SEO Desteği

SEO Servislerimiz

SEO çalışmalarında, Bursa genelindeki markalar için güçlü arama stratejileri üzerinde işbirliği yaparak onları sıralamada yukarılara taşıdık. Teknik olarak sağlam web siteleri, hedef kitlelere hitap eden içerik ve sağlam marka sinyalleri geliştiririz.

Sık Sorulanlar

İçerik Tasarımı

İçerik bugünün tüketicilerinin karşısına nasıl çıktığınızdır. İlgi çekici içerik dijital pazarlamada kimin kazanacağını belirler.  Bu nedenle dikkatlice düşünülmüş bir stratejiye ihtiyacınız vardır. Her durum için doğru ve benzersiz yaklaşımın ne olacağını belirlemek için müşterilerimizle birlikte düşünüyoruz.

Kurumsal İçerik Tasarım

Kurumsal SEO

B2B / B2C müşterilerimize şirket merkezli bir web sitesinden müşteri odaklı bir web sitesine geçişinize yardımcı olabiliriz. Tanımladığınız hedef kitleyi bir dizi arama amacına çevirmenize ve bu amaçları yerine getirmek için içerik oluşturmanıza yardımcı olacağız.

E-ticaret SEO

Her bir B2C E-ticaret sitesi benzersiz olsa da bu tür web sitelerinin karşılaştığı bir dizi yinelenen sorun vardır.  Deneyimimiz bize çok yönlü gezinme ve uluslararası hedefleme gibi konularda güçlü kurumsal tecrübe sağladı.

SEO Deneyleri

İş yapmanın ve özellikle pazarlamanın geleceği arama pazarlamacılığına yaklaşımımızı değiştiriyor. Artık tek bir büyük fikir yok. Bunun yerine, kademeli öğrenmeye ve hızlı geri bildirime olanak veren deneysel bir yaklaşıma ihtiyacınız var. Hepimiz deneyler içindeyiz. Sizinle veya markanızla ilişkisi olmayan, dilediğiniz gibi deney yapmanıza olanak sağlayan web siteleri oluşturuyoruz.

SEO Analiz / Raporlama

Xemantic, etkili, hesap verebilir arama motoru optimizasyonu ve pazarlaması servisleri sunar. SEO’da hemen herşey birlikte çalışır. Web sitenizin başarısını sınamak ve neyin nasıl faydalı olduğunu anlamanızı sağlamak için güçlü araçlar sunuyoruz.

Web sitenizin sürdürülebilir başarısı için hemen bugün bizi arayın. Markanızın arama ağlarındaki başarısına nasıl destek olabileceğimizi ortaya çıkaralım. Bursa, Özlüce ofisimize bekleriz.

Web sitelerinin daha yüksek sıralamalara ulaşmasına yardımcı olacak çeşitli SEO hizmetleri vardır. Bir web sitesinin daha iyi sıralanmasına yardımcı olacak çeşitli SEO seçenekleri sunmaktayız.

Teknik SEO

Teknik SEO: Web sitesinin sıralamasını etkileyen teknik faktörlerin analizi. Kod verimliliği, mobil yanıt süreleri, SSL sorunları ve web sitesi hızı.

  1. Kod Verimliliği
  2. Mobil Yanıt (Responsive)
  3. SSL / HTTPS
  4. Web Sitesi Hızı

Kod verimliliği web sitesi optimizasyonu için önemli bir faktördür, web sitesinin geliştirildiği kodun verimliliğidir. Verimsiz kod, bir web sitesinin yükleme süresini yavaşlatabilir. Sayfa içeriğini optimize ettiğimizde, web sitesi kodu en aza indirildiğinde optimizasyon Google tarafından daha iyi algılanır. Google, daha az kod olduğunda bir sayfanın anlamsal niteliğini daha kolay anlar. Bu da, sıralamaların iyileştirilmesine yardımcı olur.

