Site içi SEO

SEO Uzmanı olarak optimizasyonlarımın hedefi dijital performansınızı artırmak için, Google’dan bir web sitesine gelen organik trafik hacmini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu görev, bağlantı kurma, sosyal medya stratejisi, viral pazarlama, meta veri şekillendirme, site hızı optimizasyonu, içerik stratejisi, bilgi mimarisi ve daha birçok SEO bileşeni dahil olmak üzere, sayfa içi ve sayfa dışı tekniklerin bir kombinasyonu ile gerçekleştirilir.

Endüstri ve şirket konseptine, farklı platformlara özel, metin, imaj, video animasyon içerik üretimi ve optimizasyonu.

Kurum içi SEO uzmanlarının kabiliyetlerinin geliştirimesi, etkili kampanya yönetimlerine yönelik kurumsal SEO eğitimi.

Web + SEO Tek Noktada

Bursa‘dan yürüttüğümüz çalışmalar web tasarım hizmetini tüm yönleriyle kapsar. Şirketinizi iyi ifade edebilen, ilgi çekici web siteleri oluşturuyor ve başarılı Dijital Pazarlama kampanyaları gerçekleştiriyoruz. Web sitesi tasarımı, masaüstü ve mobil cihazlar için uyumlu hizmet, özel web yazılım ve arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanız.

Online iş yapma biçimiyle sayısız avantajlar elde etmeniz için tasarım gücümüz (UI-UX) ile sıralama yeteneklerimizi (Google SEO) bir araya getiriyoruz.

Web sayfalarınızı hem kullanıcılar hem de arama motorları için çekici kılmak mümkün! Web Tasarım anlayışımız ve tekniklerimiz, arama motorları ve ziyaretçiler için harika bir deneyim oluşturmak için, kullanıcı odaklı tasarım ve SEO stratejilerinin bir kombinasyonudur.

Kanıtlanmış Başarılar, Onlarca Referans

Google gibi arama motorlarının, algoritmaları sayesinde kullanıcıların sorgularına göre sıralanan sonuçları, belirli bir web mülkü için iyileştirmeye yönelik analiz, takip, değerlendirme, uygulama ve raporlama aşamalarını yürütmek, özel optimizasyon stratejileri geliştirerek hedeflediğiniz kitleden daha anlamlı trafik almanızı sağlamak için buradayım. Web mimarisi, sosyal medya, arama profilleri, içerik pazarlama ve rakip analizlerinde SEO danışmanlığı.