Bursa SEO Çalışmaları

SEO çalışması nedir, nasıl gerçekleşir?

Bursa SEO çalışmaları web sitenize gelen kaliteli trafik miktarını arttırmak suretiyle daha fazla dönüşüm sağlamanızı hedefler. Bunu, Google gibi arama motorlarında daha iyi konumlanmanız için gerekli önlemleri alarak ve ziyaretçilerinize daha kaliteli içerik sunabilmenin yollarını bularak gerçekleşitriyoruz. 

Yerel sıralanma performansı

Google arama sonuçlarında üstün bir sıralanma performansı için Bursa’da web sitenizin tüm ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayacak bir SEO Hizmeti

Bu anlayışla, her yöneticinin SEO’yu ve dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinin nasıl çalıştığını anlaması, gelecek iş planlarında bu bilgilerden en iyi şekilde faydalanması gerekmekte.

Küçük işletme sahibi olmanız önemli değildir. Google’ın gelişen algoritmaları ve doğru SEO çalışması sayesinde, arama motoru sonuçlarında her büyüklükte şirket ile rekabet etme şansınız vardır. 

Özel iş modeliniz için SEO Çalışması

Spesifik bir kitleye hitab eden şirket yönetiyorsanız, sektörel SEO çalışmalarımız tam size göre. Bursa ve çevresinde, yıllardır deneyimlediğimiz SEO stratejileri ile belirli pazarlarda (Pazaryeri, E-ticaret, Eğitim, Gayrimenkul, Finans) uzmanlaşmış bulunuyorum.

SEO’da belirli alan ve sektörler hedeflenerek, daha süratli ve kalıcı bir başarı elde edilebilir. Hangi sektörde olursanız olun, hedef kitlenizin büyüklüğü ne olursa olsun, iyi bir web sitesine sahip olmak ve kurusursuz SEO bir çalışması ile istediğinizi elde etmeniz mümkündür. Hedefi daraltmak, size en çok ihtiyacı olan müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlar. Dönüşümlerinizi farkedilir bir biçimde arttırır.

Anahtar Kelime: İnsan

SEO çalışmaları manüplasyona açıktır ve eğer tecrübeniz yoksa gerçekte neyin işe yaradığını anlamayabilirsiniz. Backlinkler, anahtar kelimeler, SEO araçları havalarda uçuşur. İnsana dokunmayan bir şeyin başarılı olabilmesi, geleneksel ticarette olduğu gibi dijital dünyada da imkansızdır.

SEO anlayışımı ifade ederken, geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama arasında hiçbir fark olmadığının, her ikisininde de amacın insan refahı ve mutluluğuna hizmet etmek olduğu üzerinde ısrarla durmaktayım.

Bursa SEO eğitimi ile hedeflenen, ticari amaçlarınıza uygun arama niyetine sahip  kaliteli trafik çekmek ve sürekli yeni müşteriler edinmenizi sağlayacak bir sistem oluşturmayı öğrenmektir.

Yerel arama motoru optimizasyonu, belirli bir konum veya kitle için özelleştirilmiş bir SEO Hizmetidir. Bu hizmet, eğitim danışmanlığımla birlikte SEO’yu işinizin bir parçası haline getirmek, ya da SEO uzmanlığımla web sitenizi bizzat optimize edilmesidir.

Endüstrinize, işletmenizin konumuna, iş yapma biçiminize özel SEO çalışması ile, arama motoru optimizasyonu ve pazarlamasında şirketinize avantaj sağlayabilirsiniz. Sektörel SEO çalışmalarındaki fikir, sektör içerisinde alaka düzeyini ve otoriteyi arttırmak üzere, kurumsal, güvenilir içerik tasarım süreci ve bu içeriği sektörel çevrimiçi ortamlarda yayınlama faaliyetleridir.

Bursa SEO Çalışması Başlıkları

  • Teknik SEO, Site Mimarisini Uyumlandırma, 
  • Meta ve Yapısal Verilerin Optimizasyonu, 
  • Kurumsal İçerik Tasarım Stratejileri, 
  • Anahtar Kelime Stratejileri, LSI (Gizli Anlamsal Hedefleme), 
  • Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri Rakip Analizi, 
  • Şirketinize özel SEO stratejisi geliştirme, 
  • Analiz araçlarının, uygulamaların etkin kullanımı, eğitimi (Google Analytics, Arama Konsolu, Google My Business), 
  • Sosyal Medya ve diğer kanalların etkin kullanımı.

SEO Süreci Nasıl İşliyor?

Seo Danışmanlığı sitenizde manuel müdehalede bulunmadan, site geneli incelemeler ve rakiplerin haftalık analizlerden elde edilen bilgilerin raporlanması, geliştirmelerin nasıl ve neden uygulanması gerektiğinin tam bir raporu ve çözümlerin eğitimini içerir. SEO danışmanlığı aldığınızda web sitenizdeki optimizasyonları şirketiniz bünyesinde yaparak dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinde iyi bir hakimiyet kazanmış olursunuz.

Başlangıçta uygulanan standart prosedür, bir web sitesinin makineler (google) tarafından taranabilirliği, alakalı ve otorite bakımından istenen düzeyde anlaşılabilirliğinin geliiştirilmesidir. Bu aşamadan sonra ziyaretçilerinizin davranışının, rakiplerinizin ve sektörünüzün sürekli takibi ile birçok strateji oluşturulur. Bu yolda verilerin nasıl okunması ve çözümlerin nasıl uygulanması gerektiği konusunda %100 şeffaf bir biçimde bilgilendirilirsiniz.

Tek Seferlik SEO

Adından da anlaşılacağı gibi bir kerelik SEO Hizmeti, yerinde optimizasyonlardan oluşan bir kereye mahsus bir hizmettir ve genellikle işi açıklamak ve rehberlik sağlamak için birkaç saat SEO Takip Danışmanlığı ile birlikte verilir. Hizmet, teknik, organizasyonel ve bağlamsal nitelikle eksikliklere değinir ve düzenler.

Web sitesine manuel müdehaleler içerir. Web sitenizin mimarisi, sayfa yapısındaki sorunlar manuel olarak düzeltilir. İçerik oluşturulmaz ancak varolan içeriğinizin nasıl olması gerektiği konusunda tam olarak bilgilendirilirsiniz.