Web Sitesi Hızı

Google’ın sıralama algoritması, kullanıcılarının deneyimini iyileştirmek için sürekli olarak güncellenir. Google, bir sorguyu ele alan doğru sonuçları değerlendirirken web sitesinin hızını da hesaba katar. Daha hızlı bir web sitesi ziyaretçisine daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Diğer faktörler eşit olduğunda, Google daha yavaş bir siteden önce daha hızlı bir web sitesi daha üstte gösterecektir. Çünkü bir ziyaretçi büyük olasılıkla hızlı web sitesinde daha iyi bir deneyime sahip olacaktır. Sayfa yükleme süreleri 2,5 saniyenin altında olmalıdır.

Mobil Yanıt

Bir diğer önemli sıralama faktörü, bir web sitesinin her ölçüde ekrana / cihaza duyarlı olup olmadığıdır. Bu özellik web sitesindeki tasarım düzenini görüntülemek için kullanılan her cihaz türüne uyumlu olmasını sağlar ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Site İçi SEO

Site İçi SEO: Sıralamaları etkileyen görünür sayfa öğelerinin optimizasyonu. Sayfa Başlığı ve Meta Açıklaması ve Sayfa İçeriğinin optimizasyonu. Sıralamaları etkileyen görünür sayfa öğelerinin optimizasyonu.

  1. Sayfa Başlığı,
  2. Meta Açıklamalar
  3. Sayfa içi başlıklar
  4. Sayfa İçeriği (anahtar terimler)

Bir web sayfasının içeriği o sayfanın potansiyel sıralaması için önceliklidir. Google, sayfada geçirilen süre ve hemen çıkma oranı gibi ziyaretçi kullanım ölçümlerini izler.

SEO hizmetleri aldığınız şirketiniz, sıralamayı iyileştirmek için sadece başlıkları, meta açıklamaları optimize ediyorsa, bu sıralama iyileştirmeleri kısa ömürlü olabilir. Sayfadaki içerik ziyaretçiye değer sağlamalıdır.

Site Dışı SEO

Site Dışı SEO: Bir web sitesine etki eden dış faktörlerin optimize edilmesi. Sosyal medya, backlink.

Site dışı SEO teknikleri, bir web sitesinin güvenilirliğinin ve iyi sıralanmasının bir ölçüsü olan bir web sitesinin etki alanı otoritesini artırmayı hedefler. Site içi SEO, arama motorlarının bir web sitesinin ve web sayfalarının anlamsal niteliğini değerlendirilmesine yardımcı olurken, sitea dışı SEO, bir web sitesinin otoritesini ve Google’ın güven sinyallerini doğal yollarla olumlu etkilemeyi hedefler.

SEO bir web sitesini Google’ın arama motoru algoritması için optimize ederek organik arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirmeye odaklanır. 

Yerel SEO

Yerel SEO: Arama motorlarında yerel sinyallerden etkilenme ihtimalini ve dolayısı ile sıralamayı iyileştirmek. Bölgesel müşterilere hizmet veren işletmeler için önemlidir.

Konum hedefli SEO, genel organik arama optimizasyonundan biraz farklıdır. Yerel sıralamalar için optimizasyon, yerel sinyal taşıyan anahtar kelimeler ve nitelikler için yapılan optimizasyonlara odaklanır.

Sesli Arama SEO

Sesli Arama SEO: Sesli arama için sıralamaları iyileştirme. Sesli arama optimizasyonu, arama motoru optimizasyonunun en yeni şeklidir. Sesli aramanın 2020’ye kadar tüm aramaların %50’sinden daha fazla olacağı tahmin edilmektedir.

Sesli arama optimizasyonu , arama motoru optimizasyonunun en yeni şeklidir. İnsanların çoğu yazmak yerine sesli aramayı kullanmayı tercih eder.

Sesli arama optimizasyon öncelikleri arasında hızlı bir web sitesine sahip olmak ve SSL bulunmaktadır. Web siteleri içerikte açıkça tanımlanmış soru ve yaklaşık 25 kelimelik veya daha az kelimeden oluşan bir yanıt için optimize edilir.

Profesyonel SEO hizmetleri için bizi arayın. İşletmenize özel SEO, web tasarım ve dijital pazarlama kannalarınızın optimize edilmesinde size nasıl yardımcı olabileceğimizi ortaya çıkaralım.