavram kargaşasına girmeden kısa ve net anlatım. Sitenizin google ‘da ilk sırada çıkması için yapılan kompleks çalışmaların bütününe SEO Hizmeti diyoruz.

SEO Hizmeti Nedir?

Bu sorunun doğru cevabını verebilmek çok önemli. Zira SEO Hizmeti almadan önce SEO Hizmeti Ne Demek sorusunun cevabını tam anlamıyla bilmeniz gerekiyor. Böylece almayı planladığınız hizmetin tüm detayları hakkında en azından temel seviyede bilgi sahibi olursunuz. Bu çok önemli bilgi birlikte çalışmak isteyeceğiniz SEO Uzmanı ‘nı doğru seçebilmenizi sağlayacak en önemli kriter. Bu makale hata yapmamanız için hazırlandı. Devam edelim.

Zira bu aşamada firmanızın adeta eli kolu olacak, sizi bulunduğunuz konumdan yukarı taşıyacak doğru SEO Uzmanı ile yolunuza devam etmezseniz çok büyük bir emek, zaman ve para kaybı ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Böyle bir sorunla karşılaşmanızı istemeyiz.

Gerek Bölgesel SEO bazında Bursa SEO Uzmanı gerekse Genel SEO bazında Türkiye çapında ilk sıralarda yer alan bir SEO Uzmanı olarak yıllardır bizimle çalışan müşterilerimizi bilinçlendirdiğimiz gibi potansiyel müşterilerimiz olan sizleride çok büyük kayıplara mal olacak bu tür ciddi hataları yapmamak konusunda bilgilendirmek görevimiz. 

SEO Bülteni

SEO Bültenine abone olun, en güncel arama motoru optimzasyonu uygulamalarından anında haberdar olun.

Web siteniz için ücretsiz bir analiz

Bursa’da SEO kampanyalarınız için içerik odaklı profesyonel destek için dilediğinizde iletişime geçebilir, web sitenizin gerçekte neye ihtiyacı olduğunu ücretsiz öğrenebilirsiniz.