Bursa’da Dijital Pazarlama Uzmanı

Web sitenizden çevrimiçi trafiği ve satışları artırmaya mı çalışıyorsunuz? İşinizi bugün büyütmek için dijital pazarlamının birçok bileşeninde destek alın, pratik adımları öğrenin.

arama motoru optimizasyonu

Çevrimiçi Pazarlamanızda Daha Fazla Başarı İçin Dijital Pazarlama Uzmanı Kullanın

Daha fazla trafik, potansiyel satış elde etmek için web sitenizin performansını artırabilen deneyimli bir Dijital Pazarlama Uzmanı. Ben Yılmaz Saraç, çevrimiçi stratejinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek bir dijital pazarlama stratejistiyim. Dijital deneyimim SEO, TBM, Web Sitesi Dönüşüm, İçerik Pazarlama, E-posta, Sosyal Medya alanlarını kapsar. Ayrıca dijital pazarlamanın spesifik alanlarında yüksek seviyede uzmanlaşmış, dünyanın birçok yerinden uzmanlarla işbirliği yapıyorum.

Sıfırdan web siteleri yaptım, web geliştirme ekiplerini yönettim ve büyük şirketler için yeniden tasarım ve transfer projeleri gerçekleştirdim. Bu deneyim, sadece birkaç uzmanın referans gösterebilceği Dijital Pazarlama ve BT arasındaki boşluğu doğru şekilde doldurmamı sağlıyor.

Ayrıca, zarif, kullanıcı etkileşimi yüksek web siteleri tasarlayıp geliştirebilen harika bir ekibim var. Web sitenizin daha iyi sonuçlar almasını sağlayacak bir uzman arıyorsanız bir telefon yeterli olur. Çalışmam pratik ve akıllı ölçütlerle şeffaftır. Pazarlama stratejinizden elde etmek istediğiniz sonuçlardan bahsetmek üzere benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir dijital pazarlama uzmanı olarak, şirketlere pazarlama stratejilerinden daha fazla başarı elde etmeleri konusunda yardım ediyorum. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) reklamcılığı, web geliştirme ve tasarımın birleşimini kanıtlanmış bir başarı kaydı ile sunabilirim. İstediğiniz sonuçları elde etmek için tüm pazarlama kanallarınızda strateji planlayabilir ve uygulayabilirim.

Dürüst, jargonsuz bir iletişim

Çevrimiçi pazarlama bazı insanlara karmaşık gelebilir veya bilakis karmaşık gösterilebilir. Ancak böyle olmasına gerek yoktur. Pazarlama kavramlarını ve stratejilerini, sadece pazarlama veya BT çalışanları için değil, herhangi bir işveren veya çalışanın rahatlıkla anlayabileceği düzeyde açıklarım. Neye ihtiyaç duyulduğunu ve ne kadar süreceğini anlamanız iş planımın bir parçasıdır.

Çoğu çevrimiçi pazarlama ajansının aksine, tüm yöntem, iletişim ve stratejilerime karşı çok açık olduğum için gurur duyuyorum. Yaptığım her şeyin arkasında neyin olduğunu, nasıl, neden ve ne zaman olacağını bilmeyi talep edebilirsiniz.

Sonuç odaklılık, yani dönüşüm, herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin referans noktasıdır. Paranızın nereye gittiğini, ne yapıldığını ve işinize ne kadar geri dönüş sağladığını anlamanız gerekir. Bütün pazarlama stratejilerim tamamen ölçülebilir, böylece hangi stratejilerin işe yaradığını görebilirsiniz. Dijital Pazarlamaya yönelik bu yaklaşım, daha az zaman, maliyet ve çaba harcanmasını sağlar.

Bilgiye Dayalı ve Kapsamlı Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmetleri

Yaptığım her şeyde ölçülebilir sonuçlar elde etmem için, yıllar süren çevrimiçi pazarlama faaliyetlerini test ve rafine etmem bana net bir yol haritası sağladı. Bazı çevrimiçi pazarlama stratejilerimin, özellikle SEO, içerik pazarlaması ve web sitesi dönüştürme alanlarında etkili olduğunu kanıtlanmıştır.

Çevrimiçi pazarlama uzmanı olarak yaptığım her şeyden sorumlu olduğum için, performans göstermeyebilecek pazarlama fikirlerinin erken tespiti için gerekli sezgilerimi beslemek üzere her gün takipteyim. Her bir pazarlama kanalının ne kadar değerli olduğunu anlamak, en hızlı sonuçları elde edecek kanallara odaklanmak işin püf noktalarından biridir. Benim gibi bir dijital pazarlama uzmanıyla çalışmak çevrimiçi pazarlamanızı doğru yöne sevkedebilir.

Yeni bir web sitesi oluşturmanıza, mevcut web sitenizi denetlemenize veya gelecekteki pazarlama kampanyalarınızı yönetmenize yardımcı olabilecek birini arıyorsanız, dilediğinizde iletişime geçin. İşinizin büyümesine değer veren ve değer yaratan sadık bir dijital pazarlama uzmanı ile tanışacaksınız.